HRBATŮV KOSTELEC

V eurovolbách má největší šanci koalice ANO a SPRD-KSČ

24. 5. 2019 14:45 - Čechistan - Joachim Řitke

Podle průzkumů vyhraje eurovolby s náskokem 20% koalice ANO a SPRD-KSČ. Motto „Nic než marod“ totiž oslovuje největší počet voličů.

„V týhle republice jsou invalidní úplně všichni,“ poznamenává ekonom Tomáš Sedláček. "Když už nemaj v prdeli játra nebo klouby, tak maj aspoň papíry na hlavu."

Podle statistik žije největší procento populace ve vegetativním stavu. Program žrát-srát-mrdat-spát, mají ale v programu také další strany.

„Ne všechny strany ovšem voličům tuto skutečnost dostatečně srozumitelně komunikují,“ pokračuje Sedláček. "Například strana ODS se snaží oslovit spíše jen vyšší a vyšší střední třídu. Volí proto vznešenější, avšak méně srozumitelný jazyk."

"Strana OSB zase kromě toho tvrdí, že Země je placatá, čímž ztrácí značnou část elektorátu, který se o to buď vůbec nezajímá, nebo se domnívá, že Země vůbec není. KSČSSDM žádný další program nemá, ale říká to naopak srozumitelně. Výjimku tvoří snad jen Piráti, kteří jsou příliš mladí a ještě nic nepochopili."

Jak volby dopadnou, uvidíme v sobotu po obědě. "Až si všichni daj šlofíka, pustěj televizi, zvládnou několik zákusků, káviček a cigárek, večer pivečko, tak se možná někteří dočkají zpráv, kde se ten výsledek dozvědí přímo od zdroje z TV Barrandov. Jenže většinu z nich to stejně zajímat nebude, poněvadž je jim Evropa ukradená. Tady žijeme v Čechistanu. Na náš chlív si beztak šáhnout nenecháme, a to ani z Evropy, ani z USA, ani z Ruska," uzavírá Sedláček.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

18. 5. 2019 11:27 - Čechistan - Joachim Řitke

Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz.

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Škvrk.

aktualizace:

Hůůůůůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůů hůůůůůůůůůůůůůůů. Hůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...

 

V Česku se nic neděje

12. 5. 2019 16:10 - Čechistan - Joachim Řitke

V minulém týdnu se stalo hovno. Ani výhled na nadcházející období nepočítá se změnami, sdělila Hovinkám Dagmar Hovnojsová z agentury Meteostress.

Občané se obávají, že by přesto mohlo něco přijít.

„Ale hovno,“ vyvrací jejich obavy Hovnojsová.

Podobně Andrej Babiš vyrazil do ulic s kampaní "Ale hovno, bude líp!"

(Bude líp, jen to počasí už je delší dobu nějak na piču, připouští Hovnojsová.)

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Politici konečně našli novou prdel

Přestože vědci prdel světa objevili teprve nedávno, nakonec prý o opravdovou prdel nešlo. Opravdová prdel světa totiž byla objevena v Číně. Tam se jí v průběhu minulého týdne přišla poklonit třicítka evropských politiků.

Konečně jsme ji našli! říkají politici. Je tak krásná, tak hedvábná!

Při poklonkách se předháněli v tom, co všechno nové prdeli hodlají obětovat.

Česká republika se hodlá zadlužit u Bank of China až 46 miliardami korun. Prdeli se to velmi líbilo a čeká na další nabídky.

Prezident Zeman se omluvil, že obvinění Huawei jsou nepodložená, protože nebyly předloženy důkazy. To se prdeli taky líbilo a Zeman naoplátku obdržel krabici mobilů s certifikátem přímo od čínské rozhnědky. „To je důkaz,“ sdělil Zeman a celý se roztekl blahem, že ho museli sbírat.

Dále se hovořilo o trase, kudy by měla vést nová Nevábná stezka. Chystaný produktovod z prdele až do Evropy by měl naplno fungovat od příštího roku. Recipročně čínská strana slíbila, že toho pak v Evropě zkoupí ještě víc a politici budou mít na zmrzlinu, ovšem pouze pokud to bude ještě levnější. Dostali taky za úkol, příště se prdeli za vysoké ceny omluvit.

Prezident Zeman, aby prdel potěšil, nakonec přispěchal s Jágrem. Ukázal ho prdeli a slíbil, že po Jágrově smrti ho daruje na výstavu mrtvol Bodies. To se prdeli líbilo, avšak řekla, že očekávala něco většího. Něco zásadnějšího. Třeba nějaký další stadion, letiště, elektrárny nebo Huawei ve státní správě.

Prezident Zeman se vyjádřil, že sice čekal prd, ale až takové hovno tedy ne, a mile ho to překvapilo a mockrát za něj děkuje! Jen kdyby snad ta stezka vedla do Česka...

Nevábná stezka ale spíš povede do Říma. Stejně jako všechny cesty.

R.E.K.L.A.M.A