HRBATŮV KOSTELEC

Řidič na D1 zajel potkana a krtka, půjde na dva roky do vězení

29. 8. 2014 12:08 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Řidič na D1 částečně zajel potkana a přejel krtka, kterým způsobil zranění s následkem smrti. Půjde na dva roky do vězení za týrání zvířat.

Dopravní policie provádějící zbežnou kontrolu řidičů u sjezdu na Čerčany, našla ve vzorku pneumatiky ocásek potkana a tři chlupy z krtka. Byl zastaven provoz na části D1 a ve spolupráci s městskou policií bylo zahájeno pátrání po ostatcích hlodavců. Potkan ještě plazcící se bez zadečku byl nalezen na 35. kilometru a krteček bez kalhotek byl s těžkými zraněními hrudníku byl nalezen na 36. kilomteru.)


Jelikož zviřata vozidlem nebyla ihned usmercena, hrozí řidiči ve smyslu zákona o týrání zvířat odnětí svobody až na dva roky. Řidič v rozušení rozšlapal na silnici i pár ploštíc, které mu vynesly dalších 30 dní odnětí svobody.
V souvislosti s přídapem byla nalezena rozjetá ropucha s žížalou a několika napůl rozjetými slimáky. Pachatele se zatím nepodařilo nalézt.Podobné tresty za týrání zvířátek byly uděleny v Brně dvěma manželům za utopení tří koťat, která spadla do nádrže na dešťovou vodu.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A

Poslanci překvapivě schválili zrušení spotřební daně u pohonných hmot, Babiš nechápe a navrhuje zvratky

23. 7. 2014 13:26 - Čechistan - Standa Skandál

Sněmovna na zelený čtvrtek překvapivě podpořila snížení spotřební daně na pohonné hmoty o 25 Kč u nafty a 15 Kč u benzínu. Změnu navrhovanou poslancem ČSSD Milanem Vochcánkem schválila v rámci novely o znovuzavedení zelené nafty pro zemědělce a jinou havěť.

Daňová zvratka ze spotřební daně na palivo má podle vlády stížit podmínky tuzemských zemědělců se zahraničními eurodotovanýmikolegy s francouzským přízvukem.

Babiš nerozumí co se děje a navrhuje daňové zvratky. Prý pomocí zvratků se dá vyřešit lecos, dokonce i nižšní úrodnost půdy. Babiš dokonce navrhnul integrovat využití fekálíí z městských čističek pro zvýšení rostlinných nutrientů v již tak dost vypráskané a vypápené zemi jako je ČR a nesnižovat spotřební daň na naftu a benzín. Babiš tak nepřímo v řeči naznačil svou Agroideologii: hovno si a v hovno se obrátíš.

Vzhledem k vnitrostranickým rozporům nakonec dodal: „Prostě něco vymyslíme a budeme to řešit. Nechápu, co je to za akci ČSSD. Doufám, že se to bude revokovat, protože to takto není možné. Jednak na to není důvod, za druhé to nic nepřinese pro lidi. Beztak si vozí prdel pořád a já mám prázdnou kasu!"

Babiš slibuje, že až zavede zvratky, zelená nafta se vrátí. OSD v minulosti zelenou naftu zrušily, upozornily, že výjimka umožňuje daňové úniky až inkontinenci, neboť naftu lze nalít do traktoru, ale i kamkoliv jinam, třeba do hajzlu" komentoval rozhodní ministr přes kulturu, Milan Křížák.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Umlátil bývalou přítelkyni pánví, soud mu odebral pánev

22. 7. 2014 13:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

K trestu odnětí pánve a tři roky vězení nepodmíněně odsoudil krajský soud v Plzni 33letého recidivistu Milana Š. z Brna. Muž si v minulosti dohromady odseděl deset let a postupně mu byly odebrány paže a nohy. 

„Následující roky už si nebudu moct odsedět na čem,“ žertoval muž, když se dozvěděl rozsudek. Kromě trupu mu tak zbyly už jen oči pro pláč.

aktualizace: 

Včera na povrch vyplavaly další dvě kauzy spojené s recidivistou, konkrétně ze dna řeky Svratky dvě Milanovy bývalé přítelkyně. Muže tak nejspíš čeká odnětí všeho.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

V Praze mizí taxikáři vražedným tempem

10. 7. 2014 17:58 - Čechistan - Standa Skandál

V Praze poslední rok přibývají záhadná zmizení pražských taxikářů jejichž ostatky nalézají v třídírnách odpadu.

Hned po dalších pěti taxikářích pátrá policie zatím úspěšně. Nalezla už dvě hlavy bez očí, tři nohy a jednu ruku a ucho. Trupy jsou ale stále nezvěstné.

Celá Praha už hovoří o kauze Minotaur, kterému jsou obětováni služebníci taxislužby. Mluvčí policie ČR Klára Plytká komentuje sériové vraždy taxikářů takto: "To víte, taxikářů je jak nasráno a lezou si do zelí. Taky kradou s turbama, tak se nedivte, že je pak v křovíčku sejmou a rozkrájejí, aby se líp přenášeli. Voni jsou ty taxikáři vyžraný jak prasata, každej aspoň 90kg a to jeden člověk neunese".

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Kriminalisté požádali o spolupráci také sousední státy, protože existuje možnost, že se nešvar rozšíří i do zahraničí, zvláště do Moskvy.

Tři zavraždění taxikáři byli nalezeni 1. ledna a 11. dubna. V prvním případě šlo o dvnáct dnů pohřešovaného muže, který byl nakonec nalezen v autě na Vinohradech již v tekutém stavu díky mírné zimě. V dubnu našli v Uhříněvsi dvojici milujících se mrtvých taxikářů, jejichž poslední pohyb skončil kopulací, pak kriminalisté spolu s fotografiemi aktu v autě zveřejnili.

Aktualizace:

Dnes ráno 11.7 zadržela policie bezhlavého taxikáře v ulici Krymská při řízení vozidla a krátce na to v ulici Bezručova bezrukého taxikáře také při řízení vozidla. Případ nezvěstných pěti taxikářů se tím rychle objasňuje. Bezhlavý byl prohlášen i i přes nesouhlas za mrtvého a převezen po celkové anestezii do márnice a bezruký na chirurgickou kliniku v Motole, protože poznal svou levou ruku, kterou policie zadržela včera v třídírně odpadu Pražských služeb.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!