HRBATŮV KOSTELEC

Jeho zdementnělost papež František navrhnul svatořečení Darji Duginové

26. 8. 2022 16:07 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

"Myslím na tu ubohou dívku, kterou zabila bomba pod sedadlem auta v Moskvě. Nevinní platí za válku. Navrhnu její svatořečení“, řekl papež podle televize HOVNA.

Darija bude bezodkladně kanonizována jako Služebnice Mordorská na Svatoprdelském náměstí, jen co se Papež vysere. "My pro Sojuz pereme prachy dočista.", nechal se slyšet člen papežské vatikánské kúrie, který si nepřál být jmenován.

Nová reality show Bystroňové trhá rekordy sledovanosti.

5. 8. 2022 13:26 - Kultura - Andrey Plenkowicz

Televize Hovna nedávno uvedla první díly nové reality show Bystroňové aniž by tušila jaký zájem mezi diváky vzedme.

"Trhá to rekordy ve sledovanosti a není ani poznat co je reklama a co reality show. Product placementem se už ani nezabýváme", libuje ti programový ředitel TV HOVNA.

"Už natáčíme 1045 dílů na další pětiletku. Některé díly budou velmi zajímavé a velmi zábavné s peprným humorem. V několika sériích dokonce nejsou ani žádní herci což sníží náklady v produkci a postprodukci. Budeme natáčet především v nefunkcionalistických vilách, takže majité vil se konečně podívají do svých domovů", komentuje úspěšný seriál ředitel Drahomil Votoček.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Pokus o genderovou vyváženost opět selhal. Batbarbie je prý sračka větší než Babotřesky IV a Kameňák 10 dohromady.

3. 8. 2022 18:08 - Kultura - Andrey Plenkowicz

Pokus natočit Batmana s píčkou místo s ocasem se patrně nezdařil. Při testovacích projekcích obecestvo prý zvracelo a někteří se i posrali. "Tohle nemůžeme pustit do kin, ani do kinky kin. To by nikdo nevydrhnul. Říkám vám, nevyhrdnul. ", uvedl mluvčí studia Warner Boss.

Růžovoučká Batbarbie je prý sračka větší než Babotřesky IV a Kameňák 10 dohromady. Nejen že se na to nedá dívat, máte pocity na zvracení a do čtvrt hodiny se dostaví i průjmové kontrakce a jde to všechno ven, uvádí filmový kritik Jiří X. Měnesed, který je doposud hospitalizován pro těžkou dehydrataci.

"Tohle se prostě nepovdelo a uvedeme to jenom na LGBT fekal rave party ve Folsom street v NYC. Tam to jistě návštěvníci ocení.", nechal se slyšet producent, který si nepřeje být ani jmenován.

Herečka Leslies Graceise hlavní postavy Batbarbie uvedla na twitteru že se již před dvěma dny urgentě oběsila a spolykala radši balení fentanylu.

BATBARBIE bude k vidění na streamovacích službách v síti veřejných toalet Hrbatova Kostelce, v kterých je instalován kloset i blítko v rámci Terapie MUDr. Illony Nemocné v rámci alternativní léčby zácpy. Tam, kde není Automatické blítko, bude film možné pozorovat v odrazu vodní hladiny sifonu hlavou v míse.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.