HRBATŮV KOSTELEC

Politici konečně našli novou prdel

Přestože vědci prdel světa objevili teprve nedávno, nakonec prý o opravdovou prdel nešlo. Opravdová prdel světa totiž byla objevena v Číně. Tam se jí v průběhu minulého týdne přišla poklonit třicítka evropských politiků.

Konečně jsme ji našli! říkají politici. Je tak krásná, tak hedvábná!

Při poklonkách se předháněli v tom, co všechno nové prdeli hodlají obětovat.

Česká republika se hodlá zadlužit u Bank of China až 46 miliardami korun. Prdeli se to velmi líbilo a čeká na další nabídky.

Prezident Zeman se omluvil, že obvinění Huawei jsou nepodložená, protože nebyly předloženy důkazy. To se prdeli taky líbilo a Zeman naoplátku obdržel krabici mobilů s certifikátem přímo od čínské rozhnědky. „To je důkaz,“ sdělil Zeman a celý se roztekl blahem, že ho museli sbírat.

Dále se hovořilo o trase, kudy by měla vést nová Nevábná stezka. Chystaný produktovod z prdele až do Evropy by měl naplno fungovat od příštího roku. Recipročně čínská strana slíbila, že toho pak v Evropě zkoupí ještě víc a politici budou mít na zmrzlinu, ovšem pouze pokud to bude ještě levnější. Dostali taky za úkol, příště se prdeli za vysoké ceny omluvit.

Prezident Zeman, aby prdel potěšil, nakonec přispěchal s Jágrem. Ukázal ho prdeli a slíbil, že po Jágrově smrti ho daruje na výstavu mrtvol Bodies. To se prdeli líbilo, avšak řekla, že očekávala něco většího. Něco zásadnějšího. Třeba nějaký další stadion, letiště, elektrárny nebo Huawei ve státní správě.

Prezident Zeman se vyjádřil, že sice čekal prd, ale až takové hovno tedy ne, a mile ho to překvapilo a mockrát za něj děkuje! Jen kdyby snad ta stezka vedla do Česka...

Nevábná stezka ale spíš povede do Říma. Stejně jako všechny cesty.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Americká ekonomika prudce zrychlila růst

„Jen abyste se z toho neposrali,“ varuje ekonom Tomáš Sedláček. "Houby taky prudce rostou po dešti a to nic nemění na tom, že jde o houby."

Tempo růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí prudce zrychlilo a dosáhlo 3,2 procenta.

„Pětiletku překonáme a plán splníme na 243%,“ hřímal americký prezident Donald Trump. Podle něj za růst může především fakt, že na některé čínské a evropské zboží uvalil zlo.

Statistická magie může nadále pokračovat růstem až třeba do nebes a nebo někam jinam.

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Meteourologové varovali před krupoblitím

26. 4. 2019 16:58 - Čechistan - Joachim Řitke

Blížící se večerní krupoblití by mohlo přerůst v krveprolití, varovala meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

„Přechod fronty bude později odpoledne a večer ve střevních Čechách provázen tvorbou prdů z Brdů, s intenzitou v nárazech 70 kilometrů v hodině,“ říká Hnojsová. To se může nakonec projevit debilně, "lokálně to může dopadnout až fatálně."

V Krušných horách bude krušno, na Ostravsku dušno.

Na Moravě mor a ve Slezsku slizko.

 

Dovolené v ohrožení: Úřady prověří biliony aut

24. 4. 2019 10:08 - Čechistan - Joachim Řitke

Kontroly se nejvíce dotknou sektoru B6 a vrstev 1 až 18. Tam se nacházejí auta vyrobená okolo roku 2018, která mohou mít nefunkční airbagy.

Občané parkující ve vrstvách 19 až 38 budou muset svá vozidla přeparkovat do sektoru B8 (Brno), kde je pro ně vyhrazeno 28580700 parkovacích míst ve vrstvě 13, a to nejpozději do konce května. Ostatní automobily budou muset najít volná místa podle aplikace ČR Parkzone.

Zastavitelství silnic a dálnic se za komplikace omlouvá, v případě krize hodlá uvolnit k parkování rezervní aleje a hřbitovy.

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.