HRBATŮV KOSTELEC

Armáda má problém, nové vesty vojákům nesluší

14. 4. 2023 17:20 - Čechistan - Joachim Řitke

Armáda odmítá převzít neprůstřelné vesty, které se od specifikace liší senzorickými vlastnostmi v oblasti hrubosti a lesklosti.

Mluvčí Generálního štábu plukovník Ivo Zelený zdůvodňuje: "Je nutné, aby se ve vestách vojáci cítili dobře. To se ale o těchto říci nedá. Na omak je guma hrubá, smrdí myšinou a má ošklivou nevýraznou barvu."

Barvou pro letošní rok byla dle Pantone Color Institute vyhlášena 18-1750 Viva Magenta. Právě v barvě magenty měly být i vesty.

Výrobce kritiku odmítá

„V zadání bylo pouze definováno, z jakého materiálu mají vesty být,“ říká Jiří Beran z STV Group. Podle něj navíc vojáci nenosí vesty na holé tělo, ale berou si pod ně harnessy.

Mluvčí Armády Ivo Zelený oponuje. "Vojáci pod vestou mají síťovanou košili a jocksy. Není to o tom, že ten požadavek je svévolný. Naopak je naprosto zásadní pro to, aby v tom byl voják schopný vydržet 8, 10 až 12 hodin, třeba i s dildem," řekl.

Ministerstvo obrany se případem nevyhovujících vest dál zabývá. Firma STV se chce s resortem domluvit na nápravě a hodlá oslovit Blanku Matraci.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Fialův poradce křeček radí jak ušetřit na nákupech potravin

Poradce premiéra Fialy křeček polní

Poradce premiéra Fialy křeček polní

Premiérův poradce křeček radí čechům kde nakupovat, jak budovat spižírny a především jak ušetřit na nákupech potravin jejihž ceny raketově rostou a brzy dosáhnou vesmírných cifer.

Jezděte nakupovat do Polska, pokud vás trápí drahé ceny potravin, radí lidem poradce premiéra Petra Fialy (ODS) Štěpán Křeček. Podle něj se to vyplatí už i Pražanům. V nedělní Partii Terezie Hovínkové na TV HOVNA křeček uznal, že to není ideální pro stát ani to není dlouhodobé řešení, ale prý se snaží pomoci lidem.

„Proslul jsem tím, že radím lidem, aby jezdili na nákupy do Polska, pokud se jim to vyplatí. Koukám se na to z pohledu lidí. Platí, že je to skutečně výhodnější,“ uvedl v Partii Křeček.

Není to ale řešením pro všechny Čechy. Většinou jen pro ty, kteří žijí blízko hranic. „Ale už se vyplatí i Pražanům jezdit na větší nákupy do Polska,“ upozornil. Křeček rovněž připustil, že od léta 2022 jezdí s rodinou vykrádat pole Agrofertu jako pravý křeček. "Podařilo se nám nakřečkovat do spižírny především kukuřici, ječmen, pšenici a žito. Lecos máme i v řepce. Na podzim jsem si v Lánech střeil i jednoho daňka a to zadarmo!", upřesnil.

Křeček uznal, že nejde o dlouhodobé ani ideální řešení z pohledu státu. „Protože je to špatně, že se nenakupuje tady a neodvádí se daně,“ kýval poradce premiéra Fialy a hlavní ekonom B-Houno Securities.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Mimořádná valorizace penzí by mohla být nahrazena dávkou fentanylu

7. 4. 2023 09:40 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Mistr práce, socialismu a plnění plánů Marian Jurečka (Kaďáci)

Mistr práce, socialismu a plnění plánů Marian Jurečka (Kaďáci)

Lidé s penzí by mohli při vysoké inflaci dostávat dočasně dávky silných opioidních analgetik, takže během težkých časů mohou těžké dny prospat v posteli.

Marian Jurečka si slibuje především ušetřit na výdajích na valoriazce důchodů. Hluboký spánek s morfiem přináší seniorům velikou úlevu, zvláště když období, kdy neůžou topit kvůli vysokým cenám plynu, jíst předražené jídlo, prospí pěkně v peřinách. "Navíc takový spící senior netrpí bolestmi ani strastmi života. Někteří si mohou vzít dvě, tři dvou miligramové ampulky a budou spát na věčnost.", říká Jurečka.

A doplnil: „Neříkám, že máme finální verzi. Čekáme, zda přijdou nějaké návrhy ze strany opozice. Představu, jak by to mělo vypadat, ale samozřejmě máme. Spasím je všechny. Všechny je spasím. Pokud chcete být jako kdejaká sjetá americká celebrita, volte fentanyl! “

AKTUALIZACE

„Upracujme se k smrti“, tak zní nové heslo Mistra Práce Mariana Jurečky školeného v Čínsko-Vietnamských lágrech, který je přesvědčený, a trvá na tom, aby lidé v důchodu pracovali dál, až padnou za stolem mrtví.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Italský expremiér Silvio Berlusconi je již Úplně Rozesraný(R)

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Plastový úsměv Silvia Berlusconiho

Speciální práškování italského přestárlého Berlusconiho vyvinuté na BAU zabralo. Silvio Berlusconi se již definitivně Úplně Rozesral(R) a bude zlikvidován leukemií zřejmě během jednoho roku a dne.

A tak svět přijde zase o jednoho extračuráka, cituje z oficiálního prohlášení agentura NASA. Berlusconi se ovšem nevzdává a agentura očekává brzké zmrtvýchvstání tohoto velikána, aby opět mohl zazářit na molu s nějkaou sexy blondýnou, kterou vojede plastovým ocasem a ocucá plastovými rty, aby se zazubil na paní Zubatou plastovými zuby-klapačkami.