HRBATŮV KOSTELEC

Dovolené v ohrožení: Úřady prověří biliony aut

24. 4. 2019 10:08 - Čechistan - Joachim Řitke

Kontroly se nejvíce dotknou sektoru B6 a vrstev 1 až 18. Tam se nacházejí auta vyrobená okolo roku 2018, která mohou mít nefunkční airbagy.

Občané parkující ve vrstvách 19 až 38 budou muset svá vozidla přeparkovat do sektoru B8 (Brno), kde je pro ně vyhrazeno 28580700 parkovacích míst ve vrstvě 13, a to nejpozději do konce května. Ostatní automobily budou muset najít volná místa podle aplikace ČR Parkzone.

Zastavitelství silnic a dálnic se za komplikace omlouvá, v případě krize hodlá uvolnit k parkování rezervní aleje a hřbitovy.

 

R.E.K.L.A.M.A

Mobilní pisoáry na hlavním nádraží se ukázaly jako krok vedle

12. 4. 2019 12:29 - Čechistan - Joachim Řitke

„Tedy spíše jako krok z bláta do louže a pak z louže do hovna,“ upřesňuje mluvčí Prahy 1 Kateřina Píčková, "lidé na pisoáry serou a firma Johnny servis je posrané odmítá vyvážet."

„Jsme si vědomi toho, že současné řešení není příliš reprezentativní,“ připouští radní Prahy 1 Kučera. "V prvé řadě uvažujeme o tom, že postavíme ohradu okolo zapáchajících pisoárů, případně několik až na Ohradu."

Radnice nechala natisknout také brožury, které by měly občany odradit od sraní do pisoárů. Kvůli chybě tisku však dostaly název „Jak kastráty naučit šukat“. Jsou online k dispozici ZDE.

Podle Kučery je v plánu celková obnova parku, nicméně ještě nějakou dobu nezačne. Radnice chce proto podnikat dílčí kroky ke zlepšení lokality. „Do těch hoven vysadíme afrikány,“ uzavírá Kučera.

 

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Armáda vyfasovala nové žabky. Odlepují se jim podrážky

8. 4. 2019 12:13 - Čechistan - Joachim Řitke

Mise v Afghanistanu ukázala, že nová výstroj je nekvalitní. Nesluší nám barvy, stěžují si vojáci. Ty by měly být na způsob české vlajky, zatímco jsou bleděmodré.

Generál Petr Pavel se obává, že by toho mohl zneužít protivník, například Rusko. Říká: "Chci vidět, jak bychom v tom utíkali před nepřítelem. Já bych se tedy hanbou posral."

Podobně nekvalitní byly slunečníky, které armáda vyfasovala loni.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!