HRBATŮV KOSTELEC

Česká opozice našla společnou řeč

24. 2. 2021 12:02 - Čechistan - Joachim Řitke

Na včerejším zasedání padala ostrá slova. Výjimkou nebylo „zlý hňupe“ ani "troubo!"

Předseda Pirátů Ivan Bartoš zahájil zostra. Osočil Vládu, že nekoná s péčí řádného hospodáře. „Mělo by se navrhnout řešení,“ dodal. Vít Rakušan (STAN) se připojil. Také se domnívá, že by se mělo navrhnout řešení. Rozzuřil se a křičel, že vláda už nekoná ani s péčí žádného hospodáře!

Petr Fiala (ODS) neváhal vládu přirovnat k porouchanému automobilu. Vzápětí se rozohnil, mluvil o vyhaslé raketě a nakonec vzkázal, "jste banda chuligánů. Hanba!"

Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip se již nadechoval, že by také něco řekl, ale nakonec taktně pomlčel. Mluviti stříbro, dělati hovno a mlčeti o tom zlato(R).

Jediný, kdo nemlčel a promluvil „na férovku“, byl Václav Klaus ml. (Trichlóra). "Nebojím se pojmenovat věci pravými názvy. Hoši, bude třeba konat!" -

No to si dělá prdel? Vykřikli všichni sborem!

Opozice našla společnou řeč.

R.E.K.L.A.M.A

Sorry jako, končíme. Vláda zakázala samu sebe

29. 1. 2021 19:18 - Čechistan - Joachim Řitke

V rámci proticovidových opatření zakázala Vláda volný pohyb osob, volnou ruku trhu a nakonec samu sebe. Poslední opatření přišlo v době, kdy zároveň končí očkování rizikové skupiny - žádná už není.

Ještě před zákazem informoval ministr Blatný o úspěšnosti očkování: "Vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu taky, na toho se nedostalo."

Ministr dále informoval, že se ruší nemocnice v Letňanech, která byla postavena na podzim, kdy se situace zhoršovala. „Jelikož se situace i nadále zhoršuje, rozhodli jsme se pro její zrušení,“ řekl Blatný. "Naším cílem je předejít přetížení nemocnic."

Poté přišel ministr vnitra Hamáček a obhajoval vládní krok, uvolnění 500 milionů korun na kampaň na síti TikTok. Češi se v kampani budou učit šít respirátory FFP2.

Nakonec premiér Babiš slíbil, že každý občan dostane 50.000 korun paušálně. Cílem je podpořit důvěru v ekonomiku a zlepšit vztah občan-babiš. Program podpory poběží od února do května 2021. Na registraci k vyplácení peněz slouží portál Padesátka (http://pad.es.atka.gov.cz/portal/web/java/applet/microsoft/www/users/blatny/mojeporno4/INDEX.HTM). Tam se dosud podařilo přihlásit pouze premiéra Babiše, a to už dvakrát.

Na zprovoznění Čechistanu se nadále usilovně pracuje.

 

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Budeme mučit, oznámil Babiš

28. 1. 2021 15:56 - Čechistan - Joachim Řitke

Stejně jako mučení I. stupně (mučení tiskovou konferencí Vlády, mučení prohlášeními ministra Havlíčka a mučení Blatným) bude i proces mučení II. stupně velmi zdlouhavý. „Prolamování páteře přijde skutečně velmi pomalu,“ potvrdil Babiš. „ Pomalu ale jistě,“ dodal.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Lyžařská střediska otevřeme v červnu, maximálně v červenci, oznámil Blatný

23. 1. 2021 17:50 - Čechistan - Joachim Řitke

Protože se předpoklá, že tou dobou již žádný sníh na sjezdovkách nebude, chystají se kompenzace. „Vleky pojedou normálně a svahy budeme upravovat,“ dodává Blatný.

Lyžařům stát bude kompenzovat nedostatek sněhu až do výše dvou metrů. „Nárok na jeden metr čtvereční sněhu bude mít každý občan až do 80 let věku, nad 80 let až na dva metry čtvereční,“ upřesňuje Blatný.

V létě by se měly otevřít také půjčovny lyžařského vybavení a bude-li venku více jak 35 stupňů, otevřou se sauny.

„Desetimiliontý naočkovaný navíc obdrží bonus,“ slíbil Blatný. "Vstupenku na skoky na lyžích."

 

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová