HRBATŮV KOSTELEC

Česká pošta ruší všechny pobočky

31. 3. 2023 09:31 - Čechistan - Joachim Řitke

Česká pošta dnes oznámila radikální plán na snížení nákladů: zruší nejen všechny pobočky, ale i takové, které nemá. To by mohlo vypadat jako nevýhodný tah, ale pošta tím získá -180 poboček s -6850 zaměstnanci. Vznikne tím záporný platový fond, který využije k tomu, aby konečně dosáhla ziskovosti.

Za touto inovativní metodou stojí nově jmenovaný generální ředitel Břetislav Balík, MBA.

Zaměstnanci pošty se obávají, jak budou dostávat záporný plat. Na to má ředitel jasnou odpověď: "Nemusí se obávat - záporný platový fond bude vyplácen v hotovosti a bude mít větší hodnotu než obyčejný plat. Takže budou mít vlastně víc peněz než kdykoliv předtím. Ovšem pouze ti zaměstnanci, které nemáme. Ty které máme, propustíme, a tudíž ti se o plat nemusejí obávat vůbec."

Ředitel České pošty dále oznámil, že po restrukturalizaci odprodá poštu samu sobě. "Sami pro sebe jsme tím nejvýhodnějším strategickým partnerem. Sám jsem si takto odprodal spoustu nemovitostí," uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

PRO Úplnou Rozesranost(R). Doc. Vrána z BAU a Rajchl spojí síly

24. 3. 2023 10:53 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Doc. Vrána z Brněnské Automatické Univerzity navázal těsou spolupráci s vrchním kormidelním míče a sportovním narcisem Jindřichem Rajchlem z poblitického uskupení PRO.

„Jsme tu, protože nás spojila potřeba postavit se proti zvůli a aroganci, neschopnosti a neodbornosti minulé i současné politické reprezentace, kterou ukázala v celé její nahotě koronavirová krize,“ stojí na webu Rajchlovy strany PRO.

Poblitik, aktivista, honibrk a narcis původně začínal ve fotbale díky někdejšímu šéfovi Českomoravského fotbalového svazu Františku Chvalovskému, jenž byl odsouzen za stamilionové finanční podvody.

V roce 2109 se angažoval ve fotbalové černouhelné Dukle Praha a stal se místopředsedou Fotbalové asociace České republiky (FAČR).

"Rajchl má historii podnikatelskou, která ho zavedla mezi zvláštní lidi a přístupy ve fotbale. Zavedl například speciální zákulisní techniku okopávání nepohodlných spoluhráčů. Co se týče politiky, je u něj vidět na jedné straně jeho politická angažovanost v Trikoloře a na straně druhé covid.", popisuje kádrové předpoklady nového Soudruha pro Rozesíraání Doc. Vrána.

R.E.K.L.A.M.A

Na plynohlod Nóord Stream zaútočila celá Redakce, gavarili totiž všici "pa česky"

Zatímco CIA, FSB, GRU, BRKA i MI5 tápají v kalných vodách, redakce se už musí přiznat!

Šlo o 5 poločechopodoláků a jedna poloslovenka, dobře zaplacených Gazpromem a Exxon Mobile zároveň.

Za útokem na plynohlod „Nardstream“, alespoň ve snech stojí celá Redakce Hrbatova Kostelce!

Celou jachtu objedvala sestava - Kosodřev - Skandál - Řitke - Plenkowicz - Klaus sladší - a servis (vaření obědů a servis pohlavní) dělala Salmonela Lisá. Ježíš Kristus byl přítomen v duchovím rozměru.

Redakce se na místo snesla samozřejmě ze souhvězdí Andromédy stejnojmennou vesmírnou jachtou podobně jako se snese jednotný spasitel Generál Havel v metaversu. Výbušniny získala šestičlená teoristická buňka dlouhým vařením nekompatibilních UHO omáček, buničiny, fazolí, rajčatového protlaku a dusíkatých hnojiv z řetězců XINDL, BASSHAUS, MASAKR a Alert. Tato směs plastické trhaviny je srovnatelná s českou trhavinou Semsex. Vařením UHO z řežezců XINDL a MASAKR, rýže Alert a hořčice neznámého původu lze získat i směsi neurotoxických novičoků. Připálením současné zlevněné zvláště tekuté a octem a kyselinou mravenčí zapáchající hořčice z Alertu vznikne yperit, tzv. horčičný plyn.

Útok na plynohlod je součástí plnění Manifestu Úplné Rozesranosti(R), jehož duchovním zakladatelem a otcem je Doc. Vrána z BAU.

AKTUALIZACE 1

I přes přiznání Redakce k útoku, doloženému velmi mazlavému zbytku UHO trhaviny v hrnci, který zadržela turecká bezpečnostní služba Kokóti, vyšetřování probíhá standardně: Jedna paní povídala až napovídala něco do Plesku.

AKTUALIZACE 2

Potom, co byl jeden člen skupiny zadržen a uvězněn v Gulagu na Krymu, se přiznal, že bavlnu s trochou toluenu na čichání nejprve ošetřil sulfonací kyselinou sírovou a poté jí nanitroval kyselinou dusičnou bezvodou. Obě chemikálie i s hnojivy získal v Babišově koncernu Agronerd.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Vědci využili bakterie v léčbě zhoubných názorů

17. 3. 2023 12:52 - Čechistan - Joachim Řitke

Všichni víme, že onkologická léčba je spjatá s chemoterapií a ozařováním. Stimulovat autocenzurní systém nemusí být možno jen léky. Dokazuje to studie vědců z brněnské Automatické univerzity, kteří infikovali třídu ZŠ Dlouhý lán oslabeným stafylokokotem, aby tak připomenuli světlým krvinkám žáků své poslání - škodlivé názory aktivně vyhledávat a ničit.

Lidská mysl denně produkuje asi 330 názorů. V takovém počtu se nejednou objeví mutacemi zvrácený názor, který má schopnost se nekontrolovatelně dělit. Právě to se stalo v ZŠ Dlouhý lán, kam infekci zavlekla učitelka češtiny.

Studenti ve třídě naštěstí učitelku nahráli a upozornili nadřízené.

„Děti naučíme kriticky myslet,“ řekl ministr školství a hnědovýchovy, Petr Gazdík (SATAN). Studenti za mimořádnou chrabrost obdrží řád Zlatého stafylokokota.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!