HRBATŮV KOSTELEC

V Praze přejmenují další ulice

20. 9. 2019 20:10 - Čechistan - Joachim Řitke

Již žádná konkrétní jména. Nové názvy ulic musejí být nově multifunkční, aby obstály ve všech změněných podmínkách, říkají radní.

Zatím byly přejmenovány ulice dvě. Jedna se nachází v pražské Libuši, Kokotská, a druhá na Zbraslavi. „Název té druhé byl zvolen tak, aby lépe reflektoval vývoj do budoucna,“ říkají radní.

Multifunkční ulice č. 2

Multifunkční ulice č. 2

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Koněvovu ulici přejmenují na Zastaváren

13. 9. 2019 09:59 - Čechistan - Joachim Řitke

Koněvova ulice ponese nový název. Shodli se na tom zastupitelé Prahy 3. „Nechceme, aby naše čtvrť byla spojována s krvavým ruským maršálem,“ sdělili po svém zasedání.

Proti přejmenování se okamžitě ohradil Vladimir Putin. "Přesun Koněvovy sochy do Brna jsme ještě zkousli, ale toto vnímáme jako jednostranné vyhlášení války Ruské federaci!"

Čínská lidová republika také považuje přejmenování ulice za útok na politiku jednotné Číny a politiku jednoho dítěte. 

Připojily se Spojené státy. Za vším vidí bezprecedentní útok na demokracii, svobodu projevu a lidská práva.

Nakonec se ozvali sudečtí Němci. Vadí jim, že se vybíralo pouze z některých českých názvů, ale jejich návrh, Verscheisstheilhitlerstrasse, se vůbec nedostal do hlasování.

R.E.K.L.A.M.A

Omylem odstranili koně namísto Koněva

4. 9. 2019 - Čechistan - Joachim Řitke

Nezvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím, kteří ráno zavítali na Václavské náměstí.

Podle primátora Hřiba došlo k omylu. Kůň se našel a nejpozději do zítřejšího odpoledne ho přivaří na původní místo.

aktualizace:

Kůň na Václavském náměstí byl opraven. Dodavatel navíc zdarma odstranil z koněvova pomníku Koněva. Občané si oddechli. Všechno je zase normální.


Koněvův pomník v Dejvicích

Koněvův pomník v Dejvicích


Opravený kůň na Václavském náměstí

Opravený kůň na Václavském náměstí

 

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

ČSSD se změnila na ČSAD. Odjede do prdele

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) změnila svůj název na Českou stranu asociálně demokratickou (ČSAD). Po volbách odjede do prdele.

Do té doby bude ČSAD nadále součástí minoritní vlády majora Zemana. „Bude tam zajišťovat logistické služby,“ upřesňuje předseda Hamáček. Konkrétně přesuny křesel na ministerstvu kultury, než toto bude zrušeno, protože žádná kultura už není.

„Dále ČSAD vyhrála tendr na přesun Slovanské epopeje do Pekingu,“ pokračuje Hamáček. Epopej by se měla stěhovat na podzim, poté, co na plátna domaluje Milan Knížák velkou pandu velkou. Této nutné aktualizaci doposud bránil bývalý ředitel Národní galerie, Jiří Fajt.

ČSAD se už ale nebrání ničemu. Ani dalším, oboustranně čínsky výhodným kulturním projektům, jakým bude například chystaný přesun zámku Hluboká do Tibetu. O tomto projektu hovoří často ze sna velký Zemao Ce-tung, dosud však nebyly k dispozici na svých místech ty správné kapacity. Ty už tam teď ale jsou, říká Hamáček.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.