HRBATŮV KOSTELEC

Budeme mučit, oznámil Babiš

28. 1. 2021 15:56 - Čechistan - Joachim Řitke

Stejně jako mučení I. stupně (mučení tiskovou konferencí Vlády, mučení prohlášeními ministra Havlíčka a mučení Blatným) bude i proces mučení II. stupně velmi zdlouhavý. „Prolamování páteře přijde skutečně velmi pomalu,“ potvrdil Babiš. „ Pomalu ale jistě,“ dodal.

R.E.K.L.A.M.A

Lyžařská střediska otevřeme v červnu, maximálně v červenci, oznámil Blatný

23. 1. 2021 17:50 - Čechistan - Joachim Řitke

Protože se předpoklá, že tou dobou již žádný sníh na sjezdovkách nebude, chystají se kompenzace. „Vleky pojedou normálně a svahy budeme upravovat,“ dodává Blatný.

Lyžařům stát bude kompenzovat nedostatek sněhu až do výše dvou metrů. „Nárok na jeden metr čtvereční sněhu bude mít každý občan až do 80 let věku, nad 80 let až na dva metry čtvereční,“ upřesňuje Blatný.

V létě by se měly otevřít také půjčovny lyžařského vybavení a bude-li venku více jak 35 stupňů, otevřou se sauny.

„Desetimiliontý naočkovaný navíc obdrží bonus,“ slíbil Blatný. "Vstupenku na skoky na lyžích."

 

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Již 125 tisíc vyznamenáno. Babiš obdrží Nobelovu cenu

18. 1. 2021 12:33 - Čechistan - Joachim Řitke

Nobelovu cenu obdrží premiér Babiš přímo ze svých rukou. „Akt obdržení Nobelovy ceny do vlastních rukou je nutno považovat za tak významnou událost, že ji bude nutno ocenit a vyznamenat oceněné,“ doplňuje Vladimír Dzurilla, předseda výboru Úřadu pro udělování medailí za zásluhy, státních vyznamenání a řádů Bílého pudla Dagmar Havlové.

"Pokládáme základy zbrusu nového průmyslu 3.0, našeho budoucího úspěchu," pokračuje Dzurilla. Budoucnost totiž spatřuje v robotice, automatizaci sebeoceňování a exportu medailí do zahraničí. „Po našich medailích je jen v Africe obrovský hlad,“ dodává.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Klaus honil v Dejvicích

„Nemyslím si, a opakuji to, nemyslím si, že jde o jakýkoli protest,“ řekl na úvod neprotestu Klaus. „Půjdu teď honit do jedné zavřené restaurace v Dejvicích,“ nastínil své další kroky. "Přivedou mi tam kluky od Mladých křesťanů. Forejt zajistil tradiční koks, D.O.S.T. pro všechny.„ Svůj vzdor označil za “jistou formu občanské neposlušnosti".

V Dejvicích čekala Klause kohorta z Institutu a několik pohledných studentů blízkého učení technického. „Tady vám to nesu,“ přispěchal Forejt a ofoukl prášek z bílé krabice. "Je až z Chile. Dárek. Oficiální. Ještě ze zásob," řekl a olízl si prst.

„Krásné, příjemné, zázračné,“ pochvaloval si Klaus. "Jen se trochu obávám, že mi bude zima. Na takové radovánky by to chtělo lepší počasí," zažertoval.

Co se dělo uvnitř, zůstává záhadou. Oficiálně exprezident čekal na to, až mu ohřejí jídlo. To mu poté balili do dvou do rána a podle deníku Blesk se uvnitř vystřídalo několik celebrit, začínajících modelů a tři letušky. Nikdo prý navíc neměl nasazenu roušku.

"Pan Klaus je náš věrný zákazník a měl tu objednané jídlo s sebou do krabičky. Stavoval se u nás jen na toaletu," řekl Blesku manažer restaurace, který nechtěl uvést své jméno.

R.E.K.L.A.M.A