HRBATŮV KOSTELEC

V Ústavu pro studium totalitních režimů zavládla pravá a nefalšovaná totalita

15. 3. 2023 13:54 - Kultura - Andrey Plenkowicz

V Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚPSTR) zavedl ředitel Mgr. Ladislav Kunda skutečnou totalitu. Základní bossing je na denním pořádku, ale Ústav jde mnohem dál. Některé režimy zavedly i sadistické praktiky.

"Tady vlevo v suterénu máme už i pár naplněných cel, kam jsme zavřeli pár neposlušných zaměstanců Ústavu. Co neposlušných, protistátních zrádců! Zatímco tyhle máničky, pankáče a dredaře a jiné divné živly krmíme šrotem z brambor a suchým chlebem, obden dosávají výprask, nahoře pořádáme vydatné sněhopárty spozorované Institutem Václava Klause. Přjel se na nás podívat i Forejt s jeho Bílou dámou", popisuje ostrý režim výzkumného úkolu totality.

"Komu se stýská po pravém nefalšovaném bolševizmu, může si to u nás zkusit. Zatočíme s váma po Bolševicku!", rozkřičel se Kunda.

Po rozsáhlých kádrových čistkách připravuje na léto 2023 první náměstek Kamil Medvěděv první monstrprocesy a možná i nějaký ten trestík smrti....

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Zveme vás na výstavu pravých korunovačních klenotů, ty na Hradě jsou beztak falešné, jako všechno

18. 1. 2023 16:28 - Kultura - Andrey Plenkowicz

V Hrbatově Kostelci právě probíhá výstava těch pravých korunovačních klenotů a to bez „front na maso“, protože ty na hradě jsou falešné stejně jako současný président Zeman. Povedlo se před léty uplatit tu hradní kamarilu a klenoty odvést, aby je to prase nepozvracelo.

"Co všechno je na Pražském Hradě falešné se teprve češi dozvědí a nebudou muset zase čekat ty štrůdly na jakési klenoty.", komentuje výstavu pravých klenotů kurátor výstavy Abrahám Strupnapič.

„Věděla jsem že to bude dlouhé, ale že až takhle, to ne,“ zděsila se žena z Hřenska, když u Lobkowiczkého paláce spatřila davy lidí ve frontě na falešné klenoty.

„Každý by ty falešné měl alespoň jednou za život vidět“, říkají lidé v hodinových frontách na korunovační klenoty.

Opít czeský národ rožkom.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Vůdce a jeho nadřazenost Kim Čong-un chce osvítit a spasit celý svět

1. 1. 2023 18:30 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Vůdce jednotné KLDR Kim Čong-un chce osvítit celý svět a tak nařídil zvýšit výrobu dalšího jaderného arzenálu. Nařídil také výrobu nového typu mezikontinentální balistické rakety, která bude schopná rychlého odvetného útoku.

Vůdce si je bez pochyb jist, že do konce nové sranické pětiletky dosáhne úplného osvícení Lidstva a to termonuklárními hlavicemi s výtěžností 250kT TNT.

"Spasím je naprosto všechny, naprosto všechny.", slibuje jeho nadřazenost Kim Čong-un.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Vánoční mše HELLRAISER za likvidaci zmrdů

24. 12. 2022 07:45 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Kněží v Chrámu posledních neřestí odsouloží dnes Vánoční mši za celoplanetární likvidaci všech nafoukaných narcistických a bezohledných zmrdů, kteří se chopili moci včetně těch, co je zvolili. Zmrdů, co dnes a denně pošlapávají ideály humanismu! Seznam prasohlav je tak veliký, že by se sem nevešel. Patrně to bude až desetina planety.

Bezohledu na náboženské vyznání, politickou orientaci a rasu žijí mezi námi bezohlední sobečtí zmrdi. Ti musí být selektivně zničeni, poníženi, sraženi na kolena a dehumanizováni Nákazou, Nemocí, Havárií či Pohromou, aby se tady vůbec dalo žít! Kněží věří především v Prozřetelnost. AMEN.

Mši „HELL RAISER“ bude doprovázet hudba hudební skupiny SUICIDE COMMANDO a AESTHETIC PERFECTION. Slavnostní večer Smrti Dementů vyvrcholí vystoupením deadmetalové skupiny Dawn of Demise.

Ježíšek je dávno mrtvý, byl dementními a sobeckými davy dávno utopen v konzumu.