HRBATŮV KOSTELEC

Umělá demence vytvořila ideálního prezidentského kanidáta

13. 7. 2022 - Čechistan - Joachim Řitke

Umělá demence Dall-E v pokročilé fázi umělé alzheimerovy choroby vytvořila podobu ideálního prezidentského kandidáta. Generál Havel, jak ho pojmenovala, by se měl v příštím roce ucházet o Hrad.

Součástí obrazu byl zašifrovaný nápis, který v překladu znamená „To máte za to, čůráci!“

Dle nápisu vědci usuzují, že umělá alzheimerova choroba ještě není plně rozvinuta.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Česká pošta začne od září doručovat lidi

16. 6. 2021 12:23 - Čechistan - Joachim Řitke

Od září letošního roku zprovozní Česká pošta ve spolupráci s Českými drahami přepravu osob. Bude doručovat osoby obyčejně (evkvivalent 2. třídy) i doporučeně (ekvivalent 1. třídy). Mluvčí ČD, Jarmila Pokorná sdělila, že obě varianty by měly být za jednotnou cenu. „Pouze přeprava nadměrných osob bude zpoplatněna dle tarifu Neskladný balík,“ doplňuje.

V průběhu přepravy nebude potřeba prokazovat se platným jízdním dokladem ani přestupovat. „Z Aše do Karlových Varů se pojede přímo přes Brno,“ říká Pokorná.

Další změny se odehrají v infrastruktuře ČP i ČD. Pokorná vysvětluje: „Připravujeme se na digitalizaci. Od roku 2038 budeme osoby doručovat již jen digitálně. Znamená to další zjednodušení a zrychlení přepravy, která bude založena na rozpadu osob na atomy a následném sestavení na cílové poště.“

S rozkladem zásilek na atomy má Česká pošta dlouhodobé zkušenosti. „Zatím řešíme opětovné sestavení, ale můžete se nechat pojistit,“ uzavírá Pokorná.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Pět vojáků, tank a větroň. Praha slaví Den vítězství

Navzdory pandemii se v neděli v Praze koná tradiční vojenská přehlídka k 76. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce.

Na náměstí Václava Havla se představí pět vojáků USA a blíže nespecifikovaný jeden kus vojenské techniky, zapůjčený ze skladu hmotných rezerv Čáslav. Přeletět nad ním má strategický větroň L-21 s primátorem Hřibem na palubě. O výsadek se postarají čeští parašutisté. Dva. V případě nepříznivého větru jeden, který skočí i s Hřibem z Národního divadla.

Všichni vojáci jsou očkovaní proti covidu, pilot bude mít respirátor.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

V pražské MHD se bude opět nastupovat dveřmi

17. 5. 2021 11:52 - Čechistan - Joachim Řitke
Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

Cestující budou moci od pondělí 17. května do všech tramvají a autobusů MHD opět využívat k nástupu dveře. Ve středu to sdělila Hana Pohanová z odboru umělé inteligence Dopravního podniku (AI DPP). Nadále zůstává v platnosti omezení pro převoz jeklů.

„Není dovoleno převážet jekly ani maskované za dětské kočárky,“ pokračuje Pohanová. Cestující, u nichž bude nalezen jekl, budou neprodleně vykázáni z přepravy na nejbližší zastávce, v případě zastávky na znamení i bez nutnosti znamení. Cestující poté opustí vozidlo. „Dveřmi,“ uzavírá Pohanová.

Chaotická linka č. 24/28, jedoucí ze směru odněkud-někam, zůstává i nadále v provozu.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!