HRBATŮV KOSTELEC

Mobilní pisoáry na hlavním nádraží se ukázaly jako krok vedle

12. 4. 2019 12:29 - Čechistan - Joachim Řitke

„Tedy spíše jako krok z bláta do louže a pak z louže do hovna,“ upřesňuje mluvčí Prahy 1 Kateřina Píčková, „lidé na pisoáry serou a firma Johnny servis je posrané odmítá vyvážet.“

„Jsme si vědomi toho, že současné řešení není příliš reprezentativní,“ připouští radní Prahy 1 Kučera. „V prvé řadě uvažujeme o tom, že postavíme ohradu okolo zapáchajících pisoárů, případně několik až na Ohradu.“

Radnice nechala natisknout také brožury, které by měly občany odradit od sraní do pisoárů. Kvůli chybě tisku však dostaly název „Jak kastráty naučit šukat“. Jsou online k dispozici ZDE.

Podle Kučery je v plánu celková obnova parku, nicméně ještě nějakou dobu nezačne. Radnice chce proto podnikat dílčí kroky ke zlepšení lokality. „Do těch hoven vysadíme afrikány,“ uzavírá Kučera.

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Armáda vyfasovala nové žabky. Odlepují se jim podrážky

8. 4. 2019 12:13 - Čechistan - Joachim Řitke

Mise v Afghanistanu ukázala, že nová výstroj je nekvalitní. Nesluší nám barvy, stěžují si vojáci. Ty by měly být na způsob české vlajky, zatímco jsou bleděmodré.

Generál Petr Pavel se obává, že by toho mohl zneužít protivník, například Rusko. Říká: „Chci vidět, jak bychom v tom utíkali před nepřítelem. Já bych se tedy hanbou posral.“

Podobně nekvalitní byly slunečníky, které armáda vyfasovala loni.

R.E.K.L.A.M.A

Prezident Zeman na matějské. Zaujaly ho labuťe

1. 4. 2019 19:20 - Čechistan - Joachim Řitke

Prezident Miloš Zeman v pondělí vyrazil na matějskou pouť a projel se strašidelným zámkem. Fotografii, jak si prezident na pouti užívá, odpoledne na Twitteru zveřejnil tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček, který si to taky pořádně užil.

Pan prezident se dále projel na řetízkovém kolotoči, kde se zase zamotal. Do horské dráhy se mu pak už vůbec nechtělo. Na tyhle věci už prý nemá žaludek, „to spíš na tu další becherovčičku,“ zažertoval Zeman.

Nakonec skončil s Kočkou na labutím kolotoči, odkud ho nemohli do večera dostat. Teprve na naléhání ochranky, která měla večer nějaké plány, se podařilo pana prezidenta sundat. „Bulel jako malej kluk,“ potvrzuje šéf ochranky, „bylo nám ho moc líto. Ale zítra půjdeme zas.“

Kočka, který to tam celé provozuje, pak Zemanovi dal lízátko a cukrovou vatu. „Tak a jsem zase ve vatě,“ neodpustil si závěrečný bonmot prezident.

Jako akt díkuvzdání navrhne přejmenování Čechistanu na Kočkov či Kolotočkov. „Češi můžou být hrdí na to, že mají mě a ne nějakou píčaputovou,“ prohlásil ještě mimo mikrofon.

 

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.