HRBATŮV KOSTELEC

45. den invaze: Španělé nasadí proti turistům rakety HIMARS

České salvové raketomety úspěšně pálí na turistické pozice u Costa Brava.

České salvové raketomety úspěšně pálí na turistické pozice u Costa Brava.

Situace na španělské riviéře se vyvíjí hlemýždím tempem, připouští španělský ministr pro potírání turistiky, Pedro Verdez.

USA dodají Španělsku další pomoc k ničení turistů v hodnotě jedné miliardy dolarů.

„Jde o čtyři HIMARSy a speciální střely, které umožní efektivně vyhledávat a ničit celé rodiny na plážích,“ upřesňuje ministr Verdez.

Zatím nejúspěšnější jsou protituristické jednotky u Barcelony, které za měsíc vytlačily turisty z Wagnerovy cestovní kanceláře o deset kilometrů do vnitrozemí.

Turisté protestují: "Objednali jsme si all-inclusive u moře, ale teď jsme někde, kde neteče ani voda." Nakonec našli útočiště v airbnb ubykacích katalánských separatistů.

Naopak turisté z baskické cestovní kanceláře ETA se vydali na dovolenou do jaderné elektrárny Vandellos-2 a přivezli si s sebou velké množství varných konvic, vysavačů a vařičů, kterými zamořili celou elektrárnu. Nedaří se je dostat pryč ani přes výzvu OSN.

Brzký konec turistické sezony je v nedohlednu. O prázdné pláže již ale projevilo zájem Polsko. Hodlá na nich pěstovat palmy a napalm.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Bohdalová už si v Penny nenakoupí. Byla obviněna z incestu a domácího násilí. Hrozí jí až 50 let

Herečka čelí obvinění z domácího násilí a pedofilního incestu, kterého se měla dopustit před 150 lety. Údajnou obětí má být Bohdalové stošedesátiletý prastrýc, toho času desetiletý. Ten ji nedávno obvinil, že mu zkazila dětství.

V rámci předběžných opatření byla Bohdalová vyškrtnuta z vánočního programu České televize.

„Budeme místo ní vysírat 30 případů Majora Zemana,“ potvrdil ředitel ČT, Petr Dvořák.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Spáchali vaši příbuzní ideozločin? Udejte je!

Pokud se vaši příbuzní, rodiče, děti, kamarádi či spolupracovníci vyjadřuijí v rozporu s dogtrínou definovanou Manifestem Svobodné Společnosti rev 2022.3.5.1, neváhejte a vyhledejte vaši nejbližší udavačskou anonymní budku.

Telefoním budkám rozhodně ještě neodzvoní. Dřívější budky provozované SPT Telecom, který se v průběhu vývoje kapputtalismu 2.0 proměnil v PPF O2 Teblefónica staly k ničemu dostanou nového využití. V budkách, které většinou zarostly v křoví bude možné kohokoliv zcela anonymně udat a to horkou linkou na Ústředí Svobodného Myšlení - odbor Dozoru. Stačí zvednout sluchátko a stiknout jekékoliv číslo, či v urgentním případě volat 666.

Pozor! Hlídejte si co je svobodné a co není svobodné. Co lze myslet a co nelze myslet. Znění Manifestu se mění každý den. Objednejte si za pouhých 56Kč denně nové vydání znění Manifestu (123MB) do vaši emailové schránky.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!