HRBATŮV KOSTELEC

Václav Klaus sladší zakládá Trichlóru

7. 6. 2019 22:47 - Čechistan - Joachim Řitke

V barvách hnědé, tmavě hnědé a hodně tmavě hnědé, vstupuje na politický trh nové uskupení. „Je třeba se vymezit vůči barvám duhy,“ vysvětluje Klaus, proč zvolil název Trichlóra. Odkazuje jím na kyselinu trichlorisokyanurovou, pomocí níž chce Česko vybělit a vydezinfikovat od homosexualismu, environmentalismu a lepšolidismu.

„Trichlóra chce ale také chránit národní zájmy a tradiční hodnoty,“ pokračuje Klaus.

Mezi zmíněné tradiční hodnoty patří zejména tyto (kde byla ochrana již provedena tatíčkem Klausem), a dále následující, s tradicí již od roku 1989: Harvard capital & consulting, C.S. fondy, Trend, Motoinvest, Agrobanka, Investiční a poštovní banka.

S Okamurou Tomiem, opijem vás opiem.

Klaus je mrtev. Ať žije Klaus!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Česká pošta nezvládá nápor horolezců

Nová pobočka České pošty na vrcholu hory Mount Everest nezvládá odbavovat klienty. Od úpatí až k vrcholu se tvoří osmikilometrová fronta. Je tam jenom jedna přepážka, stěžují si horolezci. Ta je navíc otevřena jenom na pár hodin denně.

Paní Nováková, čerstvě šedesátiletá poštovní úřednice říká: "V tom mrazu je nadlidský úkon byť jen nalepit známku. A to nepočítám každodenní vstávání do práce ještě za tmy a pak šplhání se tam nahoru."

Pohledy s vrcholu prý ale za tu námahu stojí. „Jenže od minulého týdne tady provozujeme služby CzechPointu a je o ně takový zájem, že ti horolezci jsou ochotni dokonce i umrznout,“ pokračuje Nováková.

Cestou dolů mrtvé horolezce sbírá. "Nalepuji na ně čárové kódy a pak je odesílám do jejich domoviny. Musí se to ale stihnout rychleji než rozmrznou. Inu, dnes podáte, zítra dodáme," směje se Nováková.

Jen za víkend jich odeslala přes dvacet.

 

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Studenti stávkovali #ZaKlima. Dvě hodiny byli offline

24. 5. 2019 20:54 - Čechistan - Joachim Řitke

"Nechceme žít v totalitě, oligarchii ani globálním oteplování. Jsme připraveni na změnu. Nejsme lhostejní k tomu, co se děje," uvedli iniciátoři protestu ve výzvě. Smyslem stávky bylo, na dvě hodiny se odpojit od internetu a celosvětově tak ušetřit elektrickou energii.

Ihned po skončení stávky natočilo několik youtuberů video o tom, jaké to je, být offline.

"Adrenalin. Dal bych si to klidně znovu,„ říká Kovy a pokračuje, že “GRILOVACÍ SEZÓNA BĚŽÍ NA PLNÝ PLYN. Je čas to v létě rozpálit. Se skvělými nabídkami z KOBI. Teda OBI :-D Ha ha há!"

K akci se post mortem vyjádřil také mistr power jógy, propagátor úspěšného zmrtvýchvstání, barev a žravého životního stylu, Dan Nekonečník. Za ty dvě hodiny se prý naučil, jak se ohnout tak, že si strčí jazyk do prdele. Ve videu to i předvedl. Wau! Sesadil Kovyho z první pozice.

Méně úspěšní youtubeři natočili dvacet rad, jak přežít stav offline. Ještě méně úspěšní rozebírají ve svých videích nejnovější videopost Kovyho.

„Se změnou klimatu musí začít každý u sebe,“ postuje na Facebooku jeden z iniciátorů protestu a dostává dvěstě tisíc lajků.

Další akce #ZaKlima proběhne za týden. Tadadá!

 

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!