HRBATŮV KOSTELEC

Politiků je nedostatek, stát uvolní nehmotné rezervy

15. 7. 2022 21:22 - Čechistan - Joachim Řitke

Správa nehmotných rezerv (SNR) uvolní nejlepší kádry, aby byl zajištěn hladký průběh podzimních voleb. Ekonomové varují, že podzemní zásobníky politiků se dosud nepodařilo naplnit ani z 60%, nemusí to stačit.

„Nechci tlačit, ale jestli nenajdeme náhradu v podobě stlačených politiků z USA (LNP), pro něž zatím neexistuje terminál, hrozí kolaps státní správy a tím i dojné krávy,“ míní ekonom Tomáš Sedláček.

Dodávky politiků z Ruska se kvůli sankcím zasekly. Politici ze západu zase podléhají myšlenkově-emisním povolenkám v rámci Brown Dealu, takže z nich padají hovna a to zdaleka nestačí k tomu, aby v zimě nebyla zima.

Agentura Bad Moody's proto zhoršila rating Čechistanu na Depresivní mínus. „Už je to skoro jako za komunistů,“ pokračuje Sedláček. "Nejen že chybí kvalitní politici, ale brzy dojde i toaletní papír, banány a kvalitní kokain v banánech. Poslední dodávka omylem skončila v Xindlu."

Také další ekonomové se domnívají, že mejdan skončil. Politici si budou muset vystačit s pikem nevalné kvality, což se negativně projeví na celkovém výkonu. „Deprese je slabé slovo, spíše bych volil spojení fiskální průser, ale čeština pro to nemá vhodné výrazivo,“ říká Sedláček.

V podzemních zásobnících by měli být k dispozici politici alespoň do ledna příštího roku. Hovoří se o Donu Pablovi, Andreji Babišovi, Václavu Klausovi starším, Václavu Klausovi mladším a dokonce i Václavu Havlovi. "Ten by byl vůbec nejlepší, tomu stačí pivo a ne piko. Ovšem které kádry přijdou po nich, to radši nechci domýšlet," uzavírá Sedláček.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Krize mění život v satelitech

Protiruské sankce a ekonomická recese nutí změnit způsob života obyvatele příměstských satelitů. Dříve tolik oblíbené grilování vystřídala zemědělská malovýroba.

Jak poznamenává ředitel asociace satelitních farmářů, Jiří Grunt, obdělávat proluky mezi domy není jednoduché. Stát by měl lidem pomoci, míní.

Po svém chtějí situaci řešit v Jednotném satelitním družstvu Hostivice. Ve spolupráci s firmou SpaceX Elona Muska hodlají vynést celý satelit na oběžnou dráhu.

„Zrovna v infrasauně zkouším, zda moje kráva zvládne teplotní šoky, které budou obdobné při startu rakety,“ říká předseda JSD Hostivice František Čubajz. V kosmu hodlá dále pěstovat rýži a bojlery.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Umělá demence vytvořila ideálního prezidentského kanidáta

13. 7. 2022 - Čechistan - Joachim Řitke

Umělá demence Dall-E v pokročilé fázi umělé alzheimerovy choroby vytvořila podobu ideálního prezidentského kandidáta. Generál Havel, jak ho pojmenovala, by se měl v příštím roce ucházet o Hrad.

Součástí obrazu byl zašifrovaný nápis, který v překladu znamená "To máte za to, čůráci!"

Dle nápisu vědci usuzují, že umělá alzheimerova choroba ještě není plně rozvinuta.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Svět je v pohybu a také rekonstrukce obchodu GUMA

15. 3. 2022 12:14 - Čechistan / GUMA - Budislav Guma, majitel

Pryžové desky na barikády, pryžové projektily. Pryžové tlumiče dopadů raket i pryžová rakev. To vše najdete v novém sortimentu firmy.

Příští revoluce už nebude sametová, ale gumová. Rekonstrukcí k novému světovému řádu! NWOOGUMA.org Sdílejte než to vygumujou!!!

R.E.K.L.A.M.A