HRBATŮV KOSTELEC

Rusko nechce zakázané potraviny. Stoplo dovoz 500 tun vepřového

Víc než 500 tun tzv. vepřového produktu z Itálie se nedostane na ruský trh. Oznámil to tamní úřad na ochranu spotřebitelů Rospotrebnadzor. Podle listu gazeta.ru nebyly již v minulosti do Ruska vpuštěny šproty ve slaném nálevu, kvůli čemuž se firma Xindl obrátila na soud pro ochranu Dovozců.

Úřad zároveň uvedl, že zastavil dovoz více než 70 tun kuřecích stehen z USA.  

Kuřecí stehna z USA

Kuřecí stehna z USA

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

V Brně založili Islámský stát

26. 9. 2014 14:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Filmový kritik Jiří X. Měnesed opět provokuje. Založil v Brně pobočnou organizaci IS (islámského státu) a chce se utkat v nadcházejících komunálních volbách se zbytkem politického světa. „Bude to boj na život a na smrt,“ slibuje předseda IS Měnesed na Twitteru. Že se nejedná o obvyklé plané řeči, dokazuje na videu, v němž zastřelil novináře z deníku AHA! "A to byla jen rozcvička!" vyhrožuje Měnesed.

Vše se ale ještě může změnit. Novopečená organizace IS totiž nedostala povolení k fungování, které je nutné pro legální chod. „Fakticky fungují mimo zákon,“ upřesňuje Jiří Dolejš z KSČM, která má s fungováním na hraně zákona mnohaleté zkušenosti. Měnesed situaci zlehčuje: "Uznávám, že na povolení od ministerstva čekáme, ale jedná se o pouhou formalitu, dopis přijde do týdne. A pokud nepřijde, popravím novináře z BLESKu," vyhrožuje dále. Na Ministerstvu vnitra proto utvořili komisi, která má mít na starosti schválení urychlení odeslání povolení o fungování. Podle aktuálních informací se ministerskému vyjednavači daří s Měnesedem komunikovat, občas i slovně.

Přes počáteční úřední zaškobrtnutí brněnská odnož IS zaznamenává velkou podporu, „a to i v zahraničí,“ pochvaluje si Měnesed. „Z Velké Británie se na naši stranu přidávají mladí bojovníci, kteří jsou také jako já otráveni konzumem prohnilé západní společnosti plné drog a konopí,“ říká na dalším videu Jiří X. Měnesed a mává přitom uříznutou hlavou šéfredaktora Práva. "Takhle dopadnete všichni, kteří se vzpříčíte Právu!"

A o co vlastně brněnské organizaci IS jde? "Body našeho volebního programu naleznete v zítřejším vydání IDNES pokud tedy ještě vyjde, a pokud ještě nějaké zítra bude," říká Měnesed. "Naše volební sliby splníme ještě dnes. Prostě to ohlídáme."

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Barack Obama je náměsíčný a mluví ze spaní o jakémsi islámském státu

12. 9. 2014 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

Bareback Obama chodí v noci po chodbách, je náměsíčný a mluví ze spaní o jakési destrukci neexistujícícho islámského státu. Klerikové mají za to, že president upadl do spárů démona nenávisti.

President USA Bareback Obama byl personálem washingtonu již několikrát spatřen jak chodí v noční košili po chodbách a má strnulý výraz přičemž cosi mumlá o islámském státu.

Manželka presidenta připouští, že se Barrack už několik měsíců odkopává, rozhazuje rukama a mluví ze spaní. Mimo protokol přiznala, že se jednou i počůral a vykřikl několikrát zasebou Alláh Agbar.

Přesný obsah Božího vnuknutí není doposud znám, ale president mumlá cosi o vypálení islámu a islámského státu. Odborníci se přou o jaký stát konkrétně jde, když islámský stát neexistuje. Shodují se ale na tom, že jde o další protiteroristické vnuknutí během úplňku v kvadrátu Marsu a Saturna.

Podařilo se analyzovat poslední vnuknutí, a jeho slova jsou doslova. "Tato protiteroristická kampaň bude vedena pevným a vytrvalým úsilím zlikvidovat ISILY, tedy Islámský stát v Leviantě, nyní vystupuje jako ISI všude tam, kde je." Ani tato slova nevnesla větší jasno kam by se mělo USA zaměřit.

Skeptická frakce militatních kleriků je přesvědčena, že president je pod silným vlivem Leviathana démona nenávisti. Slovo Leviatan se v Bibli objevuje pětkrát, někdy se o něm mluví jako o velrybě. Leviatan je také nepřímo zmíněn v Knize Genesis 1:21. Druhé křídlo militatních ezoteriků se přiklání ale k názoru, že Obama je pod vlivem i Lucifera démona pýchy, která tedy dominuje celému americkému kontinentu a prosakuje až do Evropy.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A

Buoying na Uranjině zasáhlo „množství UFO objektů”, potvrdili mimozemští vyšetřovatelé

9. 9. 2014 12:09 - Čechistan - Standa Skandál

Pád malomocného buoingu způsobil v červenci zásah množství UFO objektů, uvedli v úterý mimozemští vyšetřovatelé. Stroj spadl na východní Uranjině v oblasti bojů armády s porusnými separáty a od počátku se považovalo za jisté, že byl sestřelen.

Letoun se podle závěrů mimozemských vyšetřovatelů rozlomil ve vzduchu poté, co byl ve vysoké rychlosti zasažen „množstvím UFO objektů”. Žádné známky technické závady nebo lidské chyby se nenašly, uvedla CCP. Vyšetřovatelé vycházeli ze záznamů purpurových skříněk, satelitních náběrů a selfie-fotografií na místech pádu.

Už dříve se objevily selfie fotografie s obličeji neznámých životních forem, které se živili v trupu buráky letadla několik a způsobily tak několik menších trhlin. Předběžné záběry proto vedly k tomu, že střely buráků u cíle explodovaly, uvádí TV Hovna v pořadu Střepiny, které také zasáhly letadlo.

Letadlo se v červenci zřítilo nad východní Uranjinou, zemřelo všech 1984 lidí, většina z nich byli Mimozemci.
Vznášející se stroj na lince z Aerostdamu do Koala Lámpuru se zřítil nad oblastí kontrolovanou porusnými separáty a podle všeho byl sestřelen protiburákovou raketou vypálenou systémem BUráK. Z toho, kdo buráky zapálil, se obviňují obě strany konfliktu.

(Volně přeloženo z Vietnam Today)

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.