HRBATŮV KOSTELEC

Prasidenti Milouš Zeman a Václav Klaus přednesli pohádku o sametovém Českém Království

16. 11. 2014 11:27 - Čechistan - Standa Skandál

Ku příležistosti oslav sametové revoluce přednesli sametoví prasidenti in memoriam Milouš Zeman a Václav Klaus  pohádku o sametovém Českém Království, kterou začli oba psát již v jinošství za svých studíí na Prognosťáku.

Miloš a Václav se znali od svých studijních let a tehdy, když je oslovila rozvědka StB se rozhodli pro kariéru vykladačů sametu na dalších 25let. Výměnou za jejich úsilí jsou jejich veleúspěšné kariéry v českých politických bažinách.

Oba byli vyhodoceni jako dobré kádry po převrat, který byl dlouho připravován a řízen. „Ekonomická situace všech socialistických republik byla tak katastrofální, že bychom zachvíli už neměli čím utřít prdel“, komentoval situaci zesnulý Milouš Jakeš, ikona československé socialistické politiky. Muž s vhledem jasnovidce zesměšněný nastupující garniturou Václava a Miloše.

Jak zněla dohoda se špičkami prognostického ústavu a špičkami StB, Václav symbolizoval sametového pravičáka, který se bude škorpit v televizi se sametovým socanem Miloušem. Ostatně shoda jmen Milouše Jakeše a Miloše Zemana není náhodná. Oba udržovali národ v iluzi „Divide et Impera“, aby rozkradení majetku (sametová privatizace) proběho co nejhladčeji.

Už vás nebudeme napínat, pohádká už začíná...

Revoluční změny v roce 1989 byly vyvolány zprávou o smrti studenta Martina Šídla nikoliv zásahem příslušníků Sboru národní bezpečnosti (SNB) na Národní třídě. Zákrok tehdejší policie nebyl podle prezidenta nestandardním masakrem a byla to jedna z mnoha tehdejších demonstrací. Lidé, kteří na tehdejší demonstraci nebyli, podle něj na ni vzpomínají jako na „krvavou řež“.

"Prosím vás, každý, kdo někdy chodil na protistátní demonstrace, ví, že ho občas majzli obuškem. A to ještě ti dědci z lidových milicí, když dostali povel 'obušky k nasazení připravit', tak si je dali takhle na prsa a rozběhli se a my jsme jim utekli," řekl Zeman.

„Přátelé, nebyla to žádná krvavá řež, nebyl to žádný nestandardní masakr, byla to jedna z 'x' demonstrací,“ dodal. Skutečnou revoluci podle něj nastartovala až nepravdivá zpráva o smrti studenta Šmída, která v lidech vyvolala pozdvižení, protože přišla právě na výročí 17. listopadu 1939. Oba prezidenti se neshodli také na tématu privatizace bank, kterou uskutečnila sociálně demokratická vláda Zemana. Klaus zopakoval, že banky, především IPB, byly prodány velmi lacino, což označil za neobhajitelné. Zeman oponoval, že i díky tomu má Česko v současné době jeden z nejdravějších bankovních systémů v Evropě.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.ASobotka varoval před vyprázedněním demokracie

15. 11. 2014 19:21 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Právě jsem se vrátil z WC a jsem znepokojen,“ řekl Bohuslav Sobotka na diskusi se studenty Právnické fakulty University Karlovy. "Mám pocit, že došlo k jistému vyprázdnění."

„Tu atmosféru, tu si neseme v sobě,“ pokračoval dále Sobotka.

Studentský mluvčí listopadu 1989 Martin Klíma se domnívá, že i dnešní studenti by jistě byli schopni vyjít do ulic v případě, že by cítili potřebu.

Aula Právnické fakulty byla v sobotu plná. 

 

 

Primátorem Liberce se stane Abú Bagr Bagdádí

14. 11. 2014 10:08 - Čechistan - Standa Skandál

Vůdce pobočné organizace ANO-Islámský stát (ANO-ISIS) Abú Bagr Bagdádí, o kterém se spekulovalo, že je mrtvý, se objevil v Liberci na kandidátce primátora.

Zda v Liberci bude nebo nebude Bagdádí, není zatím zcela jasné nicméně ČSTV uvedla, že zpravodajové považují rozhodnutí vedení ISIS za konečnou. Abú Bagdádí také říká, že boj ISIS neskončí, dokud nepadne poslední voják.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Bagdádí zároveň ve svém stranickém projevu vyzval své stoupence, aby vedli svatou válku po celém Liberci. Podle něj mají všude svrhnout diktátory z řad ODS, ČSSD i TOP0MEDVĚD. Spojenci takzvaných post-velvetových stran plných estébáků podle něj budou nuceni přistoupit k pozemním bojům s bojovníky ISIS.

Abú Bagdádí bude v Liberci vést demonstrace za objasnění pravdy kolem takzvané sametové revoluci, kterou sám nazývá řízený estébácký převrat. Rozkrádání Republiky je jasným důsledkem uchopení moci pokleslou pakulturou. Bagdádí také vyzývá Pražany pro odstranění prasidenta Zemana.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Němcová: Zeman pozvracel České Korunovační klenoty!

7. 11. 2014 14:43 - Čechistan - Standa Skandál

Božena Němcová (ODS) tvrdí, že Zeman u klenotů opilý byl, šlo to cítit a pak se mu udělalo špatně a klenoty pozvracel.

Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Božena Němcová (ODS) v pátek prohlásila, že prezident Miloš Zeman při otevírání komory s korunovačními klenoty loni v květnu skutečně byl opilý, a pak se mu udělalo špatně a korunovační klenoty celé pozvracel. "Naštěstí to byla jen kopie, takže jsme ze skříně vytáhli hned druhou a televizní divák houbelec poznal. Prostřihli jsme to reklamou na vložky.", vysvětluje Němcová.

O tom, že Zeman byl vícekrát v podroušeném stavu, se spekulovalo kvůli jeho vrávorání, které Hrad to vysvětloval virózou. Ze záběrů bylo zvracení Zemana vystřiženo. Němcová celou věc komentuje:„tehdy jsme to ješte diplomaticky ututlali, ale po Zemanových píčách a zpraseých zákonech cítí povinnost celou věc se zvratky českému národu odhalit“.

Prezident Zeman se viditelně potácel při otevírání komory s klenoty. Podle výmluv Hradu mohla za prezidentův špatný stav viróza, kterou se nakazil a trpěl vysokými horečkami (patrně ebolou). Němcová je ale přesvědčena, že za Zemanovou nejistou chůzí bylo ožralství z Ruské ambasády. "Mohl vrávorat z jiných virových důvodů, ale poznala jsem to proto, protože jsem stála vedle něj a táhlo to z něho jak z vychlastaného bezdomovce. No a pak to zvracení, to už vystříhali", tvrdí Němcová.

Za opakované použití zemanových vulgarismů, například když mluvil o ruské kapele Vzbouřená Píča (Pussy Riot) nebo o zpraseném služebním zákonu, Zeman sklidil kritiku politiků, médií  i společnosti Opilců PRAHA. Němcová v DXVTV2 uvedla, že by se prezident neměl vymlouvat na to, že mluví sprostě i někdo jiný, nákaza sprostostí prý může vyústit v ekonomické potíže Čechistanu.  Narážela tím na Zemanův argument, že pouze citoval ruskou skupinu Nepokojná Píča nebo svého protikandidáta z prezidentských vojeb Karla Schwarzenberga (TOP 0MEDVĚD), který je již 35let po smrti stejně jako Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz