HRBATŮV KOSTELEC

Meteourologové varovali před krupoblitím

26. 4. 2019 16:58 - Čechistan - Joachim Řitke

Blížící se večerní krupoblití by mohlo přerůst v krveprolití, varovala meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

„Přechod fronty bude později odpoledne a večer ve střevních Čechách provázen tvorbou prdů z Brdů, s intenzitou v nárazech 70 kilometrů v hodině,“ říká Hnojsová. To se může nakonec projevit debilně, "lokálně to může dopadnout až fatálně."

V Krušných horách bude krušno, na Ostravsku dušno.

Na Moravě mor a ve Slezsku slizko.

 

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Dovolené v ohrožení: Úřady prověří biliony aut

24. 4. 2019 10:08 - Čechistan - Joachim Řitke

Kontroly se nejvíce dotknou sektoru B6 a vrstev 1 až 18. Tam se nacházejí auta vyrobená okolo roku 2018, která mohou mít nefunkční airbagy.

Občané parkující ve vrstvách 19 až 38 budou muset svá vozidla přeparkovat do sektoru B8 (Brno), kde je pro ně vyhrazeno 28580700 parkovacích míst ve vrstvě 13, a to nejpozději do konce května. Ostatní automobily budou muset najít volná místa podle aplikace ČR Parkzone.

Zastavitelství silnic a dálnic se za komplikace omlouvá, v případě krize hodlá uvolnit k parkování rezervní aleje a hřbitovy.

 

Mobilní pisoáry na hlavním nádraží se ukázaly jako krok vedle

12. 4. 2019 12:29 - Čechistan - Joachim Řitke

„Tedy spíše jako krok z bláta do louže a pak z louže do hovna,“ upřesňuje mluvčí Prahy 1 Kateřina Píčková, "lidé na pisoáry serou a firma Johnny servis je posrané odmítá vyvážet."

„Jsme si vědomi toho, že současné řešení není příliš reprezentativní,“ připouští radní Prahy 1 Kučera. "V prvé řadě uvažujeme o tom, že postavíme ohradu okolo zapáchajících pisoárů, případně několik až na Ohradu."

Radnice nechala natisknout také brožury, které by měly občany odradit od sraní do pisoárů. Kvůli chybě tisku však dostaly název „Jak kastráty naučit šukat“. Jsou online k dispozici ZDE.

Podle Kučery je v plánu celková obnova parku, nicméně ještě nějakou dobu nezačne. Radnice chce proto podnikat dílčí kroky ke zlepšení lokality. „Do těch hoven vysadíme afrikány,“ uzavírá Kučera.

 

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.