HRBATŮV KOSTELEC

V Česku se nic neděje

12. 5. 2019 16:10 - Čechistan - Joachim Řitke

V minulém týdnu se stalo hovno. Ani výhled na nadcházející období nepočítá se změnami, sdělila Hovinkám Dagmar Hovnojsová z agentury Meteostress.

Občané se obávají, že by přesto mohlo něco přijít.

„Ale hovno,“ vyvrací jejich obavy Hovnojsová.

Podobně Andrej Babiš vyrazil do ulic s kampaní "Ale hovno, bude líp!"

(Bude líp, jen to počasí už je delší dobu nějak na piču, připouští Hovnojsová.)

 

R.E.K.L.A.M.A

Politici konečně našli novou prdel

Přestože vědci prdel světa objevili teprve nedávno, nakonec prý o opravdovou prdel nešlo. Opravdová prdel světa totiž byla objevena v Číně. Tam se jí v průběhu minulého týdne přišla poklonit třicítka evropských politiků.

Konečně jsme ji našli! říkají politici. Je tak krásná, tak hedvábná!

Při poklonkách se předháněli v tom, co všechno nové prdeli hodlají obětovat.

Česká republika se hodlá zadlužit u Bank of China až 46 miliardami korun. Prdeli se to velmi líbilo a čeká na další nabídky.

Prezident Zeman se omluvil, že obvinění Huawei jsou nepodložená, protože nebyly předloženy důkazy. To se prdeli taky líbilo a Zeman naoplátku obdržel krabici mobilů s certifikátem přímo od čínské rozhnědky. „To je důkaz,“ sdělil Zeman a celý se roztekl blahem, že ho museli sbírat.

Dále se hovořilo o trase, kudy by měla vést nová Nevábná stezka. Chystaný produktovod z prdele až do Evropy by měl naplno fungovat od příštího roku. Recipročně čínská strana slíbila, že toho pak v Evropě zkoupí ještě víc a politici budou mít na zmrzlinu, ovšem pouze pokud to bude ještě levnější. Dostali taky za úkol, příště se prdeli za vysoké ceny omluvit.

Prezident Zeman, aby prdel potěšil, nakonec přispěchal s Jágrem. Ukázal ho prdeli a slíbil, že po Jágrově smrti ho daruje na výstavu mrtvol Bodies. To se prdeli líbilo, avšak řekla, že očekávala něco většího. Něco zásadnějšího. Třeba nějaký další stadion, letiště, elektrárny nebo Huawei ve státní správě.

Prezident Zeman se vyjádřil, že sice čekal prd, ale až takové hovno tedy ne, a mile ho to překvapilo a mockrát za něj děkuje! Jen kdyby snad ta stezka vedla do Česka...

Nevábná stezka ale spíš povede do Říma. Stejně jako všechny cesty.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Americká ekonomika prudce zrychlila růst

„Jen abyste se z toho neposrali,“ varuje ekonom Tomáš Sedláček. "Houby taky prudce rostou po dešti a to nic nemění na tom, že jde o houby."

Tempo růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí prudce zrychlilo a dosáhlo 3,2 procenta.

„Pětiletku překonáme a plán splníme na 243%,“ hřímal americký prezident Donald Trump. Podle něj za růst může především fakt, že na některé čínské a evropské zboží uvalil zlo.

Statistická magie může nadále pokračovat růstem až třeba do nebes a nebo někam jinam.

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Meteourologové varovali před krupoblitím

26. 4. 2019 16:58 - Čechistan - Joachim Řitke

Blížící se večerní krupoblití by mohlo přerůst v krveprolití, varovala meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

„Přechod fronty bude později odpoledne a večer ve střevních Čechách provázen tvorbou prdů z Brdů, s intenzitou v nárazech 70 kilometrů v hodině,“ říká Hnojsová. To se může nakonec projevit debilně, "lokálně to může dopadnout až fatálně."

V Krušných horách bude krušno, na Ostravsku dušno.

Na Moravě mor a ve Slezsku slizko.

 

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.