HRBATŮV KOSTELEC

Státní opilec z Hradu udílel státní vyznamenání, slavnost provázela řada potíží

31. 10. 2014 08:46 - Čechistan - Standa Skandál

Slavnostní událost udílení řádu práce státním opilcem zemanem z Hradu provázela řada potíží i kontroverzí a to včetně výpadku televizního přenosu opilcova projevu ze záhrobí.

Ačkoliv nikdo z Čechů neslyšel žádné opilcovy bláboly díky výpadku televizního přenosu, technici České televize, kteří chtějí zůstat v anonymitě přiznali, že Státní Opilec Zeman byl zase tak nalitý, že dostali pokyn přenos nachvíli přerušit. Opilec Zeman by tak ztratil zbytkový kredit mocnáře již zcela.

Projev Zeman pojal jako prvomájový průvod s příběhy pohádkových postav jako je Šípková Růženka a Ježibaba. Pěknou alegorii Afghanistánu přinesl příběh o Sněhurce a sedmi padlých trpaslících. Společným jmenovatelem příběhů je statečnost za kterou si koupíte akorát rakev.

Přenos se podařilo obnovit teprve při udílení Řádů práce a Řádů Bílého Pyžama.

Nejvyšší státní vyznamenání, tedy Řád Bílého Pyžama za zvlášť vynikající zásluhy a úskoky ve prospěch Českého Království obdržel vedle Róberta Fica také někdejší říšský kancléř Adolf Hitler in memoriam. Fico, stejně jako Hitler realizují ideologii genocídy Slovenského národa dle dokumentů Rudolfa V.

Nejdiskutovanější se stalo udělení řádu práce režisérovi Filipovi Renčovi, který nikdy nic zásadního nevymyslel.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Řád Práce udílený Státním Opilcem Zemanem

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Evropská komise navrhla energetické štítky pro domácí mazlíčky

29. 10. 2014 20:41 - Čechistan - Standa Skandál

Evropská unie připravuje legislativu na regulaci spotřeby energie domácích mazlíčků kvůli klimatickým změnám a hrozbě nedostatku potravin. Obchodníci s mazlíčky tak budou muset nabízená zvířata opatřit energetickými štítky.

Energetické štítky mazlíčků tak budou součástí Velkého Průkazu, který každý chovatel musí do konce roku 2015 zajistit pro všechna teplokrevná zvířata s váhou nad 500g. Studenokrevná zvířata provozovaná při pokojové teplotě (hadi, slimáci a želvy) jsou z regulace vyjmuty. Zvláštní štítek bude udělován na terária a akvária s teplotou lázně nad 23 stupňů celsia.

Součástí energetického štíku bude nutné uvádět maximální hlučnost mazlíčka v dB.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Energetický štítek mazlíčka


Je dost možné, že chovatelé opravdu vyhublých potkanů a krys Velký Průkaz nebudou muset získat, chovatelů morčat se tato regulace nejpíš dotkne bez vyjímky.

Již teď je v Bruseli rušno, protože nění zcela jasné jak a co mají štítky postihovat. Komise se ale shoduje na tzv anulitní spotřebě, tedy celkové energie spotřebované existencí zvířete za rok. Spotřeba tak bude součtem energie na jídlo, teplo a údržbu. Dá se tak očekávat, že nejhorší známku si vyslouží psi velcí naháči bez srsti.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Energetickou třídu A++ získávají miniprasata, pokud majitel prokáže výkrm zbytky jídla z domácnosti. Miniprasata mají nahradit hlídací psy a těší se stále větší oblibě. Úředníci v Bruseli vtipkují, že chovatelé získají eneregický štítek na miniprase zadarmo, pokud komisaře pozvou na zabijačku.

Energeticky úsporné miniprase-hlídačR.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Smetištní školky dál v ohrožení

21. 10. 2014 14:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Takzvané smetištní školky, populární alternativa vůči uzavřeným místnostem s vydýchaným vzduchem, jsou kvůli novému zákonu o dětských skupinách v ohrožení. „Věřím, že zvítězí zdravý rozum,“ říká poslankyně Marxová-Engelsová (#NE), která je zároveň mluvčí Asociace smetištních školek.

„Pokud se do zákona o dětských skupinách mohl dostat paragraf o souloži s učitelem, pak nevidím důvod, proč by tam nemohly být smetištní školky,“ říká Marxová. "Děti milují hru na schovávanou v igelitových pytlích víc než soulož s učitelem, alespoň taková je moje zkušenost."

Marxová-Engelsová pokračuje: "V zimě jsme se zavrtali dovnitř a neohrožoval nás chlad jako jiné děti, které musely trpět v nevytopených školkách. A jídlo jsme měli po celý den."

Přestože nebyly smetištní školky zatím posvěceny zákonem, Ministerstvo zdravotnictví již ustavilo komisi a vybralo vhodné skládky, které vyhovují obsahovým limitům pro provozování smetištních školek. „Je nutné zajistit především kvalitní stravu,“ říká ministr zdravotnictví, "což se v některých lokacích, jako třeba na skládkách nemocničního odpadu, zajistit nedá. „ - “Ale zrovna tam to byla největší prča, když jsme si hráli na doktory," oponuje mu Marxová-Engelsová.

Ministerstvo také začalo s předstihem standardizovat zápisy do smetištních školek. „Zápis do školky už nebude tak jednoduchý jako dosud, kdy stačilo dítě vyhodit do popelnice,“ uzavírá Marxová-Engelsová.

 

 

 

Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO, v opozici budou koalice Zelení, STAN a DEKA

15. 10. 2014 11:00 - Čechistan - Standa Skandál

Lídři stran se po dlouhých tahanicích o posty v zastupitelstvech nakonec přece jen dohodli na vzniku koalic. Koalici utvoří strany ANO, #NE a STORNO TOP09. V opozici budou Zelení, STAN a DEKA

Dlouhé tahanice provází povolební radovánky v pražské zoo. Strany se ale přecijenom nakonec dohodli na rozdělení moci a žvance. I vzbouřencům jde totiž o jedno.

Opoziční straníci si vzpoměli na svá mladá léta pionýra a pochopili že jim stačí zelená tráva, stan a deka, kterou doplní velký Kotel Michaely Jílkové plný předvolebního guláše ve stylu: „Co by, kdyby“, vykydávaného do obývacích pokojů diváků TV Hovna. Pepř do guláše dodá letitá neřešitelná otázka JETE a JEDU a novinářskou kachnu na divoko přislíbily Jihočeské Matky.

„Já nemám výhrady vůči hnutí ANO i NE. Mně jen záleží na budoucnosti zemního plánování, konkrétně ve středozemi Bubny-Závory. To je část Prahy VŠE. Máme tu několik stavebních projektů a v současné době víc věřím koňům z HOP 09, že budou pokračovat v tom, co začali. Ne že bych si myslel, že nové stavební předpisy jsou geniální, ale považuji to za cestu správným směrem,“ řekl Plesku Činžovský, lídr Zeblení (nově Zelení).

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

ANO Andreje Babiše se nakonec spojilo s #NE Darth Vadera a STORNO TOP09, protože všichni pochopili, že jejich společný zájem je defakto storno celého světa. Chemičky a rafienrie nakonec stejně vytvoří spálenou zem, o co defakto jde všem třem.

Všichni nezávislí nestraníci se rozutekli do všech šesti Stran, aby posílili již vzniknuvší politickou 3D krychli, politiku Nového Světového Řádu.

Politická 3D krychle a řez politickým spektrem

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.