HRBATŮV KOSTELEC

Nedělní bohoslužby nově i s osaháváním a masturbací dětí

20. 5. 2023 09:39 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Katolická církev nově proškolila své kněze, aby mohli nabízet v rámci svatého přijímání i osahávání genitálií a masturbaci dětí věřících

"Nechceme kolem té věci už nadále vypouštět jen mlhu, pedofilie je součástí dogtríny katolické církve a naši apoštolové naší organizaci vždy vyhledávali, aby se dostali k dětem blíž, než jejich rodiče. Především do trenek.", vysvětluje změny v bohoslužbách polský kněz Ireneusz Figura (72), který působí v Dolní i Horní Snědé na severním Plzeňsku.

"Vyhonil jsem těch chlapců už desítky a většinou se jim to líbilo, tak nevím proč to zakrývat a nenabízet našim věřícím.", odhaluje Figura své duchovní aktivity v plzeňské diecézi.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Slovenská srana Svoboda a Solidarita upálila další čarodejnici

3. 5. 2023 06:49 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Na Slovensku v čele se Svobodou a Solidaritou (SaS) se podařilo zajistit a upálit další čarodejnici, tedy čaroděje, který si pěstoval trávu na zahradě.

Bývalý mistr Evropy a nově nebezpečný čaroděj bude sproštěn veškerého majetku, rodiny a bude upálen na Náměstí Svobody na hranici a na své sušené trávě. Prý to bude nakonec velmi veselé a všichni se budou smát.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Senkruvna Milouše Zemena se otevřela veřejnosti

19. 4. 2023 09:26 - Kultura - Andrey Plenkowicz
Senkruvna Milouše Zemana obsahuje především sračky z Velikána

Senkruvna Milouše Zemana obsahuje především sračky z Velikána

Havel má svou knihovnu, Klaus svůj Perníkový Institut VK straší Bílé Dámy a Zeman musí mít alespoň svou žumpu za kterou stojí SPOZ (Společenstvo Přátel Ostatků Zemana).

V Zemanově žumpě (ZZ) plné hoven a bonmotů naleznou návštěvníci i kusy epoxidu s ostatky Zemana. SPOZ bude postupně dodávat do žumpy všechny dárcovské fekálie jeho příznivců.

Senkruvna je skrytá součást venkovských záchůdků. Když je plná, vezme se šoufek a pár starých kbelíků a rozlévá se – obyčejně v zimě nebo v předjaří – na záhony, aby byla úroda. Z hoven příznivců SPOZ a hoven samotného Zemana čekáme jen úrodu spálenou pro velký obsah pálenky a toxických látek.

Karel Srp vhodil nakonec do žumpy srp a kladivo.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Řád Zlatého ovčího houna dostane KOVY i Pleskokot

13. 4. 2023 17:51 - Kultura - Andrey Plenkowicz

Řada řádů i neřádů čeká na udělení, jisté je ale jedno, že KOVY dostane Řád Zlatého ovčího houna za významný rozvoj kinematografie a dabbingu v kůltůrní oblasti. Na podobný metál za manifest Nefukcionalismu a zabetotování lesa čeká soudruh Ing. Arch. Josif Pleskott.

Urbanová spolu s poslancem Jánem Brkéim (SATAN) navrhují medaili Za zásluhy českému influciferovi a jůtuberovi Karlu Kkt. Kovářovi, který se právě proslavil „Prasátkem Slézou“.

Président Generál Havel udělí stádní ceny při nejbližší příležitosti další armádní mobilisace.

Kormidelníci uvedení ke korytům nezklamali a pokračují ve Velké Parodii dále, jen Doc. Vrána počítá zisky.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.