HRBATŮV KOSTELEC

Pět vojáků, tank a větroň. Praha slaví Den vítězství

Navzdory pandemii se v neděli v Praze koná tradiční vojenská přehlídka k 76. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce.

Na náměstí Václava Havla se představí pět vojáků USA a blíže nespecifikovaný jeden kus vojenské techniky, zapůjčený ze skladu hmotných rezerv Čáslav. Přeletět nad ním má strategický větroň L-21 s primátorem Hřibem na palubě. O výsadek se postarají čeští parašutisté. Dva. V případě nepříznivého větru jeden, který skočí i s Hřibem z Národního divadla.

Všichni vojáci jsou očkovaní proti covidu, pilot bude mít respirátor.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

V pražské MHD se bude opět nastupovat dveřmi

17. 5. 2021 11:52 - Čechistan - Joachim Řitke
Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

Cestující budou moci od pondělí 17. května do všech tramvají a autobusů MHD opět využívat k nástupu dveře. Ve středu to sdělila Hana Pohanová z odboru umělé inteligence Dopravního podniku (AI DPP). Nadále zůstává v platnosti omezení pro převoz jeklů.

„Není dovoleno převážet jekly ani maskované za dětské kočárky,“ pokračuje Pohanová. Cestující, u nichž bude nalezen jekl, budou neprodleně vykázáni z přepravy na nejbližší zastávce, v případě zastávky na znamení i bez nutnosti znamení. Cestující poté opustí vozidlo. „Dveřmi,“ uzavírá Pohanová.

Chaotická linka č. 24/28, jedoucí ze směru odněkud-někam, zůstává i nadále v provozu.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Česká opozice našla společnou řeč

24. 2. 2021 12:02 - Čechistan - Joachim Řitke

Na včerejším zasedání padala ostrá slova. Výjimkou nebylo „zlý hňupe“ ani "troubo!"

Předseda Pirátů Ivan Bartoš zahájil zostra. Osočil Vládu, že nekoná s péčí řádného hospodáře. „Mělo by se navrhnout řešení,“ dodal. Vít Rakušan (STAN) se připojil. Také se domnívá, že by se mělo navrhnout řešení. Rozzuřil se a křičel, že vláda už nekoná ani s péčí žádného hospodáře!

Petr Fiala (ODS) neváhal vládu přirovnat k porouchanému automobilu. Vzápětí se rozohnil, mluvil o vyhaslé raketě a nakonec vzkázal, "jste banda chuligánů. Hanba!"

Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip se již nadechoval, že by také něco řekl, ale nakonec taktně pomlčel. Mluviti stříbro, dělati hovno a mlčeti o tom zlato(R).

Jediný, kdo nemlčel a promluvil „na férovku“, byl Václav Klaus ml. (Trichlóra). "Nebojím se pojmenovat věci pravými názvy. Hoši, bude třeba konat!" -

No to si dělá prdel? Vykřikli všichni sborem!

Opozice našla společnou řeč.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Sorry jako, končíme. Vláda zakázala samu sebe

29. 1. 2021 19:18 - Čechistan - Joachim Řitke

V rámci proticovidových opatření zakázala Vláda volný pohyb osob, volnou ruku trhu a nakonec samu sebe. Poslední opatření přišlo v době, kdy zároveň končí očkování rizikové skupiny - žádná už není.

Ještě před zákazem informoval ministr Blatný o úspěšnosti očkování: "Vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu taky, na toho se nedostalo."

Ministr dále informoval, že se ruší nemocnice v Letňanech, která byla postavena na podzim, kdy se situace zhoršovala. „Jelikož se situace i nadále zhoršuje, rozhodli jsme se pro její zrušení,“ řekl Blatný. "Naším cílem je předejít přetížení nemocnic."

Poté přišel ministr vnitra Hamáček a obhajoval vládní krok, uvolnění 500 milionů korun na kampaň na síti TikTok. Češi se v kampani budou učit šít respirátory FFP2.

Nakonec premiér Babiš slíbil, že každý občan dostane 50.000 korun paušálně. Cílem je podpořit důvěru v ekonomiku a zlepšit vztah občan-babiš. Program podpory poběží od února do května 2021. Na registraci k vyplácení peněz slouží portál Padesátka (http://pad.es.atka.gov.cz/portal/web/java/applet/microsoft/www/users/blatny/mojeporno4/INDEX.HTM). Tam se dosud podařilo přihlásit pouze premiéra Babiše, a to už dvakrát.

Na zprovoznění Čechistanu se nadále usilovně pracuje.

 

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!