HRBATŮV KOSTELEC

Mobilní pisoáry na hlavním nádraží se ukázaly jako krok vedle

12. 4. 2019 12:29 - Čechistan - Joachim Řitke

„Tedy spíše jako krok z bláta do louže a pak z louže do hovna,“ upřesňuje mluvčí Prahy 1 Kateřina Píčková, "lidé na pisoáry serou a firma Johnny servis je posrané odmítá vyvážet."

„Jsme si vědomi toho, že současné řešení není příliš reprezentativní,“ připouští radní Prahy 1 Kučera. "V prvé řadě uvažujeme o tom, že postavíme ohradu okolo zapáchajících pisoárů, případně několik až na Ohradu."

Radnice nechala natisknout také brožury, které by měly občany odradit od sraní do pisoárů. Kvůli chybě tisku však dostaly název „Jak kastráty naučit šukat“. Jsou online k dispozici ZDE.

Podle Kučery je v plánu celková obnova parku, nicméně ještě nějakou dobu nezačne. Radnice chce proto podnikat dílčí kroky ke zlepšení lokality. „Do těch hoven vysadíme afrikány,“ uzavírá Kučera.

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Armáda vyfasovala nové žabky. Odlepují se jim podrážky

8. 4. 2019 12:13 - Čechistan - Joachim Řitke

Mise v Afghanistanu ukázala, že nová výstroj je nekvalitní. Nesluší nám barvy, stěžují si vojáci. Ty by měly být na způsob české vlajky, zatímco jsou bleděmodré.

Generál Petr Pavel se obává, že by toho mohl zneužít protivník, například Rusko. Říká: "Chci vidět, jak bychom v tom utíkali před nepřítelem. Já bych se tedy hanbou posral."

Podobně nekvalitní byly slunečníky, které armáda vyfasovala loni.

Prezident Zeman na matějské. Zaujaly ho labuťe

1. 4. 2019 19:20 - Čechistan - Joachim Řitke

Prezident Miloš Zeman v pondělí vyrazil na matějskou pouť a projel se strašidelným zámkem. Fotografii, jak si prezident na pouti užívá, odpoledne na Twitteru zveřejnil tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček, který si to taky pořádně užil.

Pan prezident se dále projel na řetízkovém kolotoči, kde se zase zamotal. Do horské dráhy se mu pak už vůbec nechtělo. Na tyhle věci už prý nemá žaludek, „to spíš na tu další becherovčičku,“ zažertoval Zeman.

Nakonec skončil s Kočkou na labutím kolotoči, odkud ho nemohli do večera dostat. Teprve na naléhání ochranky, která měla večer nějaké plány, se podařilo pana prezidenta sundat. „Bulel jako malej kluk,“ potvrzuje šéf ochranky, "bylo nám ho moc líto. Ale zítra půjdeme zas."

Kočka, který to tam celé provozuje, pak Zemanovi dal lízátko a cukrovou vatu. „Tak a jsem zase ve vatě,“ neodpustil si závěrečný bonmot prezident.

Jako akt díkuvzdání navrhne přejmenování Čechistanu na Kočkov či Kolotočkov. „Češi můžou být hrdí na to, že mají mě a ne nějakou píčaputovou,“ prohlásil ještě mimo mikrofon.

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Noc byla o hodinu a 28 minut kratší, nastal náhodný čas

1. 4. 2019 10:18 - Čechistan - Joachim Řitke

V Česku začal platit náhodný čas. V noci na neděli, přesně ve 02.36 se hodiny poprvé posunuly, a to o 67 minut dopředu. „Zatímco lidé si museli hodinky posunout sami, hodiny v elektronických přístrojích se většinou přeřídily automaticky,“ říká Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress, která se nyní zabývá také předpovědí času.

„Není hodina jako hodina,“ pokračuje Hnojsová. "Povinné střídání standardního a letního času bylo podle nedávného rozhodnutí Evropského parlamentu nahrazeno časem náhodným. Členské země EU se nedokázaly shodnout, jaký čas by měl platit nastálo, a tak se sáhlo ke kompromisu."

Teprve budoucnost ukáže, zda změny času způsobí chaos. "Zatím to vypadá, že se nic nezměnilo: na poště fronty jako kráva, na finančáku fronty jako kráva a chaotická linka 24 jezdí jako vždycky," uzavírá Hnojsová.

Podle odborníků však mnohým lidem změny času naruší blborytmus.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.