HRBATŮV KOSTELEC

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

18. 5. 2019 11:27 - Čechistan - Joachim Řitke

Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz.

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Škvrk.

aktualizace:

Hůůůůůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůů hůůůůůůůůůůůůůůů. Hůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

V Česku se nic neděje

12. 5. 2019 16:10 - Čechistan - Joachim Řitke

V minulém týdnu se stalo hovno. Ani výhled na nadcházející období nepočítá se změnami, sdělila Hovinkám Dagmar Hovnojsová z agentury Meteostress.

Občané se obávají, že by přesto mohlo něco přijít.

„Ale hovno,“ vyvrací jejich obavy Hovnojsová.

Podobně Andrej Babiš vyrazil do ulic s kampaní "Ale hovno, bude líp!"

(Bude líp, jen to počasí už je delší dobu nějak na piču, připouští Hovnojsová.)

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Politici konečně našli novou prdel

Přestože vědci prdel světa objevili teprve nedávno, nakonec prý o opravdovou prdel nešlo. Opravdová prdel světa totiž byla objevena v Číně. Tam se jí v průběhu minulého týdne přišla poklonit třicítka evropských politiků.

Konečně jsme ji našli! říkají politici. Je tak krásná, tak hedvábná!

Při poklonkách se předháněli v tom, co všechno nové prdeli hodlají obětovat.

Česká republika se hodlá zadlužit u Bank of China až 46 miliardami korun. Prdeli se to velmi líbilo a čeká na další nabídky.

Prezident Zeman se omluvil, že obvinění Huawei jsou nepodložená, protože nebyly předloženy důkazy. To se prdeli taky líbilo a Zeman naoplátku obdržel krabici mobilů s certifikátem přímo od čínské rozhnědky. „To je důkaz,“ sdělil Zeman a celý se roztekl blahem, že ho museli sbírat.

Dále se hovořilo o trase, kudy by měla vést nová Nevábná stezka. Chystaný produktovod z prdele až do Evropy by měl naplno fungovat od příštího roku. Recipročně čínská strana slíbila, že toho pak v Evropě zkoupí ještě víc a politici budou mít na zmrzlinu, ovšem pouze pokud to bude ještě levnější. Dostali taky za úkol, příště se prdeli za vysoké ceny omluvit.

Prezident Zeman, aby prdel potěšil, nakonec přispěchal s Jágrem. Ukázal ho prdeli a slíbil, že po Jágrově smrti ho daruje na výstavu mrtvol Bodies. To se prdeli líbilo, avšak řekla, že očekávala něco většího. Něco zásadnějšího. Třeba nějaký další stadion, letiště, elektrárny nebo Huawei ve státní správě.

Prezident Zeman se vyjádřil, že sice čekal prd, ale až takové hovno tedy ne, a mile ho to překvapilo a mockrát za něj děkuje! Jen kdyby snad ta stezka vedla do Česka...

Nevábná stezka ale spíš povede do Říma. Stejně jako všechny cesty.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Americká ekonomika prudce zrychlila růst

„Jen abyste se z toho neposrali,“ varuje ekonom Tomáš Sedláček. "Houby taky prudce rostou po dešti a to nic nemění na tom, že jde o houby."

Tempo růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí prudce zrychlilo a dosáhlo 3,2 procenta.

„Pětiletku překonáme a plán splníme na 243%,“ hřímal americký prezident Donald Trump. Podle něj za růst může především fakt, že na některé čínské a evropské zboží uvalil zlo.

Statistická magie může nadále pokračovat růstem až třeba do nebes a nebo někam jinam.

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky