HRBATŮV KOSTELEC

Studenti stávkovali #ZaKlima. Dvě hodiny byli offline

24. 5. 2019 20:54 - Čechistan - Joachim Řitke

"Nechceme žít v totalitě, oligarchii ani globálním oteplování. Jsme připraveni na změnu. Nejsme lhostejní k tomu, co se děje," uvedli iniciátoři protestu ve výzvě. Smyslem stávky bylo, na dvě hodiny se odpojit od internetu a celosvětově tak ušetřit elektrickou energii.

Ihned po skončení stávky natočilo několik youtuberů video o tom, jaké to je, být offline.

"Adrenalin. Dal bych si to klidně znovu,„ říká Kovy a pokračuje, že “GRILOVACÍ SEZÓNA BĚŽÍ NA PLNÝ PLYN. Je čas to v létě rozpálit. Se skvělými nabídkami z KOBI. Teda OBI :-D Ha ha há!"

K akci se post mortem vyjádřil také mistr power jógy, propagátor úspěšného zmrtvýchvstání, barev a žravého životního stylu, Dan Nekonečník. Za ty dvě hodiny se prý naučil, jak se ohnout tak, že si strčí jazyk do prdele. Ve videu to i předvedl. Wau! Sesadil Kovyho z první pozice.

Méně úspěšní youtubeři natočili dvacet rad, jak přežít stav offline. Ještě méně úspěšní rozebírají ve svých videích nejnovější videopost Kovyho.

„Se změnou klimatu musí začít každý u sebe,“ postuje na Facebooku jeden z iniciátorů protestu a dostává dvěstě tisíc lajků.

Další akce #ZaKlima proběhne za týden. Tadadá!

 

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

V eurovolbách má největší šanci koalice ANO a SPRD-KSČ

24. 5. 2019 14:45 - Čechistan - Joachim Řitke

Podle průzkumů vyhraje eurovolby s náskokem 20% koalice ANO a SPRD-KSČ. Motto „Nic než marod“ totiž oslovuje největší počet voličů.

„V týhle republice jsou invalidní úplně všichni,“ poznamenává ekonom Tomáš Sedláček. "Když už nemaj v prdeli játra nebo klouby, tak maj aspoň papíry na hlavu."

Podle statistik žije největší procento populace ve vegetativním stavu. Program žrát-srát-mrdat-spát, mají ale v programu také další strany.

„Ne všechny strany ovšem voličům tuto skutečnost dostatečně srozumitelně komunikují,“ pokračuje Sedláček. "Například strana ODS se snaží oslovit spíše jen vyšší a vyšší střední třídu. Volí proto vznešenější, avšak méně srozumitelný jazyk."

"Strana OSB zase kromě toho tvrdí, že Země je placatá, čímž ztrácí značnou část elektorátu, který se o to buď vůbec nezajímá, nebo se domnívá, že Země vůbec není. KSČSSDM žádný další program nemá, ale říká to naopak srozumitelně. Výjimku tvoří snad jen Piráti, kteří jsou příliš mladí a ještě nic nepochopili."

Jak volby dopadnou, uvidíme v sobotu po obědě. "Až si všichni daj šlofíka, pustěj televizi, zvládnou několik zákusků, káviček a cigárek, večer pivečko, tak se možná někteří dočkají zpráv, kde se ten výsledek dozvědí přímo od zdroje z TV Barrandov. Jenže většinu z nich to stejně zajímat nebude, poněvadž je jim Evropa ukradená. Tady žijeme v Čechistanu. Na náš chlív si beztak šáhnout nenecháme, a to ani z Evropy, ani z USA, ani z Ruska," uzavírá Sedláček.

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

18. 5. 2019 11:27 - Čechistan - Joachim Řitke

Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz.

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz bzzzz bzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzz bzzzzz. Škvrk. Bzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzz a bzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzz. Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Škvrk.

aktualizace:

Hůůůůůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůů hůůůůůůůůůůůůůůů. Hůůůůůůůů a hůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
ůůůůůůůůůhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

V Česku se nic neděje

12. 5. 2019 16:10 - Čechistan - Joachim Řitke

V minulém týdnu se stalo hovno. Ani výhled na nadcházející období nepočítá se změnami, sdělila Hovinkám Dagmar Hovnojsová z agentury Meteostress.

Občané se obávají, že by přesto mohlo něco přijít.

„Ale hovno,“ vyvrací jejich obavy Hovnojsová.

Podobně Andrej Babiš vyrazil do ulic s kampaní "Ale hovno, bude líp!"

(Bude líp, jen to počasí už je delší dobu nějak na piču, připouští Hovnojsová.)