HRBATŮV KOSTELEC

Svatovítská katedrála po letech získá nový zvon

5. 8. 2023 11:43 - Čechistan - Joachim Řitke

Nový zvon by měl slavnostně zaznít již tuto neděli. Do Svatovítské katedrály se vrátí téměř po 70 letech, kdy byl ukraden Němci.

„Zvon Zigfried je vyroben celý z plastu, technologií lití,“ říká zvonař Manoušek. "Srdce jsme vylili výhradně z Braníku."

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Kupka slibuje: Všichni Češi budou mít blíže k Baltskému moři

4. 8. 2023 08:51 - Čechistan - Joachim Řitke

"My se tam prokopeme, himlscheissdonnerwetter vykopeme tunel, tak nás nikdo neuvidí tak hybaj!" uvedl ve čtvrtek ministr dopravy Martin Kupka (ODS).

Po dokončení tunelu D11 budou mít všichni Češi blíže k Baltskému moři. Mluvil o tom na odpolední schůzce na Hradě s prezidentem Petrem Pavlem.

Podle Kupky přispěje tunel k větší konkurenceschopnosti České republiky.

"Všechno tam těm Polákům vybereme! Tak hněte s sebou a poberte všecko co tam najdete!"

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

USA zkoumají desítky let UFO (Unresolvable Fucking Outcummings)

To, že federální rozpočet zeje prázdnotou a dluh sahá až nad samotnou ekokotomickou Babylonskou věž, kterou staví USA po desítky let, prozradil bývalý důstojník tajné služby, že USA už desítky let zkoumá a pitvá takzvané UFO (Unresolvable Fucking Outcomings, česky Neřešitelné Zasrané Výsledky Ekokotomiky). Podobným problémům věnují pozornost i v Rusku, ale nazývají to raději jinak. Oba státy ale mlží, aby nevyplašili svoje ovčany v jak veliké prdeli ve skutečnosti jsou. Mezitím si hrají proxy války.

Ze zjištění CIA, FBI i FSB vyplývá, že světu šéfují narcističtí nebo hysteričtí psychopati, kteří neví co je zodpovědnost, soucit ani vize. Snaží se jen vyvařit pro sebe co se dá a na ostatní serou. Jejich heslem je "Po nás potopa, hlavně že já si žiju!".

Americká i Ruská ale celá světová ekokotomika je něco jako létající talíř zelených mužíků: je možné na to věřit, ale nikdo to funkční nikdy neviděl.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Středozemní moře je nejstředozemější od dob měření

26. 7. 2023 09:31 - Čechistan - Joachim Řitke

Vědci z brněnské Automatické univerzity opravili údaj o středu Středozemního moře. Ten se posunul a nyní se nachází v Brně.

„Jsme z výsledku nadšeni,“ říká doc. Vrána, který na projekt dostal grant z EU a dovedl ho ke zdárnému konci. „Kupuji si jachtu,“ upřesnil. "Zatím ji zaparkuji u hlavního nádraží, než tam vyroste přístav."

Vykašlete se na Chorvatsko a Rhodos, vyzývá dále Vrána. V případě potřeby zajistí spřátelená CK turistům i požáry, na které jsou zvyklí.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.