HRBATŮV KOSTELEC

V Česku se rozhořel boom necestovních kanceláří

30. 3. 2020 16:52 - Čechistan - Joachim Řitke

Také letos nikam nejedete? Nejste v tom sami. Ani ostatní lidé nikam nepojedou.

"A kam byste pořád jezdili?„ táže se Jiřina Pospíšilová z necestovní agentury Štěstí, “vždyť pravé štěstí naleznete jedině doma. Ano, tam u sebe, ve své hlavě!"

Tomuto novému způsobu necestování se říká zen turismus. Vychází z čínského zen buddhismu, který rozšiřuje o zážitky. „Máme v nabídce zenové lyžování v Itálii, zenové lyžování v Ischglu nebo zenové potápění ve Španělsku,“ vyjmenovává Pospíšilová.

Zen turismus již inspiroval mnohé Čínské turisty k návštěvě Prahy. "Principem zen turismu je, že jakmile někam jedete, už to není zen turismus. Praha je tak krásná!"

„V době karantény je také vysokohorská zen turistika skvělým způsobem, jak nikam nejet a přitom si skvěle užít rodinnou dovolenou,“ pokračuje Pospíšilová. "Naši klienti nejvíc nejezdí do Himalájí. Ale už objevili i krásy Tater."

A kam se chystáte nejet vy?

 

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Vysočina žádá armádu o pomoc

29. 3. 2020 15:40 - Čechistan - Marlon Brambor

Kraj Vysočina požádal v neděli ministerstvo obrany o nasazení armády v domově důchodců v Břevnici u Havlíčkova Brodu. „Porvaly se nám klientky,“ říká staniční sestra, která sama utrpěla vážná zranění. Situace je napjatá a hrozí další eskalace konfliktu.

Vyhrocenou situaci by měla pomoci vyřešit armáda ČR. Generální štáb nyní vyhodnocuje nejúdernější variantu bojového plánu. Nasazení obranných ani útočných deštníků ve frontové linii nedoporučuje, zejména ne proti vycházkovým holím.

Ministr vnitra Hamáček sám navrhl, aby stát uvolnil všechny strategické rezervy slunečníků. „Těchto pět zařízení na ochranu proti UV záření nepřítele bylo zakoupeno loni a je ve stavu plné bojové pohotovosti,“ říká Hamáček.

Podle gen. Opata z generálního štábu AČR ale nejsou slunečníky tak praktické jako deštníky. "Nejsou ani v barvách trikolóry, nýbrž pivovaru Nymburk."

O dění v domově důchodců budeme i nadále informovat.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Klaus si stěžuje, že je frčka moc velká a nevejde se mu do prdele

7. 10. 2019 15:45 - Čechistan - Joachim Řitke

Prezidentské vyznamenání řádu Bíleho hovna ze lva, které exprezident Václav Klaus 2D (386 let) obdrží 28. října přímo z rukou Miloše Zemana, bývalému prezidentovi zrovna nevoní.

„Obávám se a hrozím se toho,“ sdělil Klaus.

Podle Klause neumožňuje řádné převzetí řádu konstituce. Řád by měl při ceremonii převzít prdelí.

"Zaprvé. Mám hrůzu z toho, že se dovnitř nevejde. Zadruhé, děsím se toho, že poté náhle vypadne," sdělil své obavy Klaus. Jeho pocity jsou tedy ambivalentní a celé je nejlépe charakterizuje pocit na hovno. „Zdálo se mi o něm i ve 4D,“ potvrdil Klaus.

Prezident Zeman uděluje řády Bílého hovna ze lva každoročně. Dva exempláře již vlastní obě půlky Václava Havla per partes. Exprezident Klaus dosud žádný řád nemá, a proto věc vnímá jako největší nespravedlnost od dob kulturní sametové revoluce.

Kvůli předávání řádů hodlá Klaus vstát z mrtvých 28. října na dušičky. Pokud by to situace vyžadovala, bude řád jeho výsosti implantován císařským řezem.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Zeman podstoupil vyšetření. Prezident je zdráv, řekl ředitel nemocnice

24. 9. 2019 18:22 - Čechistan - Joachim Řitke

Prezident Miloš Zeman byl v úterý na lékařské prohlídce v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Podle ředitele nemocnice je Zeman zdráv.

Prezident Miloš Zeman do střešovické nemocnice na prohlídku dorazil v dopoledních hodinách. Podle ředitele Miroslava Zvorala lékaři u prezidenta nenašli žádné chorobné stavy. „Ani nohy,“ dodává Zvoral.

"S potěšením můžu oznámit, že jsme to prolili savem, čímž jsme zajistili maximální ochranu do příští pětiletky."

Prezidentův mluvčí Ovčáček poté daroval prezidentovi kočičku.

Dárek od Jiřího Ovčáčka

Dárek od Jiřího Ovčáčka

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.