HRBATŮV KOSTELEC

Smetištní školky dál v ohrožení

21. 10. 2014 14:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Takzvané smetištní školky, populární alternativa vůči uzavřeným místnostem s vydýchaným vzduchem, jsou kvůli novému zákonu o dětských skupinách v ohrožení. „ Věřím že zvítězí zdravý rozum,“ říká poslankyně Marxová-Engelsová (#NE), která je zároveň mluvčí Asociace smetištních školek.

„Pokud se do zákona o dětských skupinách mohl dostat paragraf o souloži s učitelem, pak nevidím důvod, proč by tam nemohly být smetištní školky,“ říká Marxová. "Děti milují hru na schovávanou v igelitových pytlích víc než soulož s učitelem, alespoň taková je moje zkušenost."

Marxová-Engelsová pokračuje: "V zimě jsme se zavrtali dovnitř a neohrožoval nás chlad jako jiné děti, které musely trpět v nevytopených školkách. A jídlo jsme měli po celý den."

Přestože nebyly smetištní školky zatím posvěceny zákonem, Ministerstvo zdravotnictví již ustavilo komisi a vybralo vhodné skládky, které vyhovují obsahovým limitům pro provozování smetištních školek. „Je nutné zajistit především kvalitní stravu,“ říká ministr zdravotnictví, "což se v některých lokacích, jako třeba na skládkách nemocničního odpadu, zajistit nedá. „ - “Ale zrovna tam to byla největší prča, když jsme si hráli na doktory," oponuje mu Marxová-Engelsová.

Ministerstvo také začalo s předstihem standardizovat zápisy do smetištních školek. „Zápis do školky už nebude tak jednoduchý jako dosud, kdy stačilo dítě vyhodit do popelnice,“ uzavírá Marxová-Engelsová.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO, v opozici budou koalice Zelení, STAN a DEKA

15. 10. 2014 11:00 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři stran se po dlouhých tahanicích o posty v zastupitelstvech nakonec přece jen dohodli na vzniku koalic. Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO TOP09. V opozici budou Zelení, STAN a DEKA

Dlouhé tahanice provází povolební radovánky v pražské zoo. Strany se ale přecijenom nakonec dohodli na rozdělení moci a žvance. I vzbouřencům jde totiž o jedno.

Opoziční straníci si vzpoměli na svá mladá léta pionýra a pochopili že jim stačí zelená tráva, stan a deka, kterou doplní velký Kotel Michaely Jílkové plný předvolebního guláše ve stylu: „Co by, kdyby“, vykydávaného do obývacích pokojů diváků TV Hovna. Pepř do guláše dodá letitá neřešitelná otázka JETE a JEDU a novinářskou kachnu na divoko přislíbily Jihočeské Matky.

„Já nemám výhrady vůči hnutí ANO i NE. Mně jen záleží na budoucnosti zemního plánování, konkrétně ve středozemi Bubny-Závory. To je část Prahy VŠE. Máme tu několik stavebních projektů a v současné době víc věřím koňům z HOP 09, že budou pokračovat v tom, co začali. Ne že bych si myslel, že nové stavební předpisy jsou geniální, ale považuji to za cestu správným směrem,“ řekl Plesku Činžovský, lídr Zeblení (nově Zelení).

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

ANO Andreje Babiše se nakonec spojilo s #NE Darth Vadera a STORNO TOP09, protože všichni pochopili, že jejich společný zájem je defakto storno celého světa. Chemičky a rafienrie nakonec stejně vytvoří spálenou zem, o co defakto jde všem třem.

Všichni nezávislí nestraníci se rozutekli do všech šesti Stran, aby posílili již vzniknuvší politickou 3D krychli, politiku Nového Světového Řádu.

Politická 3D krychle a řez politickým spektrem

R.E.K.L.A.M.A

Lídři vítězných stran oslavili volby v pavilonu opic pražského zoo

12. 10. 2014 10:49 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři vítězných stran komunálních a senátních voleb oslavili výsledky v pražském zoo. Všichni se jednoznačně shodují, že volby byly menší vojeb než obvykle. Bohuslav Sobotka (zemřel na ebolu) a všichni zesnulí po atentátu ISI vystoupili  u pavijánů z holografického záznamu ze záhrobí.

Jednoznačně nejoblíbenějším místem pro politiky z našeho regionu je Pražská zoo. Zvířátka stejně jako u dětí, frčí i mezi politiky napříč politickým spektrem,  ti se pak mohou předhánět v počtu pokřtěných mláďat nebo výší sponzorských příspěvků. Nejvyhledávanějšími a nejnavštěvovanějšími akcemi v zoo je pak otevírání nových expozic a pavilonů opíc, kde se to politiky obvykle jenom hemží.

Politici se o Pražskou zoo začali zajímat v devadesátých létech minulého století, kdy byl primátem města Zdeněk Pokorný.  

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!Důkazem toho, že se politici nechodí do zoo jen fotografovat při různých slavnostních příležitostech je bývalý poslanec a krajský zastupitel Vladislav Límec (ODS), který je podle záznamů zoo vůbec neštědřejším a dlouholetým sponzorem pavilonu orangutanů. Přesnou částku, kterou Límec za dlouhá léta zoo poskytl z vlastní kapsy, mluvčí Vobruba džentlmensky neprozradil. Ale jedná se prý o nezajímavou sumu. Límec je patronem Maxipsa Fíka, psa většího než sama Strana, známého z televizních večerníčků. Dále je kmotrem tunelu Blanka, která se postupně stala rozšířenou expozicí pražského zoo, kde můžete shlédnout v unimobuňkách ČKD a Satra ohrožené druhy vykutálených ptáčků estébáků.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.Hejtman Milan Chovanec (ČSSD) se stal díky své obézní postavě patronem amerického hrocha z Libérie i Sýrie a nelze vyloučit, že po zázračném zhubnutí díky terapii MUDr. Nemocné, převezme patronát třeba nad  nějakou tou gazelou z pražského úřadu práce. Sám se svěřil, že má zájem o gazely z nočních podniků.

Pražské zoo se v rámci oslav podařilo otevřít i velemlokárium ačkoliv bylo kitizováno klubem Skeptiků Díla Karla Čapka, které kritizuje tuto kontroverzní stavbu za možný vznik budoucí Války s Mloky.

Po přípitku a oslavách politici nakrmili zvířátka a oslavili narození nové gorilí samičky Lucie Bílé.

Gorilí samička - Lucie Bílá

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Rusko nechce zakázané potraviny. Stoplo dovoz 500 tun vepřového

Víc než 500 tun tzv. vepřového produktu z Itálie se nedostane na ruský trh. Oznámil to tamní úřad na ochranu spotřebitelů Rospotrebnadzor. Podle listu gazeta.ru nebyly již v minulosti do Ruska vpuštěny šproty ve slaném nálevu, kvůli čemuž se firma Xindl obrátila na soud pro ochranu Dovozců.

Úřad zároveň uvedl, že zastavil dovoz více než 70 tun kuřecích stehen z USA.  

Kuřecí stehna z USA

Kuřecí stehna z USA

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.