HRBATŮV KOSTELEC

Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO, v opozici budou koalice Zelení, STAN a DEKA

15. 10. 2014 11:00 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři stran se po dlouhých tahanicích o posty v zastupitelstvech nakonec přece jen dohodli na vzniku koalic. Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO TOP09. V opozici budou Zelení, STAN a DEKA

Dlouhé tahanice provází povolební radovánky v pražské zoo. Strany se ale přecijenom nakonec dohodli na rozdělení moci a žvance. I vzbouřencům jde totiž o jedno.

Opoziční straníci si vzpoměli na svá mladá léta pionýra a pochopili že jim stačí zelená tráva, stan a deka, kterou doplní velký Kotel Michaely Jílkové plný předvolebního guláše ve stylu: „Co by, kdyby“, vykydávaného do obývacích pokojů diváků TV Hovna. Pepř do guláše dodá letitá neřešitelná otázka JETE a JEDU a novinářskou kachnu na divoko přislíbily Jihočeské Matky.

„Já nemám výhrady vůči hnutí ANO i NE. Mně jen záleží na budoucnosti zemního plánování, konkrétně ve středozemi Bubny-Závory. To je část Prahy VŠE. Máme tu několik stavebních projektů a v současné době víc věřím koňům z HOP 09, že budou pokračovat v tom, co začali. Ne že bych si myslel, že nové stavební předpisy jsou geniální, ale považuji to za cestu správným směrem,“ řekl Plesku Činžovský, lídr Zeblení (nově Zelení).

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

ANO Andreje Babiše se nakonec spojilo s #NE Darth Vadera a STORNO TOP09, protože všichni pochopili, že jejich společný zájem je defakto storno celého světa. Chemičky a rafienrie nakonec stejně vytvoří spálenou zem, o co defakto jde všem třem.

Všichni nezávislí nestraníci se rozutekli do všech šesti Stran, aby posílili již vzniknuvší politickou 3D krychli, politiku Nového Světového Řádu.

Politická 3D krychle a řez politickým spektrem

R.E.K.L.A.M.A

Lídři vítězných stran oslavili volby v pavilonu opic pražského zoo

12. 10. 2014 10:49 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři vítězných stran komunálních a senátních voleb oslavili výsledky v pražském zoo. Všichni se jednoznačně shodují, že volby byly menší vojeb než obvykle. Bohuslav Sobotka (zemřel na ebolu) a všichni zesnulí po atentátu ISI vystoupili  u pavijánů z holografického záznamu ze záhrobí.

Jednoznačně nejoblíbenějším místem pro politiky z našeho regionu je Pražská zoo. Zvířátka stejně jako u dětí, frčí i mezi politiky napříč politickým spektrem,  ti se pak mohou předhánět v počtu pokřtěných mláďat nebo výší sponzorských příspěvků. Nejvyhledávanějšími a nejnavštěvovanějšími akcemi v zoo je pak otevírání nových expozic a pavilonů opíc, kde se to politiky obvykle jenom hemží.

Politici se o Pražskou zoo začali zajímat v devadesátých létech minulého století, kdy byl primátem města Zdeněk Pokorný.  

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.Důkazem toho, že se politici nechodí do zoo jen fotografovat při různých slavnostních příležitostech je bývalý poslanec a krajský zastupitel Vladislav Límec (ODS), který je podle záznamů zoo vůbec neštědřejším a dlouholetým sponzorem pavilonu orangutanů. Přesnou částku, kterou Límec za dlouhá léta zoo poskytl z vlastní kapsy, mluvčí Vobruba džentlmensky neprozradil. Ale jedná se prý o nezajímavou sumu. Límec je patronem Maxipsa Fíka, psa většího než sama Strana, známého z televizních večerníčků. Dále je kmotrem tunelu Blanka, která se postupně stala rozšířenou expozicí pražského zoo, kde můžete shlédnout v unimobuňkách ČKD a Satra ohrožené druhy vykutálených ptáčků estébáků.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Hejtman Milan Chovanec (ČSSD) se stal díky své obézní postavě patronem amerického hrocha z Libérie i Sýrie a nelze vyloučit, že po zázračném zhubnutí díky terapii MUDr. Nemocné, převezme patronát třeba nad  nějakou tou gazelou z pražského úřadu práce. Sám se svěřil, že má zájem o gazely z nočních podniků.

Pražské zoo se v rámci oslav podařilo otevřít i velemlokárium ačkoliv bylo kitizováno klubem Skeptiků Díla Karla Čapka, které kritizuje tuto kontroverzní stavbu za možný vznik budoucí Války s Mloky.

Po přípitku a oslavách politici nakrmili zvířátka a oslavili narození nové gorilí samičky Lucie Bílé.

Gorilí samička - Lucie Bílá

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Rusko nechce zakázané potraviny. Stoplo dovoz 500 tun vepřového

Víc než 500 tun tzv. vepřového produktu z Itálie se nedostane na ruský trh. Oznámil to tamní úřad na ochranu spotřebitelů Rospotrebnadzor. Podle listu gazeta.ru nebyly již v minulosti do Ruska vpuštěny šproty ve slaném nálevu, kvůli čemuž se firma Xindl obrátila na soud pro ochranu Dovozců.

Úřad zároveň uvedl, že zastavil dovoz více než 70 tun kuřecích stehen z USA.  

Kuřecí stehna z USA

Kuřecí stehna z USA

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

V Brně založili Islámský stát

26. 9. 2014 14:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Filmový kritik Jiří X. Měnesed opět provokuje. Založil v Brně pobočnou organizaci IS (islámského státu) a chce se utkat v nadcházejících komunálních volbách se zbytkem politického světa. „Bude to boj na život a na smrt,“ slibuje předseda IS Měnesed na Twitteru. Že se nejedná o obvyklé plané řeči, dokazuje na videu, v němž zastřelil novináře z deníku AHA! "A to byla jen rozcvička!" vyhrožuje Měnesed.

Vše se ale ještě může změnit. Novopečená organizace IS totiž nedostala povolení k fungování, které je nutné pro legální chod. „Fakticky fungují mimo zákon,“ upřesňuje Jiří Dolejš z KSČM, která má s fungováním na hraně zákona mnohaleté zkušenosti. Měnesed situaci zlehčuje: "Uznávám, že na povolení od ministerstva čekáme, ale jedná se o pouhou formalitu, dopis přijde do týdne. A pokud nepřijde, popravím novináře z BLESKu," vyhrožuje dále. Na Ministerstvu vnitra proto utvořili komisi, která má mít na starosti schválení urychlení odeslání povolení o fungování. Podle aktuálních informací se ministerskému vyjednavači daří s Měnesedem komunikovat, občas i slovně.

Přes počáteční úřední zaškobrtnutí brněnská odnož IS zaznamenává velkou podporu, „a to i v zahraničí,“ pochvaluje si Měnesed. „Z Velké Británie se na naši stranu přidávají mladí bojovníci, kteří jsou také jako já otráveni konzumem prohnilé západní společnosti plné drog a konopí,“ říká na dalším videu Jiří X. Měnesed a mává přitom uříznutou hlavou šéfredaktora Práva. "Takhle dopadnete všichni, kteří se vzpříčíte Právu!"

A o co vlastně brněnské organizaci IS jde? "Body našeho volebního programu naleznete v zítřejším vydání IDNES pokud tedy ještě vyjde, a pokud ještě nějaké zítra bude," říká Měnesed. "Naše volební sliby splníme ještě dnes. Prostě to ohlídáme."

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.