HRBATŮV KOSTELEC

Poslanci překvapivě schválili zrušení spotřební daně u pohonných hmot, Babiš nechápe a navrhuje zvratky

23. 7. 2014 13:26 - Čechistan - Standa Skandál

Sněmovna na zelený čtvrtek překvapivě podpořila snížení spotřební daně na pohonné hmoty o 25 Kč u nafty a 15 Kč u benzínu. Změnu navrhovanou poslancem ČSSD Milanem Vochcánkem schválila v rámci novely o znovuzavedení zelené nafty pro zemědělce a jinou havěť.

Daňová zvratka ze spotřební daně na palivo má podle vlády stížit podmínky tuzemských zemědělců se zahraničními eurodotovanýmikolegy s francouzským přízvukem.

Babiš nerozumí co se děje a navrhuje daňové zvratky. Prý pomocí zvratků se dá vyřešit lecos, dokonce i nižšní úrodnost půdy. Babiš dokonce navrhnul integrovat využití fekálíí z městských čističek pro zvýšení rostlinných nutrientů v již tak dost vypráskané a vypápené zemi jako je ČR a nesnižovat spotřební daň na naftu a benzín. Babiš tak nepřímo v řeči naznačil svou Agroideologii: hovno si a v hovno se obrátíš.

Vzhledem k vnitrostranickým rozporům nakonec dodal: „Prostě něco vymyslíme a budeme to řešit. Nechápu, co je to za akci ČSSD. Doufám, že se to bude revokovat, protože to takto není možné. Jednak na to není důvod, za druhé to nic nepřinese pro lidi. Beztak si vozí prdel pořád a já mám prázdnou kasu!"

Babiš slibuje, že až zavede zvratky, zelená nafta se vrátí. OSD v minulosti zelenou naftu zrušily, upozornily, že výjimka umožňuje daňové úniky až inkontinenci, neboť naftu lze nalít do traktoru, ale i kamkoliv jinam, třeba do hajzlu" komentoval rozhodní ministr přes kulturu, Milan Křížák.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Umlátil bývalou přítelkyni pánví, soud mu odebral pánev

22. 7. 2014 13:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

K trestu odnětí pánve a tři roky vězení nepodmíněně odsoudil krajský soud v Plzni 33letého recidivistu Milana Š. z Brna. Muž si v minulosti dohromady odseděl deset let a postupně mu byly odebrány paže a nohy. 

„Následující roky už si nebudu moct odsedět na čem,“ žertoval muž, když se dozvěděl rozsudek. Kromě trupu mu tak zbyly už jen oči pro pláč.

aktualizace: 

Včera na povrch vyplavaly další dvě kauzy spojené s recidivistou, konkrétně ze dna řeky Svratky dvě Milanovy bývalé přítelkyně. Muže tak nejspíš čeká odnětí všeho.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V Praze mizí taxikáři vražedným tempem

10. 7. 2014 17:58 - Čechistan - Standa Skandál

V Praze poslední rok přibývají záhadná zmizení pražských taxikářů jejichž ostatky nalézají v třídírnách odpadu.

Hned po dalších pěti taxikářích pátrá policie zatím úspěšně. Nalezla už dvě hlavy bez očí, tři nohy a jednu ruku a ucho. Trupy jsou ale stále nezvěstné.

Celá Praha už hovoří o kauze Minotaur, kterému jsou obětováni služebníci taxislužby. Mluvčí policie ČR Klára Plytká komentuje sériové vraždy taxikářů takto: "To víte, taxikářů je jak nasráno a lezou si do zelí. Taky kradou s turbama, tak se nedivte, že je pak v křovíčku sejmou a rozkrájejí, aby se líp přenášeli. Voni jsou ty taxikáři vyžraný jak prasata, každej aspoň 90kg a to jeden člověk neunese".

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.Kriminalisté požádali o spolupráci také sousední státy, protože existuje možnost, že se nešvar rozšíří i do zahraničí, zvláště do Moskvy.

Tři zavraždění taxikáři byli nalezeni 1. ledna a 11. dubna. V prvním případě šlo o dvnáct dnů pohřešovaného muže, který byl nakonec nalezen v autě na Vinohradech již v tekutém stavu díky mírné zimě. V dubnu našli v Uhříněvsi dvojici milujících se mrtvých taxikářů, jejichž poslední pohyb skončil kopulací, pak kriminalisté spolu s fotografiemi aktu v autě zveřejnili.

Aktualizace:

Dnes ráno 11.7 zadržela policie bezhlavého taxikáře v ulici Krymská při řízení vozidla a krátce na to v ulici Bezručova bezrukého taxikáře také při řízení vozidla. Případ nezvěstných pěti taxikářů se tím rychle objasňuje. Bezhlavý byl prohlášen i i přes nesouhlas za mrtvého a převezen po celkové anestezii do márnice a bezruký na chirurgickou kliniku v Motole, protože poznal svou levou ruku, kterou policie zadržela včera v třídírně odpadu Pražských služeb.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

BIS vydala výroční zprávu o ČR

3. 7. 2014 22:08 - Čechistan - Standa Skandál

Bezpečnostní informační služba (BIS) České Republiky vydala výroční zprávu za rok 2013. BIS si doslova nebere servítky.

Hrbatův Kostelec vypíchnul jádro celé zprávy, kterou si můžete přečíst tady. No tady.

Prezident se na ruské ambasádě ožírá tak, že nedokáže stát. Ministr financí není schopen už ani mluvit. Ministr zahraničí není schopný zůstat vzhůru.

Sekretářka předsedy vlády řídí vojenské zpravodajství. Generálové armády ČR se bojí odporovat jedné úřednici a sledují manželku premiéra.

Stát má rozvědku, která ani sama neví, že je sledována. Její velitelé netuší, že budou zatčeni, zatímco vůdci mafie to ví předem a dekují se na připravené jachty na Jadranu. Korupční síť se roztahuje po celé zemi a policie zabavuje stovky milionů a desítky kil zlata ukrytého v bankovních schránkách.

Vládu k odstoupení vyzývá klinický psychopat (Dr. Seráth), který sledoval, nahrával a uplácel všechny svoje poslance. Část sněmovny již úřaduje z vězení. Vedení opozice působí jako partička, která právě unikla z Bohnic a budoucí vývoj státu oznamuje na facebooku prezidentova nezletilá dcera.

Hollywoodské hvězdy zase jednou na natáčení trháků, které v USA nezpoznali.