HRBATŮV KOSTELEC

Ficova vláda navrhuje vlaky zdarma pro další skupiny slováků

1. 12. 2014 08:29 - Čechistan - Standa Skandál

Róbert Fico nedávno prosadil vlaky zdarma pro nejméně pracující obyvatelstvo Slovenska a hodlá ho rozšířit na další sociálně ohrožené skupiny obyvatelstva.

 Studenti, děti a důchodci mohou jezdit na Slovensku vlaky zdarma, nyní ale Národná Rada SK schvaluje zákon o strategickém pohybu obyvatel Slovenska. Vlaků zadarmo se tak v nejbližší době dočkají i mentálně postižení, postižení, romové, židé, homosexuálové, političtí nepřátelé a jiné skupiny.

 Slovenské dráhy budou vydávat speciální průkazy se symboly trojúhelníků různých barev a hvězd pro zrychlené odbavení. Zákon kritizuje opozice, a to hlavně kvůli formálním nedostatkům jako je nejasné přiřazení barev u trojúhelníků. Spor je hlavně o růžovou, žlutou a červenou.  Fico zastává výhradně historicky ověřenou a známou symboliku, poslanec Alois Hlina je ale jiného názoru a upozorňuje na možný politický skandál hlavně u Němců, kteří jsou doslova „přecitlivělí“ a problematice už nerozumí. Navíc nejsou zřejmé směry odkud kam bude provoz zdarma.

 Aktualizace: V úterý Ficova vláda schválila jen poloviční formu zákona o strategickém pohybu obyvatel a to ve formě studenti zdarma  všemi směry, důchodci na východ a jih, ostatní skupiny vybavené průkazy jen na východ směr ukrajina, ural. Bezplatné cestování vlakem budou moci využívat důchodci nad 65 let, děti mladší 13 let a studenti denního studia do 26 let, mentálně postižení, romové, židé, homosexuálové, političtí nepřátelé a jiné skupiny. „Rozhodli jsme se pomoci nejohroženějším sociálním skupinám obyvatelstva,“ uvedl po zasedání vlády ministr dopravy Ján Počiatek, který ve středu odstoupil.

 „Tyto kroky můžeme dělat pouze proto, že jsme úspěšně zvládli konsolidaci veřejných financí. Daří se nám nejen šetřit, pokud se týká výdajů státu, ale daří se nám získávat také zdroje především efektivním výběrem DPH i dalšími opatřeními,“ dodal Fico. Posílena bude především dálková doprava mezi Bratislavou a Košicemi, a mezi Košice-Sobrance, Košice-Bardejov, Košice-Humené-Sobrace, Košice-Sárospatak-Užhorod, a zvýší se rovněž počet vlaků mezi jednotlivými regionálními centry. Speciální novoroční vlak zdarma pojede 1.1.2015 jenorázově z Dunajskej Stredy až do Ukrajinského Doněcku, kde se připojí k výletnímu vlaku až na Sibiř.

Slovenské dráhy si rovněž pronajali historické soupravy od Českých Drah na posílení spojů.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Šok: Miroslav Kalousek (TOP0MEDVĚD) si oblíbil noční podnik Kundičky z Lán!

27. 11. 2014 16:33 - Čechistan - Standa Skandál

U Kalousků to zjevně v posteli neklape a tak bývalý ministr financí začal navštěvovat erotický noční klub Kundičky z Lán poblíž Lán.

Víkendový pobyt s šesti čísly ho vyšel posledně na 42 000 Kč. "Sice to leze do peněz, ale dlouho sem si tak dobře nezašukal. Dva dny sexu od rána do večera to sem doma neměl.", svěřuje se Kalousek s zářícíma očima.

Prasedent Miloš Zeman se nechal slyšet, že v podniku už párkrát byl a doslova říká: „Krom pěkných kundiček je to tam pěkně vyzdobené“.

Miroslav Kalousek si zakoupil roční předplatné za půl milionu korun a předal majiteli Karlu Šuknerovi obraz. Šukner byl učitelem, ale pověsil toto nevděčné řemeslo na hřebík a začal podnikat raději v erotice. "Ze základní školy jako učitel mám na kundičky už jemnocit a po legalizaci dětské prostituce už to můžu říct!", se smíchem dodává.

Kundy z Lán (obraz)

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Pro náruživé vyznávající rustikální sex nabízí podnik modelku Lucy:

Modelka Lucy pro rustikalsex

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

V americkém Kongresu vzkřísili mrtvolu Václava Havla

19. 11. 2014 23:24 - Čechistan - Standa Skandál

Premiér Bohuslav Solota (ČSSD) s předsedou Sněmovny Janem Hanáčkem a dalšími Zavázanými vzkřísili ve středu ve washingtonském Kapitolu mrtvolu Václava Havla. Balzamované tělo bude umístěno v Hale osvobození (Freedom Foyer) amerického Kongresu vedle vzkříšeného plastového Ježíše Krista.

Slavnostní ceremoniál Vzkříšení zahájila česká a pak i americká hymna v podáví sboru armády USA. Úplně všechny přítomné překvapilo, že chorál složený z Američanů, zazpíval českou hymnu bez jediné chyby mimo intonaci.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

„Václav Havel je mučedník a symbol stejně jako Ježíš Kristus“ prohlásil hned z kraje premiér Bohuslav Solota. McCocaine, který příkře hodnotil Milouše Zemana za jeho prorouský postoj, poděkoval všem Bakalům, Feničům, Černým a jiným za jejich dobré návrhy přejmenování leťišť, knihoven a odpadkových košů Václava Havla, přitom poklepal na symbol amerického dolaru na připomenutí Dohody a Závazku.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Šéfka demokratů ze Sněmovny reprezentantů Nancy Poloniová dokonce zase označila Havla za apoštola naděje, apoštola který zemřel, aby vstal z mrtvých a vykoupil nás.

Svůj prostor získal i sám Spasitel, když v sále zazněl jeho proslov z Kongresu roku 15. Stejně jako před dva tisící lety sklidil bouřlivý potlesk.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Všichni pak společně přísahali a políbili americkou vlajku.

Slavností americká vlajka pro satelitní státy Říše

Divide et impera. Amen.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Punk-fekální skupina Pussy Idiot dostala cenu Václava Havla

19. 11. 2014 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Známá punk-fekální hudební skupina Pussy Idiot praktikující defekace na veřejnosti a v kostelích dostala cenu Václava Havla za disent v Putinovském Rusku.

Fekálněfeministická hudební skupina Pussy Idiot se proslavila pokálením a lízáním oltáře v Chrámu Vasila Blaženého v Moskvě na Rudém náměstí za kterou jsou tyto disidentky soustavně popotahovány a souzeny Putinovskou garniturou již pátým rokem. Západ tvrdě odsoudil reakci ruské garnitury, která potlačuje lidská práva.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Stoupenci Pussy Idiot hájí svá práva na svobodu vyměšování na veřejnosti. "Pussy Idiot prosazují změnu legislativy za kálení a konzumaci stolice na ulicích.", vyvětluje zpěvačka Yekaterina Sampostevich

Nejmenovaná pražská kavárna spolu s umělci nakonec udělila cenu Václava Havla skupině Pussy Idiot za boj proti totalitnímu režimu, který brání jejich potřebám konzumace výkalů na veřejnosti. Ke konzumaci fekálíí se přidala i americká popcornová zpěvačka Matronna.


    

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!