HRBATŮV KOSTELEC

Středozemní moře je nejstředozemější od dob měření

26. 7. 2023 09:31 - Čechistan - Joachim Řitke

Vědci z brněnské Automatické univerzity opravili údaj o středu Středozemního moře. Ten se posunul a nyní se nachází v Brně.

„Jsme z výsledku nadšeni,“ říká doc. Vrána, který na projekt dostal grant z EU a dovedl ho ke zdárnému konci. „Kupuji si jachtu,“ upřesnil. "Zatím ji zaparkuji u hlavního nádraží, než tam vyroste přístav."

Vykašlete se na Chorvatsko a Rhodos, vyzývá dále Vrána. V případě potřeby zajistí spřátelená CK turistům i požáry, na které jsou zvyklí.

R.E.K.L.A.M.A

Češi si oblíbili letní grilování v požářišti

24. 7. 2023 19:30 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
Letní grilovačka v Řecku

Letní grilovačka v Řecku

Češi se většinou jezdí grilovat do Chorvatska nebo do Řecka, nyní ale vyměnili tradiční slunění za pobyt v pořářišti řeckých porostů a všichni si to pochvalují.

"Kdo to nezažil, neví o co přichází! Takové opálení nepamatuji.", radostně popisuje zářitky trochu do černa připečená Jelena Nekonečníková.

Cestovní kaceláře proto dopravují do ještě aktivního požářiště na ostrovech Rhodos a Korfu další klienty, kteří mají zájem o pořádnou grilovačku. Cestovky radí: " Hlavně nezapomeňte špekáčky a minimax z XINDLu! a kdo bude dědit majlant, ať vezme babičku s dědečkem. Můžou ušetřit i za kremaci!"

Grilovaní češi po návratu do vlasti

Grilovaní češi po návratu do vlasti

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Místo ptáčka nejedno hovínko. Musk chce změnit logo Twitteru

Jeden z návrhů nového loga Twitteru

Jeden z návrhů nového loga Twitteru

Miliardář Elon Musk v neděli oznámil, že plánuje změnit logo Twitteru z proslulého modrého ptáčka na rozplesklé hovínko ve tvaru X (eXtra holubinec) a seroucího ptáčka, což by byla další velká změna od doby, kdy loni v říjnu koupil tuto platformu.

V sérii 111 příspěvků na svém účtu majitel Twitteru uvedl, že se chystá provést změnu celosvětově nejdříve ihned, napsala agentura PRC. „Brzy se rozloučíme se značkou Twitteru a postupně se všemi ptáky a budeme se klanět eXtra hovnům. Což lépe vystihuje obsah celého Twitteru a mých příspěvků“, dodal.

Inspiraci na tuto zásadní změnu nadčlověk Musk přišel v Římě, když mu holub posral sako a to eXtrémě.

Druhý a menší návrh loga Twitteru s jedním hovínkem

Druhý a menší návrh loga Twitteru s jedním hovínkem

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Kde je Prigožin? Jeho stopa končí v Hrbatově Kostelci!

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Velitel ruské vojenské skupiny Wagner Jevgenij Pirožkín

Po tažení wagnerovců na Moskvu na konci června, které záhy skončilo, se jméno jejich majitele Jevgenije Pirožkína objevuje ve veřejném prostoru spíše sporadicky. Množí se proto spekulace, kde je a zda je vůbec živ - a je! Odešel na odpočinek do lázní MUDr. Illony Nemocné. Léčí se společně s jinými bosohlavy.

Po tažení wagnerovců na Moskvu se o Prigožinově pobytu příliš mnoho neví. Azyl měl najít v Bělorusku, ovšem dosud nikdo nepotvrdil, že by ho v zemi autoritářského vůdce Alexandra Lukašenka někdo viděl. Na svém účtu na sociální síti Telegram, kde býval v uplynulých měsících aktivní, má poslední příspěvek z 26. června, dva dny po vzpouře.

Pirožkín prý čeká na masáže Helenou 666.

Hrbatův Kostelec je prosnulé místo k deponování největších čuráků pod Sluncem.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.