HRBATŮV KOSTELEC

Evropská komise navrhla energetické štítky pro domácí mazlíčky

29. 10. 2014 20:41 - Čechistan - Standa Skandál

Evropská unie připravuje legislativu na regulaci spotřeby energie domácích mazlíčků kvůli klimatickým změnám a hrozbě nedostatku potravin. Obchodníci s mazlíčky tak budou muset nabízená zvířata opatřit energetickými štítky.

Energetické štítky mazlíčků tak budou součástí Velkého Průkazu, který každý chovatel musí do konce roku 2015 zajistit pro všechna teplokrevná zvířata s váhou nad 500g. Studenokrevná zvířata provozovaná při pokojové teplotě (hadi, slimáci a želvy) jsou z regulace vyjmuty. Zvláštní štítek bude udělován na terária a akvária s teplotou lázně nad 23 stupňů celsia.

Součástí energetického štíku bude nutné uvádět maximální hlučnost mazlíčka v dB.

R.E.K.L.A.M.A

Energetický štítek mazlíčka


Je dost možné, že chovatelé opravdu vyhublých potkanů a krys Velký Průkaz nebudou muset získat, chovatelů morčat se tato regulace nejpíš dotkne bez vyjímky.

Již teď je v Bruseli rušno, protože nění zcela jasné jak a co mají štítky postihovat. Komise se ale shoduje na tzv anulitní spotřebě, tedy celkové energie spotřebované existencí zvířete za rok. Spotřeba tak bude součtem energie na jídlo, teplo a údržbu. Dá se tak očekávat, že nejhorší známku si vyslouží psi velcí naháči bez srsti.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Energetickou třídu A++ získávají miniprasata, pokud majitel prokáže výkrm zbytky jídla z domácnosti. Miniprasata mají nahradit hlídací psy a těší se stále větší oblibě. Úředníci v Bruseli vtipkují, že chovatelé získají eneregický štítek na miniprase zadarmo, pokud komisaře pozvou na zabijačku.

Energeticky úsporné miniprase-hlídačR.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Smetištní školky dál v ohrožení

21. 10. 2014 14:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Takzvané smetištní školky, populární alternativa vůči uzavřeným místnostem s vydýchaným vzduchem, jsou kvůli novému zákonu o dětských skupinách v ohrožení. „Věřím, že zvítězí zdravý rozum,“ říká poslankyně Marxová-Engelsová (#NE), která je zároveň mluvčí Asociace smetištních školek.

„Pokud se do zákona o dětských skupinách mohl dostat paragraf o souloži s učitelem, pak nevidím důvod, proč by tam nemohly být smetištní školky,“ říká Marxová. "Děti milují hru na schovávanou v igelitových pytlích víc než soulož s učitelem, alespoň taková je moje zkušenost."

Marxová-Engelsová pokračuje: "V zimě jsme se zavrtali dovnitř a neohrožoval nás chlad jako jiné děti, které musely trpět v nevytopených školkách. A jídlo jsme měli po celý den."

Přestože nebyly smetištní školky zatím posvěceny zákonem, Ministerstvo zdravotnictví již ustavilo komisi a vybralo vhodné skládky, které vyhovují obsahovým limitům pro provozování smetištních školek. „Je nutné zajistit především kvalitní stravu,“ říká ministr zdravotnictví, "což se v některých lokacích, jako třeba na skládkách nemocničního odpadu, zajistit nedá. „ - “Ale zrovna tam to byla největší prča, když jsme si hráli na doktory," oponuje mu Marxová-Engelsová.

Ministerstvo také začalo s předstihem standardizovat zápisy do smetištních školek. „Zápis do školky už nebude tak jednoduchý jako dosud, kdy stačilo dítě vyhodit do popelnice,“ uzavírá Marxová-Engelsová.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO, v opozici budou koalice Zelení, STAN a DEKA

15. 10. 2014 11:00 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři stran se po dlouhých tahanicích o posty v zastupitelstvech nakonec přece jen dohodli na vzniku koalic. Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO TOP09. V opozici budou Zelení, STAN a DEKA

Dlouhé tahanice provází povolební radovánky v pražské zoo. Strany se ale přecijenom nakonec dohodli na rozdělení moci a žvance. I vzbouřencům jde totiž o jedno.

Opoziční straníci si vzpoměli na svá mladá léta pionýra a pochopili že jim stačí zelená tráva, stan a deka, kterou doplní velký Kotel Michaely Jílkové plný předvolebního guláše ve stylu: „Co by, kdyby“, vykydávaného do obývacích pokojů diváků TV Hovna. Pepř do guláše dodá letitá neřešitelná otázka JETE a JEDU a novinářskou kachnu na divoko přislíbily Jihočeské Matky.

„Já nemám výhrady vůči hnutí ANO i NE. Mně jen záleží na budoucnosti zemního plánování, konkrétně ve středozemi Bubny-Závory. To je část Prahy VŠE. Máme tu několik stavebních projektů a v současné době víc věřím koňům z HOP 09, že budou pokračovat v tom, co začali. Ne že bych si myslel, že nové stavební předpisy jsou geniální, ale považuji to za cestu správným směrem,“ řekl Plesku Činžovský, lídr Zeblení (nově Zelení).

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

ANO Andreje Babiše se nakonec spojilo s #NE Darth Vadera a STORNO TOP09, protože všichni pochopili, že jejich společný zájem je defakto storno celého světa. Chemičky a rafienrie nakonec stejně vytvoří spálenou zem, o co defakto jde všem třem.

Všichni nezávislí nestraníci se rozutekli do všech šesti Stran, aby posílili již vzniknuvší politickou 3D krychli, politiku Nového Světového Řádu.

Politická 3D krychle a řez politickým spektrem

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Lídři vítězných stran oslavili volby v pavilonu opic pražského zoo

12. 10. 2014 10:49 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři vítězných stran komunálních a senátních voleb oslavili výsledky v pražském zoo. Všichni se jednoznačně shodují, že volby byly menší vojeb než obvykle. Bohuslav Sobotka (zemřel na ebolu) a všichni zesnulí po atentátu ISI vystoupili  u pavijánů z holografického záznamu ze záhrobí.

Jednoznačně nejoblíbenějším místem pro politiky z našeho regionu je Pražská zoo. Zvířátka stejně jako u dětí, frčí i mezi politiky napříč politickým spektrem,  ti se pak mohou předhánět v počtu pokřtěných mláďat nebo výší sponzorských příspěvků. Nejvyhledávanějšími a nejnavštěvovanějšími akcemi v zoo je pak otevírání nových expozic a pavilonů opíc, kde se to politiky obvykle jenom hemží.

Politici se o Pražskou zoo začali zajímat v devadesátých létech minulého století, kdy byl primátem města Zdeněk Pokorný.  

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Důkazem toho, že se politici nechodí do zoo jen fotografovat při různých slavnostních příležitostech je bývalý poslanec a krajský zastupitel Vladislav Límec (ODS), který je podle záznamů zoo vůbec neštědřejším a dlouholetým sponzorem pavilonu orangutanů. Přesnou částku, kterou Límec za dlouhá léta zoo poskytl z vlastní kapsy, mluvčí Vobruba džentlmensky neprozradil. Ale jedná se prý o nezajímavou sumu. Límec je patronem Maxipsa Fíka, psa většího než sama Strana, známého z televizních večerníčků. Dále je kmotrem tunelu Blanka, která se postupně stala rozšířenou expozicí pražského zoo, kde můžete shlédnout v unimobuňkách ČKD a Satra ohrožené druhy vykutálených ptáčků estébáků.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta BartošováHejtman Milan Chovanec (ČSSD) se stal díky své obézní postavě patronem amerického hrocha z Libérie i Sýrie a nelze vyloučit, že po zázračném zhubnutí díky terapii MUDr. Nemocné, převezme patronát třeba nad  nějakou tou gazelou z pražského úřadu práce. Sám se svěřil, že má zájem o gazely z nočních podniků.

Pražské zoo se v rámci oslav podařilo otevřít i velemlokárium ačkoliv bylo kitizováno klubem Skeptiků Díla Karla Čapka, které kritizuje tuto kontroverzní stavbu za možný vznik budoucí Války s Mloky.

Po přípitku a oslavách politici nakrmili zvířátka a oslavili narození nové gorilí samičky Lucie Bílé.

Gorilí samička - Lucie Bílá

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.