HRBATŮV KOSTELEC

Omylem odstranili koně namísto Koněva

4. 9. 2019 - Čechistan - Joachim Řitke

Nezvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím, kteří ráno zavítali na Václavské náměstí.

Podle primátora Hřiba došlo k omylu. Kůň se našel a nejpozději do zítřejšího odpoledne ho přivaří na původní místo.

aktualizace:

Kůň na Václavském náměstí byl opraven. Dodavatel navíc zdarma odstranil z koněvova pomníku Koněva. Občané si oddechli. Všechno je zase normální.


Koněvův pomník v Dejvicích

Koněvův pomník v Dejvicích


Opravený kůň na Václavském náměstí

Opravený kůň na Václavském náměstí

 

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

ČSSD se změnila na ČSAD. Odjede do prdele

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) změnila svůj název na Českou stranu asociálně demokratickou (ČSAD). Po volbách odjede do prdele.

Do té doby bude ČSAD nadále součástí minoritní vlády majora Zemana. „Bude tam zajišťovat logistické služby,“ upřesňuje předseda Hamáček. Konkrétně přesuny křesel na ministerstvu kultury, než toto bude zrušeno, protože žádná kultura už není.

„Dále ČSAD vyhrála tendr na přesun Slovanské epopeje do Pekingu,“ pokračuje Hamáček. Epopej by se měla stěhovat na podzim, poté, co na plátna domaluje Milan Knížák velkou pandu velkou. Této nutné aktualizaci doposud bránil bývalý ředitel Národní galerie, Jiří Fajt.

ČSAD se už ale nebrání ničemu. Ani dalším, oboustranně čínsky výhodným kulturním projektům, jakým bude například chystaný přesun zámku Hluboká do Tibetu. O tomto projektu hovoří často ze sna velký Zemao Ce-tung, dosud však nebyly k dispozici na svých místech ty správné kapacity. Ty už tam teď ale jsou, říká Hamáček.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Tendr na bojová vozidla armády ČR pokračuje. Zájemci dostali konkrétní požadavky

3. 8. 2019 13:28 - Čechistan - Joachim Řitke

"Hlavním požadavkem je, aby šlo vozidlo rychle opravit po střetu s Fabií. Dále oddělené toalety a bezbariérový vstup," říká generál Jiří Šedivý.

Šedivý ukazuje náčrt vozidla, jak si jej armáda představuje.

"Ta dřevěná kabina řidiče, to je zároveň sklopný vlnolam, který slouží k rozrážení vln při plavbě vozidla v obojživelném provozu. Nemá žádnou jinou funkci, balistickou nebo něco jiného. Je tam zvolen materiál, který pro tu dřevěnou kabinu a nadnášení má odpovídající pevnost a odpovídající mechanické vlastnosti, tedy dřevo," upřesňuje.

"Dále je tam dřevěný kanón. Ten je zásadní pro odstrašení nepřítele. V obojživelném provozu, tedy například při plavbě v horkém olovu, spolunadnáší vozidlo společně s dřevěnými koly a pásy. Samozřejmostí je hasicí přístroj v základní výbavě."

"Ale je tam taky krumpáč. Když se vám zadře motor a budete muset vylézt ven, může být vaší vítěznou zbraní v souboji muže s mužem. Nebo se ženou, abych byl korektní."

Podle expertů nepůjde o bojová vozidla určená do války. Do té by se lépe hodily Fabie, nástupkyně Škody Henlein.

Největší zakázka v historii armády ČR vyjde na 53 miliard Kč. Podle našich informací tendr vyhrají Lesy ČR, které nabízejí nejlevnější náhradní díly.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Miloš Zeman byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO

Prezident ČR splnil všechna kriteria kategorie Přírodní dědictví. Jedná se především o následující:

(vii) – obsahuje unikátní přírodní fenomén či oblasti výjimečné přírodní krásy a estetického významu

(ix) – je skvělou ukázkou probíhajících ekologických a biologických procesů v rámci evoluce a vývoje pozemních, sladkovodních, pobřežních či mořských ekosystémů a společenstev rostlin a živočichů

(x) – obsahuje nejdůležitější a nejvýznamnější přírodní biotopy klíčové pro zachování místní biologické rozmanitosti, včetně takových biotopů, kde se nachází ohrožené druhy rostlin a živočichů výjimečné světové hodnoty z hlediska vědy a ochrany přírody

Blahopřejeme.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.