HRBATŮV KOSTELEC

Vůdce a jeho nadřazenost Kim Čong-un chce osvítit a spasit celý svět

1. 1. 2023 18:30 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Vůdce jednotné KLDR Kim Čong-un chce osvítit celý svět a tak nařídil zvýšit výrobu dalšího jaderného arzenálu. Nařídil také výrobu nového typu mezikontinentální balistické rakety, která bude schopná rychlého odvetného útoku.

Vůdce si je bez pochyb jist, že do konce nové sranické pětiletky dosáhne úplného osvícení Lidstva a to termonuklárními hlavicemi s výtěžností 250kT TNT.

"Spasím je naprosto všechny, naprosto všechny.", slibuje jeho nadřazenost Kim Čong-un.

R.E.K.L.A.M.A

Vánoční mše HELLRAISER za likvidaci zmrdů

24. 12. 2022 07:45 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Kněží v Chrámu posledních neřestí odsouloží dnes Vánoční mši za celoplanetární likvidaci všech nafoukaných narcistických a bezohledných zmrdů, kteří se chopili moci včetně těch, co je zvolili. Zmrdů, co dnes a denně pošlapávají ideály humanismu! Seznam prasohlav je tak veliký, že by se sem nevešel. Patrně to bude až desetina planety.

Bezohledu na náboženské vyznání, politickou orientaci a rasu žijí mezi námi bezohlední sobečtí zmrdi. Ti musí být selektivně zničeni, poníženi, sraženi na kolena a dehumanizováni Nákazou, Nemocí, Havárií či Pohromou, aby se tady vůbec dalo žít! Kněží věří především v Prozřetelnost. AMEN.

Mši „HELL RAISER“ bude doprovázet hudba hudební skupiny SUICIDE COMMANDO a AESTHETIC PERFECTION. Slavnostní večer Smrti Dementů vyvrcholí vystoupením deadmetalové skupiny Dawn of Demise.

Ježíšek je dávno mrtvý, byl dementními a sobeckými davy dávno utopen v konzumu.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Zábavný miniseriál Andrej je DEMENT strhává sledovanost

17. 12. 2022 19:18 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

TV Hovna přišla s devítidílným miniseriálem Andrej je DEMENT, ten od prvního dílu strhává nebývalou sledovanost. Nahradí úspěšný seriál Alois je DEMENT.

Již natřikráte zesnulý Andrej Babiš předvádí před dětmi školou povinnými, že je skutečně DEMENT a neprolezl by ani druhý stupeň ZŠ. To by mu mohlo pomoci v kandidatuře na Hrad, míní politologové. Jednoho Dementa - hradní kaši v epoxidu už máme a není čím ten hnůj nahradit. Ostatní kakandidáti vykazují až příliš inteligence a to včetně postmatematika, věštce a ezoterika 21KAKAREL12. Zato estébák Babiš je blbý jak farářovo kolo, proto se na post présidenta hodí nejlépe.

Dementi na Hrad! Dementi na Hrad! Dementi na Hrad! Dementi na Hrad!

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Président Milouš Zeman nevyloučil koprolit

12. 12. 2022 17:23 - Kultura - Andrey Plenkowicz

Těsně před provedením „Asanace Présidenta“ mělo být tlusté střevo hlavy stáda prázdné, nestalo se tak.

Vzácný koprolit (zkamenělý výkal, pozn.red.), který měl být vyjmut a uložen do schrány před zalitím lánského exponátu do epoxidu zůstal na věky věkův uchován v bachoru présidenta. Z vzácného koprolitu měl být vyroben šperk pro kremelského nadvládce a nadčlověka Josifa Vysranoviče Putima.

Hlavní preparátor MUDr. Jaromír Zvoral se nechal slyšet, že jeho pacient toho už delší dobu nevyloučil mnoho. Například i nového šéfa Ústavního soudu. "Stále mu leží v žaludku, ale Putimovi tu maškaru uděláme třeba z mýho hovna. Už do toho míchám trochu cementu, aby se mu to nerozteklo po klopě.", konstatoval.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky