HRBATŮV KOSTELEC

David Černý odhalil plastiku M.Z.

15. 6. 2018 10:44 - Kultura - Standa Skandál

David Černý sliboval, že ze sta hoven ze spálených plenek Miloše Zemena vytvoří plastiku. Přes noc to stihnul a plastiku ve čtvrtek dopoledne představil veřejnosti.

Plastika "Le statut finalement du président"sklidila u ovčanů ovace.

Plastika M.Z. - Président Miloš Zeman v životní velikosti i rozlehlosti

 

Plastika 3 HH - tři hradní hajzly: Ovčáček, Forejt, Mynář

Radmila Kleslová (ANO), byla svatořečená kardinálem eDukou

6. 6. 2018 14:03 - Kultura - Standa Skandál

Radmila Kleslová (ANO), bývalá rozvědčice StB byla svatořečená kardinálem eDukou v odpoledních hodinách potom co kohout třikrát zakorkhal.

Království Agrofert vedené kardinálem eDukou uznalo Kleslovou za svatou rozvědčici. Prý vždy perfektně donášela. Její svatořečení chválí i Andrej Babiš in memoriam, který se nechal slyšet, že je skvělá i když trochu drahá „podržtaška“ a skvělá kurva.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Kleslová bude zářit na politické scéně až do klesnutí světa.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Premiéra filmu Vysral jsem se na to, pánové, sklidila ovace

16. 5. 2018 09:30 - Kultura - Standa Skandál

Nový neotřelý film režiséra Sašy Gedeona Vysral jsem se na to, pánové! aspiruje na další úspěch. Premiéra vysílaná na záchodcích sklidila pozitivní vlnu kritiky - všichni se dobře vysrali.

Nikdo nechce prozrazovat o čem film vlastně je. "To musíte prostě vidět na vlastní voči, pak teprve se z toho poserete! Je to taková romance ze života kadibudek.", tvrdí sám autor Gedeon.

Film je defakto uplně novou kadibudkovou adaptací známého filmu Návrat Idiota.

Aktualizace: Na veřejnost už prosáklo, že skrytým motivem a obsahem filmu je destrukce Kapputtalismu zevnitř. Hlavní protagonista Otta Zmlk - zmlk a odešel definitivně z kanceláře, kde musel řešit samý sračky.



David Černý vystavuje

10. 5. 2018 10:00 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Postmodernismus se podařilo překonat jako prvnímu na světě umělci Davidu Černému. Vytvořil nový osobitý žánr, který nazval postmortismus.

Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně

Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně

Kritik Jiří X. Měnesed se v ČT vyjádřil, že „je to sračka“. Ihned vyvolal negativní reakce a Černý se s ním hodlá soudit. Dílo prý „ani nevykazuje atributy sračky ani sračkou už nikdy nebude, což potvrzují soudní znalci z oboru biologie“. Černý po kritikovi požaduje 100 tisíc Kč jako odškodné za újmu na ušlém zisku z prodeje, „té sračky,“ dodává Měnesed.

Jelikož je však Měnesed již druhým rokem po smrti, pravděpodobnost, že by se zúčastnil soudního jednání, je malá. Leda by jej Černý přivezl do síně jako postmortní dílo. Sice o tom prý uvažuje, avšak nejprve musí sehnat adekvátní zvíře k tvorbě koláže. Jinak by to prý byla jen obyčejná výstava mrtvol. „Postmodernu už nedělám,“ dodává Černý.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz