HRBATŮV KOSTELEC

Lídři vítězných stran oslavili volby v pavilonu opic pražského zoo

12. 10. 2014 10:49 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři vítězných stran komunálních a senátních voleb oslavili výsledky v pražském zoo. Všichni se jednoznačně shodují, že volby byly menší vojeb než obvykle. Bohuslav Sobotka (zemřel na ebolu) a všichni zesnulí po atentátu ISI vystoupili  u pavijánů z holografického záznamu ze záhrobí.

Jednoznačně nejoblíbenějším místem pro politiky z našeho regionu je Pražská zoo. Zvířátka stejně jako u dětí, frčí i mezi politiky napříč politickým spektrem,  ti se pak mohou předhánět v počtu pokřtěných mláďat nebo výší sponzorských příspěvků. Nejvyhledávanějšími a nejnavštěvovanějšími akcemi v zoo je pak otevírání nových expozic a pavilonů opíc, kde se to politiky obvykle jenom hemží.

Politici se o Pražskou zoo začali zajímat v devadesátých létech minulého století, kdy byl primátem města Zdeněk Pokorný.  

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.Důkazem toho, že se politici nechodí do zoo jen fotografovat při různých slavnostních příležitostech je bývalý poslanec a krajský zastupitel Vladislav Límec (ODS), který je podle záznamů zoo vůbec neštědřejším a dlouholetým sponzorem pavilonu orangutanů. Přesnou částku, kterou Límec za dlouhá léta zoo poskytl z vlastní kapsy, mluvčí Vobruba džentlmensky neprozradil. Ale jedná se prý o nezajímavou sumu. Límec je patronem Maxipsa Fíka, psa většího než sama Strana, známého z televizních večerníčků. Dále je kmotrem tunelu Blanka, která se postupně stala rozšířenou expozicí pražského zoo, kde můžete shlédnout v unimobuňkách ČKD a Satra ohrožené druhy vykutálených ptáčků estébáků.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Hejtman Milan Chovanec (ČSSD) se stal díky své obézní postavě patronem amerického hrocha z Libérie i Sýrie a nelze vyloučit, že po zázračném zhubnutí díky terapii MUDr. Nemocné, převezme patronát třeba nad  nějakou tou gazelou z pražského úřadu práce. Sám se svěřil, že má zájem o gazely z nočních podniků.

Pražské zoo se v rámci oslav podařilo otevřít i velemlokárium ačkoliv bylo kitizováno klubem Skeptiků Díla Karla Čapka, které kritizuje tuto kontroverzní stavbu za možný vznik budoucí Války s Mloky.

Po přípitku a oslavách politici nakrmili zvířátka a oslavili narození nové gorilí samičky Lucie Bílé.

Gorilí samička - Lucie Bílá

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Rusko nechce zakázané potraviny. Stoplo dovoz 500 tun vepřového

Víc než 500 tun tzv. vepřového produktu z Itálie se nedostane na ruský trh. Oznámil to tamní úřad na ochranu spotřebitelů Rospotrebnadzor. Podle listu gazeta.ru nebyly již v minulosti do Ruska vpuštěny šproty ve slaném nálevu, kvůli čemuž se firma Xindl obrátila na soud pro ochranu Dovozců.

Úřad zároveň uvedl, že zastavil dovoz více než 70 tun kuřecích stehen z USA.  

Kuřecí stehna z USA

Kuřecí stehna z USA

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

V Brně založili Islámský stát

26. 9. 2014 14:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Filmový kritik Jiří X. Měnesed opět provokuje. Založil v Brně pobočnou organizaci IS (islámského státu) a chce se utkat v nadcházejících komunálních volbách se zbytkem politického světa. „Bude to boj na život a na smrt,“ slibuje předseda IS Měnesed na Twitteru. Že se nejedná o obvyklé plané řeči, dokazuje na videu, v němž zastřelil novináře z deníku AHA! "A to byla jen rozcvička!" vyhrožuje Měnesed.

Vše se ale ještě může změnit. Novopečená organizace IS totiž nedostala povolení k fungování, které je nutné pro legální chod. „Fakticky fungují mimo zákon,“ upřesňuje Jiří Dolejš z KSČM, která má s fungováním na hraně zákona mnohaleté zkušenosti. Měnesed situaci zlehčuje: "Uznávám, že na povolení od ministerstva čekáme, ale jedná se o pouhou formalitu, dopis přijde do týdne. A pokud nepřijde, popravím novináře z BLESKu," vyhrožuje dále. Na Ministerstvu vnitra proto utvořili komisi, která má mít na starosti schválení urychlení odeslání povolení o fungování. Podle aktuálních informací se ministerskému vyjednavači daří s Měnesedem komunikovat, občas i slovně.

Přes počáteční úřední zaškobrtnutí brněnská odnož IS zaznamenává velkou podporu, „a to i v zahraničí,“ pochvaluje si Měnesed. „Z Velké Británie se na naši stranu přidávají mladí bojovníci, kteří jsou také jako já otráveni konzumem prohnilé západní společnosti plné drog a konopí,“ říká na dalším videu Jiří X. Měnesed a mává přitom uříznutou hlavou šéfredaktora Práva. "Takhle dopadnete všichni, kteří se vzpříčíte Právu!"

A o co vlastně brněnské organizaci IS jde? "Body našeho volebního programu naleznete v zítřejším vydání IDNES pokud tedy ještě vyjde, a pokud ještě nějaké zítra bude," říká Měnesed. "Naše volební sliby splníme ještě dnes. Prostě to ohlídáme."

 

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Barack Obama je náměsíčný a mluví ze spaní o jakémsi islámském státu

12. 9. 2014 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

Bareback Obama chodí v noci po chodbách, je náměsíčný a mluví ze spaní o jakési destrukci neexistujícícho islámského státu. Klerikové mají za to, že president upadl do spárů démona nenávisti.

President USA Bareback Obama byl personálem washingtonu již několikrát spatřen jak chodí v noční košili po chodbách a má strnulý výraz přičemž cosi mumlá o islámském státu.

Manželka presidenta připouští, že se Barrack už několik měsíců odkopává, rozhazuje rukama a mluví ze spaní. Mimo protokol přiznala, že se jednou i počůral a vykřikl několikrát zasebou Alláh Agbar.

Přesný obsah Božího vnuknutí není doposud znám, ale president mumlá cosi o vypálení islámu a islámského státu. Odborníci se přou o jaký stát konkrétně jde, když islámský stát neexistuje. Shodují se ale na tom, že jde o další protiteroristické vnuknutí během úplňku v kvadrátu Marsu a Saturna.

Podařilo se analyzovat poslední vnuknutí, a jeho slova jsou doslova. "Tato protiteroristická kampaň bude vedena pevným a vytrvalým úsilím zlikvidovat ISILY, tedy Islámský stát v Leviantě, nyní vystupuje jako ISI všude tam, kde je." Ani tato slova nevnesla větší jasno kam by se mělo USA zaměřit.

R.E.K.L.A.M.A

Skeptická frakce militatních kleriků je přesvědčena, že president je pod silným vlivem Leviathana démona nenávisti. Slovo Leviatan se v Bibli objevuje pětkrát, někdy se o něm mluví jako o velrybě. Leviatan je také nepřímo zmíněn v Knize Genesis 1:21. Druhé křídlo militatních ezoteriků se přiklání ale k názoru, že Obama je pod vlivem i Lucifera démona pýchy, která tedy dominuje celému americkému kontinentu a prosakuje až do Evropy.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!