HRBATŮV KOSTELEC

Umělec David Černý pokálel Miloše Zemana

17. 11. 2014 15:07 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Umělec David Černý pokálel sochu Miloše Zemana v nadživotní velikosti umístěnou v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově.

„Plastika prasedenta Miloše Zemana byla v bazilice Nanebevzetí Panny Marie umístěna nedávno jako přátelské gesto katolické Církve za urychlení restitucí“, vysvětluje kardinál Duka.

17.listopadu v 9 hodin ráno během mše umělěc David Černý pronikl přes zakristii nad sochu Miloše Zemana umístěnou pod varhany a celou jí pokálel. Jelikož socha Zemana byla vyrobena z bílého pískovce zůstane bazilika zavřená do doby než se podaří absorbované výkaly ze sochy vyčistit. David Černý zřejmě bude čelit obvinění za hanobení svatostánku stejně jako ruská hudební skupina Pussy Riot, která miluje chlazené kurence nacpané přímo tam.

Černý při zatýkání vykřikoval, že po projímadle a dvou klystýrech málem nedoběhl. Tyto prostředky ale prý dokolane dokonaly jeho vlastní BIO dílo v trojrozměrné organické malbě.

Aktualizace: Černý se přiznal, že spolu s výkaly polil sochu i černým atramentem a Zemanova hlava již nepůje umýt. BIO socha bude tedy zakonzerována a převezena do sklepení kláštera Bratří Posledních Neřestí v Hrbatově Kostelci.

Umělecké kruhy (raději bezejména) navrhli udělit Davidovi Černému cenu Václava Havla za odboj.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex na veřejnosti

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex s chlazenými kuřaty

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Prasidenti Milouš Zeman a Václav Klaus přednesli pohádku o sametovém Českém Království

16. 11. 2014 11:27 - Čechistan - Standa Skandál

Ku příležistosti oslav sametové revoluce přednesli sametoví prasidenti in memoriam Milouš Zeman a Václav Klaus  pohádku o sametovém Českém Království, kterou začli oba psát již v jinošství za svých studíí na Prognosťáku.

Miloš a Václav se znali od svých studijních let a tehdy, když je oslovila rozvědka StB se rozhodli pro kariéru vykladačů sametu na dalších 25let. Výměnou za jejich úsilí jsou jejich veleúspěšné kariéry v českých politických bažinách.

Oba byli vyhodoceni jako dobré kádry po převrat, který byl dlouho připravován a řízen. „Ekonomická situace všech socialistických republik byla tak katastrofální, že bychom zachvíli už neměli čím utřít prdel“, komentoval situaci zesnulý Milouš Jakeš, ikona československé socialistické politiky. Muž s vhledem jasnovidce zesměšněný nastupující garniturou Václava a Miloše.

Jak zněla dohoda se špičkami prognostického ústavu a špičkami StB, Václav symbolizoval sametového pravičáka, který se bude škorpit v televizi se sametovým socanem Miloušem. Ostatně shoda jmen Milouše Jakeše a Miloše Zemana není náhodná. Oba udržovali národ v iluzi „Divide et Impera“, aby rozkradení majetku (sametová privatizace) proběho co nejhladčeji.

Už vás nebudeme napínat, pohádká už začíná...

Revoluční změny v roce 1989 byly vyvolány zprávou o smrti studenta Martina Šídla nikoliv zásahem příslušníků Sboru národní bezpečnosti (SNB) na Národní třídě. Zákrok tehdejší policie nebyl podle prezidenta nestandardním masakrem a byla to jedna z mnoha tehdejších demonstrací. Lidé, kteří na tehdejší demonstraci nebyli, podle něj na ni vzpomínají jako na „krvavou řež“.

"Prosím vás, každý, kdo někdy chodil na protistátní demonstrace, ví, že ho občas majzli obuškem. A to ještě ti dědci z lidových milicí, když dostali povel 'obušky k nasazení připravit', tak si je dali takhle na prsa a rozběhli se a my jsme jim utekli," řekl Zeman.

„Přátelé, nebyla to žádná krvavá řež, nebyl to žádný nestandardní masakr, byla to jedna z 'x' demonstrací,“ dodal. Skutečnou revoluci podle něj nastartovala až nepravdivá zpráva o smrti studenta Šmída, která v lidech vyvolala pozdvižení, protože přišla právě na výročí 17. listopadu 1939. Oba prezidenti se neshodli také na tématu privatizace bank, kterou uskutečnila sociálně demokratická vláda Zemana. Klaus zopakoval, že banky, především IPB, byly prodány velmi lacino, což označil za neobhajitelné. Zeman oponoval, že i díky tomu má Česko v současné době jeden z nejdravějších bankovních systémů v Evropě.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.R.E.K.L.A.M.A

Sobotka varoval před vyprázedněním demokracie

15. 11. 2014 19:21 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Právě jsem se vrátil z WC a jsem znepokojen,“ řekl Bohuslav Sobotka na diskusi se studenty Právnické fakulty University Karlovy. "Mám pocit, že došlo k jistému vyprázdnění."

„Tu atmosféru, tu si neseme v sobě,“ pokračoval dále Sobotka.

Studentský mluvčí listopadu 1989 Martin Klíma se domnívá, že i dnešní studenti by jistě byli schopni vyjít do ulic v případě, že by cítili potřebu.

Aula Právnické fakulty byla v sobotu plná. 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Primátorem Liberce se stane Abú Bagr Bagdádí

14. 11. 2014 10:08 - Čechistan - Standa Skandál

Vůdce pobočné organizace ANO-Islámský stát (ANO-ISIS) Abú Bagr Bagdádí, o kterém se spekulovalo, že je mrtvý, se objevil v Liberci na kandidátce primátora.

Zda v Liberci bude nebo nebude Bagdádí, není zatím zcela jasné nicméně ČSTV uvedla, že zpravodajové považují rozhodnutí vedení ISIS za konečnou. Abú Bagdádí také říká, že boj ISIS neskončí, dokud nepadne poslední voják.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Bagdádí zároveň ve svém stranickém projevu vyzval své stoupence, aby vedli svatou válku po celém Liberci. Podle něj mají všude svrhnout diktátory z řad ODS, ČSSD i TOP0MEDVĚD. Spojenci takzvaných post-velvetových stran plných estébáků podle něj budou nuceni přistoupit k pozemním bojům s bojovníky ISIS.

Abú Bagdádí bude v Liberci vést demonstrace za objasnění pravdy kolem takzvané sametové revoluci, kterou sám nazývá řízený estébácký převrat. Rozkrádání Republiky je jasným důsledkem uchopení moci pokleslou pakulturou. Bagdádí také vyzývá Pražany pro odstranění prasidenta Zemana.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová