HRBATŮV KOSTELEC

Kňaz Rudolf Vasky navštívil fašistický koncentračný tábor v Dunajskej Strede

22. 6. 2014 09:20 - Čechistan - Standa Skandál

Kňaz Rudolf Vasky navštívil fašistický koncentračný tábor v Dunajskej Strede. Šokujíce odhalenie pravej tváre Fica.

Slovenští rómovia (cca 500ks) boli deportovaný do fašistického koncentračného tábora v Dunajskej Strede do kontejnerů bez sociálného zabezpečenia. Kontejnary sú vraj plné ploštíc, švábov ba i vší.

Napriek tomu, že rómovia vlastnia automobily a chodí vo značkovém oblečení, nemají co žrať. Malá cigánčata si nemají kde hrať.

Rudolf Vaský tvrdí, že toto čeká čoskoro i bielých sociálně slabších spoluobčanov.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Kňaz Rudolf Vasky zároveň navštívil brloh zlodějov (Den of Thieves - slovenský parlament) kde poslanci podávali chlieb s cibulou. Žiadna šunka, žádny sýr.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Kňaz Rudolf Vasky myl nohy a krstil rómov

20. 6. 2014 13:32 - Čechistan - Standa Skandál

Kňaz Rudolf Vasky myl nohy a krstil rómov, ktorých katolický kňaz odmětol pokrstít.

Katolická církev sa soustavně prejavuje áko rasistická i fašistická organizácia, keď odmětá pokrstit cigáňčata a preto kňaz Rudolf Vasky prišiel za cigánmi osobně, áby im omyl nohy áko Ježíš Kristus Nazaretský.  Krstíl malá cigánčata v potoce a poté rozdával tělo páně a krv páně, obě vyrábané v Babišových fabrikách.

Rudolf Vasky sa vyjadril ke kňazi, ktorý odmietnul rómské děti pokrstít takto: "Ta kurva farár to měl urobiť, fašistická sviňa!"

Všichni romovia boli nadšení s přijatí bielých embrí, aby tak naplnili ideu Árijskej rasy.

R.E.K.L.A.M.A

Bohoslužba Dobytí ráje ke shladnutie:

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014

19. 6. 2014 12:45 - Čechistan - Standa Skandál

TV Hrbatův Kostelec přináší celovečení dokumentární film Ficov deň otvorených dverí na úrade vlády 2014 v podání Rudolfa Vaského.

Rudolf Vaský vede krvavů revolůciu na Slovensku. Fico bude dobit roxorovými tyčami před zráky obyvaťelov Bánské Bystrice. Přímý přenos ze čtvrcení vám přinese opět TV Hrbatův Kostelec a Slobdný Vysielač.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
R.E.K.L.A.M.A

ČOI: Jiří Vokáč Čmolík je podvodník, Neurorestart je podvod a INNER WINNER s.r.o. jde k soudu

17. 6. 2014 07:46 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce ve středu udělila firmě INNER WINNER s.r.o. pokutu 5 milionů korun za podvodné marketingové praktiky Jiřího Vokáče Čmolíka, který inzeruje Neurorestart jako převratnou metodu.

V souvislosti s udělením pokuty od ČOI za podvodné marketingové praktiky, také Katolická církev podává trestní oznámení na osobu Jiřího Vokáče Čmolíka za urážení a pošlapání cti Církve, kterých se dopustil v jeho primitivních propagačních videích. Bankovní unie ČR podává trestní oznámení za hanobení bankovního sektoru.

Kontroverzní osoba Jiří Vokáč Čmolík propaguje důvěřivým, až hloupým lidem převratné technologie a nabádá nepřímo ke krádeži, když prohlašuje, že peníze lze získávat jinak než prací nebo obchodem.    

Jiří Vokáč Čmolík je sám o sobě dokladem toho, že on krade, když prodává svoje předražené nefunkční programy a knihy plné hloupých keců.

Jiří Vokáč Čmolík není ani držitelem ochrané známky Neurorestart.

Firma INNER WINNER s.r.o. se přejmenovala roku 2011 z 1.incentivní královská motivace ! s.r.o. kdy provozovala i cestovní agenturu a reklamní činnost. Nyní má oprávnění pouze na: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Jiří Vokáč Čmolík s podvodnými praktikami

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.R.E.K.L.A.M.A