HRBATŮV KOSTELEC

V americkém Kongresu vzkřísili mrtvolu Václava Havla

19. 11. 2014 23:24 - Čechistan - Standa Skandál

Premiér Bohuslav Solota (ČSSD) s předsedou Sněmovny Janem Hanáčkem a dalšími Zavázanými vzkřísili ve středu ve washingtonském Kapitolu mrtvolu Václava Havla. Balzamované tělo bude umístěno v Hale osvobození (Freedom Foyer) amerického Kongresu vedle vzkříšeného plastového Ježíše Krista.

Slavnostní ceremoniál Vzkříšení zahájila česká a pak i americká hymna v podáví sboru armády USA. Úplně všechny přítomné překvapilo, že chorál složený z Američanů, zazpíval českou hymnu bez jediné chyby mimo intonaci.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

„Václav Havel je mučedník a symbol stejně jako Ježíš Kristus“ prohlásil hned z kraje premiér Bohuslav Solota. McCocaine, který příkře hodnotil Milouše Zemana za jeho prorouský postoj, poděkoval všem Bakalům, Feničům, Černým a jiným za jejich dobré návrhy přejmenování leťišť, knihoven a odpadkových košů Václava Havla, přitom poklepal na symbol amerického dolaru na připomenutí Dohody a Závazku.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Šéfka demokratů ze Sněmovny reprezentantů Nancy Poloniová dokonce zase označila Havla za apoštola naděje, apoštola který zemřel, aby vstal z mrtvých a vykoupil nás.

Svůj prostor získal i sám Spasitel, když v sále zazněl jeho proslov z Kongresu roku 15. Stejně jako před dva tisící lety sklidil bouřlivý potlesk.

R.E.K.L.A.M.A

Všichni pak společně přísahali a políbili americkou vlajku.

Slavností americká vlajka pro satelitní státy Říše

Divide et impera. Amen.

R.E.K.L.A.M.A

Punk-fekální skupina Pussy Idiot dostala cenu Václava Havla

19. 11. 2014 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Známá punk-fekální hudební skupina Pussy Idiot praktikující defekace na veřejnosti a v kostelích dostala cenu Václava Havla za disent v Putinovském Rusku.

Fekálněfeministická hudební skupina Pussy Idiot se proslavila pokálením a lízáním oltáře v Chrámu Vasila Blaženého v Moskvě na Rudém náměstí za kterou jsou tyto disidentky soustavně popotahovány a souzeny Putinovskou garniturou již pátým rokem. Západ tvrdě odsoudil reakci ruské garnitury, která potlačuje lidská práva.

R.E.K.L.A.M.A

Stoupenci Pussy Idiot hájí svá práva na svobodu vyměšování na veřejnosti. "Pussy Idiot prosazují změnu legislativy za kálení a konzumaci stolice na ulicích.", vyvětluje zpěvačka Yekaterina Sampostevich

Nejmenovaná pražská kavárna spolu s umělci nakonec udělila cenu Václava Havla skupině Pussy Idiot za boj proti totalitnímu režimu, který brání jejich potřebám konzumace výkalů na veřejnosti. Ke konzumaci fekálíí se přidala i americká popcornová zpěvačka Matronna.


    

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Umělec David Černý pokálel Miloše Zemana

17. 11. 2014 15:07 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Umělec David Černý pokálel sochu Miloše Zemana v nadživotní velikosti umístěnou v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově.

„Plastika prasedenta Miloše Zemana byla v bazilice Nanebevzetí Panny Marie umístěna nedávno jako přátelské gesto katolické Církve za urychlení restitucí“, vysvětluje kardinál Duka.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

17.listopadu v 9 hodin ráno během mše umělěc David Černý pronikl přes zakristii nad sochu Miloše Zemana umístěnou pod varhany a celou jí pokálel. Jelikož socha Zemana byla vyrobena z bílého pískovce zůstane bazilika zavřená do doby než se podaří absorbované výkaly ze sochy vyčistit. David Černý zřejmě bude čelit obvinění za hanobení svatostánku stejně jako ruská hudební skupina Pussy Riot, která miluje chlazené kurence nacpané přímo tam.

Černý při zatýkání vykřikoval, že po projímadle a dvou klystýrech málem nedoběhl. Tyto prostředky ale prý dokolane dokonaly jeho vlastní BIO dílo v trojrozměrné organické malbě.

Aktualizace: Černý se přiznal, že spolu s výkaly polil sochu i černým atramentem a Zemanova hlava již nepůje umýt. BIO socha bude tedy zakonzerována a převezena do sklepení kláštera Bratří Posledních Neřestí v Hrbatově Kostelci.

Umělecké kruhy (raději bezejména) navrhli udělit Davidovi Černému cenu Václava Havla za odboj.

R.E.K.L.A.M.A

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex na veřejnosti

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex s chlazenými kuřaty

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Prasidenti Milouš Zeman a Václav Klaus přednesli pohádku o sametovém Českém Království

16. 11. 2014 11:27 - Čechistan - Standa Skandál

Ku příležistosti oslav sametové revoluce přednesli sametoví prasidenti in memoriam Milouš Zeman a Václav Klaus  pohádku o sametovém Českém Království, kterou začli oba psát již v jinošství za svých studíí na Prognosťáku.

Miloš a Václav se znali od svých studijních let a tehdy, když je oslovila rozvědka StB se rozhodli pro kariéru vykladačů sametu na dalších 25let. Výměnou za jejich úsilí jsou jejich veleúspěšné kariéry v českých politických bažinách.

Oba byli vyhodoceni jako dobré kádry po převrat, který byl dlouho připravován a řízen. „Ekonomická situace všech socialistických republik byla tak katastrofální, že bychom zachvíli už neměli čím utřít prdel“, komentoval situaci zesnulý Milouš Jakeš, ikona československé socialistické politiky. Muž s vhledem jasnovidce zesměšněný nastupující garniturou Václava a Miloše.

Jak zněla dohoda se špičkami prognostického ústavu a špičkami StB, Václav symbolizoval sametového pravičáka, který se bude škorpit v televizi se sametovým socanem Miloušem. Ostatně shoda jmen Milouše Jakeše a Miloše Zemana není náhodná. Oba udržovali národ v iluzi „Divide et Impera“, aby rozkradení majetku (sametová privatizace) proběho co nejhladčeji.

Už vás nebudeme napínat, pohádká už začíná...

Revoluční změny v roce 1989 byly vyvolány zprávou o smrti studenta Martina Šídla nikoliv zásahem příslušníků Sboru národní bezpečnosti (SNB) na Národní třídě. Zákrok tehdejší policie nebyl podle prezidenta nestandardním masakrem a byla to jedna z mnoha tehdejších demonstrací. Lidé, kteří na tehdejší demonstraci nebyli, podle něj na ni vzpomínají jako na „krvavou řež“.

"Prosím vás, každý, kdo někdy chodil na protistátní demonstrace, ví, že ho občas majzli obuškem. A to ještě ti dědci z lidových milicí, když dostali povel 'obušky k nasazení připravit', tak si je dali takhle na prsa a rozběhli se a my jsme jim utekli," řekl Zeman.

„Přátelé, nebyla to žádná krvavá řež, nebyl to žádný nestandardní masakr, byla to jedna z 'x' demonstrací,“ dodal. Skutečnou revoluci podle něj nastartovala až nepravdivá zpráva o smrti studenta Šmída, která v lidech vyvolala pozdvižení, protože přišla právě na výročí 17. listopadu 1939. Oba prezidenti se neshodli také na tématu privatizace bank, kterou uskutečnila sociálně demokratická vláda Zemana. Klaus zopakoval, že banky, především IPB, byly prodány velmi lacino, což označil za neobhajitelné. Zeman oponoval, že i díky tomu má Česko v současné době jeden z nejdravějších bankovních systémů v Evropě.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.R.E.K.L.A.M.A