HRBATŮV KOSTELEC

Vánoční mše HELLRAISER za likvidaci zmrdů

24. 12. 2022 07:45 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Kněží v Chrámu posledních neřestí odsouloží dnes Vánoční mši za celoplanetární likvidaci všech nafoukaných narcistických a bezohledných zmrdů, kteří se chopili moci včetně těch, co je zvolili. Zmrdů, co dnes a denně pošlapávají ideály humanismu! Seznam prasohlav je tak veliký, že by se sem nevešel. Patrně to bude až desetina planety.

Bezohledu na náboženské vyznání, politickou orientaci a rasu žijí mezi námi bezohlední sobečtí zmrdi. Ti musí být selektivně zničeni, poníženi, sraženi na kolena a dehumanizováni Nákazou, Nemocí, Havárií či Pohromou, aby se tady vůbec dalo žít! Kněží věří především v Prozřetelnost. AMEN.

Mši „HELL RAISER“ bude doprovázet hudba hudební skupiny SUICIDE COMMANDO a AESTHETIC PERFECTION. Slavnostní večer Smrti Dementů vyvrcholí vystoupením deadmetalové skupiny Dawn of Demise.

Ježíšek je dávno mrtvý, byl dementními a sobeckými davy dávno utopen v konzumu.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Zábavný miniseriál Andrej je DEMENT strhává sledovanost

17. 12. 2022 19:18 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

TV Hovna přišla s devítidílným miniseriálem Andrej je DEMENT, ten od prvního dílu strhává nebývalou sledovanost. Nahradí úspěšný seriál Alois je DEMENT.

Již natřikráte zesnulý Andrej Babiš předvádí před dětmi školou povinnými, že je skutečně DEMENT a neprolezl by ani druhý stupeň ZŠ. To by mu mohlo pomoci v kandidatuře na Hrad, míní politologové. Jednoho Dementa - hradní kaši v epoxidu už máme a není čím ten hnůj nahradit. Ostatní kakandidáti vykazují až příliš inteligence a to včetně postmatematika, věštce a ezoterika 21KAKAREL12. Zato estébák Babiš je blbý jak farářovo kolo, proto se na post présidenta hodí nejlépe.

Dementi na Hrad! Dementi na Hrad! Dementi na Hrad! Dementi na Hrad!

Président Milouš Zeman nevyloučil koprolit

12. 12. 2022 17:23 - Kultura - Andrey Plenkowicz

Těsně před provedením „Asanace Présidenta“ mělo být tlusté střevo hlavy stáda prázdné, nestalo se tak.

Vzácný koprolit (zkamenělý výkal, pozn.red.), který měl být vyjmut a uložen do schrány před zalitím lánského exponátu do epoxidu zůstal na věky věkův uchován v bachoru présidenta. Z vzácného koprolitu měl být vyroben šperk pro kremelského nadvládce a nadčlověka Josifa Vysranoviče Putima.

Hlavní preparátor MUDr. Jaromír Zvoral se nechal slyšet, že jeho pacient toho už delší dobu nevyloučil mnoho. Například i nového šéfa Ústavního soudu. "Stále mu leží v žaludku, ale Putimovi tu maškaru uděláme třeba z mýho hovna. Už do toho míchám trochu cementu, aby se mu to nerozteklo po klopě.", konstatoval.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Církev byla nařčena z nelegálního prodeje NFT

4. 12. 2022 09:08 - Kultura / Náboženství - Ježíš Kristus
Multifunkční centrum a kancelářská budova vzniklá revitalizací původně nevyužívaného objektu na Pražském hradě, zdroj: METROSTAV

Multifunkční centrum a kancelářská budova vzniklá revitalizací původně nevyužívaného objektu na Pražském hradě, zdroj: METROSTAV

Katolická církev byla nařčena z neprůhledného hospodaření. „Nepochopili náš byznys model,“ hájí církev bývalý arcibiskup Dominik Duka, který patří mezi hlavní obviněné. O svém působení v církvi naopak tvrdí, že díky němu došlo k pozitivním změnám. I přes pokles věřících totiž církev zvýšila zisky.

Dle Duky se navíc podařilo spustit několik produktů, například uskutečnit emisi NFT tokenů. Ty sice církev obchoduje téměř tisíc let, například boží tělo nebo boží krev, nově však mohou eminenti získat tyto produkty online bez nutnosti obřadu.

Jinak věc vidí památkáři a detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ). Vadí jim, že církev tokeny sice prodává, ale zpětně nevykupuje. V aplikaci „Můj Bůh“ se věřícím zobrazuje aktuální cena tokenů, každý den se zvyšuje na základě času stráveného modlitbou, avšak není pak možno tokeny jakkoli převést na peněžní formu ani jiné finanční deriváty, s nimiž církev také obchoduje.

Památkářům zase vadí odprodej baziliky sv. Jiří na Pražském hradě. Získala ji za podezřele výhodných podmínek firma METROSTAV. Důvod, proč baziliku odprodala církev zrovna METROSTAVU, vysvětluje Duka tím, že šlo o dobročinné účely.

"Naším společným záměrem bylo v objektu vybudovat akreditovanou prodejnu NFT tokenů. Později jsme se ale s investory dohodli na celkové virtualizaci projektu. Tím došlo k uvolnění prostor, které, věřím, najdou nové a lepší využití."

Duka zdůrazňuje, že veškeré prostředky získané od investorů církev investuje na charitativní účely, které představují nejvyšší míru zhodnocení. Tedy investice do dětské prostituce, obchodu s bílým masem a pašování drog.

Detektivové z NCOZ si dále všímají faktu, že bazilika bývala turisticky hojně navštěvována, a tudíž pochybují o její prodělečnosti a nevyužitých prostorách.

„V tomto konkrétním případě možná došlo k pochybení v evidenci majetku,“ vysvětluje Duka. "Nemohu se k tomu ale více vyjadřovat, neboť zmíněný objekt jsem nikdy neviděl a ani to neplánuji."

Katolická církev je také investorem do výrobce baterií HE3DA. Startup měl již několikrát oznámit zahájení ostré výroby baterií, avšak z linky dosud nesjel jediný kus.

"Baterie HE3DA jsou dalším příkladem našeho úspěšného projektu a investice do budoucna. Podporujeme výrobu šetrných a bezpečných baterií. Jejich výroba je však závislá na termínu druhého příchodu Ježíše Krista, který se neustále odkládá. Bohužel tento termín nejsme schopni ovlivnit, neboť nespadá do gesce pražské arcidiecéze," uzavírá Duka.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!