HRBATŮV KOSTELEC

Šok: Miroslav Kalousek (TOP0MEDVĚD) si oblíbil noční podnik Kundičky z Lán!

27. 11. 2014 16:33 - Čechistan - Standa Skandál

U Kalousků to zjevně v posteli neklape a tak bývalý ministr financí začal navštěvovat erotický noční klub Kundičky z Lán poblíž Lán.

Víkendový pobyt s šesti čísly ho vyšel posledně na 42 000 Kč. "Sice to leze do peněz, ale dlouho sem si tak dobře nezašukal. Dva dny sexu od rána do večera to sem doma neměl.", svěřuje se Kalousek s zářícíma očima.

Prasedent Miloš Zeman se nechal slyšet, že v podniku už párkrát byl a doslova říká: „Krom pěkných kundiček je to tam pěkně vyzdobené“.

Miroslav Kalousek si zakoupil roční předplatné za půl milionu korun a předal majiteli Karlu Šuknerovi obraz. Šukner byl učitelem, ale pověsil toto nevděčné řemeslo na hřebík a začal podnikat raději v erotice. "Ze základní školy jako učitel mám na kundičky už jemnocit a po legalizaci dětské prostituce už to můžu říct!", se smíchem dodává.

Kundy z Lán (obraz)

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Pro náruživé vyznávající rustikální sex nabízí podnik modelku Lucy:

Modelka Lucy pro rustikalsex

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

V americkém Kongresu vzkřísili mrtvolu Václava Havla

19. 11. 2014 23:24 - Čechistan - Standa Skandál

Premiér Bohuslav Solota (ČSSD) s předsedou Sněmovny Janem Hanáčkem a dalšími Zavázanými vzkřísili ve středu ve washingtonském Kapitolu mrtvolu Václava Havla. Balzamované tělo bude umístěno v Hale osvobození (Freedom Foyer) amerického Kongresu vedle vzkříšeného plastového Ježíše Krista.

Slavnostní ceremoniál Vzkříšení zahájila česká a pak i americká hymna v podáví sboru armády USA. Úplně všechny přítomné překvapilo, že chorál složený z Američanů, zazpíval českou hymnu bez jediné chyby mimo intonaci.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

„Václav Havel je mučedník a symbol stejně jako Ježíš Kristus“ prohlásil hned z kraje premiér Bohuslav Solota. McCocaine, který příkře hodnotil Milouše Zemana za jeho prorouský postoj, poděkoval všem Bakalům, Feničům, Černým a jiným za jejich dobré návrhy přejmenování leťišť, knihoven a odpadkových košů Václava Havla, přitom poklepal na symbol amerického dolaru na připomenutí Dohody a Závazku.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Šéfka demokratů ze Sněmovny reprezentantů Nancy Poloniová dokonce zase označila Havla za apoštola naděje, apoštola který zemřel, aby vstal z mrtvých a vykoupil nás.

Svůj prostor získal i sám Spasitel, když v sále zazněl jeho proslov z Kongresu roku 15. Stejně jako před dva tisící lety sklidil bouřlivý potlesk.

R.E.K.L.A.M.A

Všichni pak společně přísahali a políbili americkou vlajku.

Slavností americká vlajka pro satelitní státy Říše

Divide et impera. Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Punk-fekální skupina Pussy Idiot dostala cenu Václava Havla

19. 11. 2014 10:23 - Čechistan - Standa Skandál

Známá punk-fekální hudební skupina Pussy Idiot praktikující defekace na veřejnosti a v kostelích dostala cenu Václava Havla za disent v Putinovském Rusku.

Fekálněfeministická hudební skupina Pussy Idiot se proslavila pokálením a lízáním oltáře v Chrámu Vasila Blaženého v Moskvě na Rudém náměstí za kterou jsou tyto disidentky soustavně popotahovány a souzeny Putinovskou garniturou již pátým rokem. Západ tvrdě odsoudil reakci ruské garnitury, která potlačuje lidská práva.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Stoupenci Pussy Idiot hájí svá práva na svobodu vyměšování na veřejnosti. "Pussy Idiot prosazují změnu legislativy za kálení a konzumaci stolice na ulicích.", vyvětluje zpěvačka Yekaterina Sampostevich

Nejmenovaná pražská kavárna spolu s umělci nakonec udělila cenu Václava Havla skupině Pussy Idiot za boj proti totalitnímu režimu, který brání jejich potřebám konzumace výkalů na veřejnosti. Ke konzumaci fekálíí se přidala i americká popcornová zpěvačka Matronna.


    

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Umělec David Černý pokálel Miloše Zemana

17. 11. 2014 15:07 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Umělec David Černý pokálel sochu Miloše Zemana v nadživotní velikosti umístěnou v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově.

„Plastika prasedenta Miloše Zemana byla v bazilice Nanebevzetí Panny Marie umístěna nedávno jako přátelské gesto katolické Církve za urychlení restitucí“, vysvětluje kardinál Duka.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

17.listopadu v 9 hodin ráno během mše umělěc David Černý pronikl přes zakristii nad sochu Miloše Zemana umístěnou pod varhany a celou jí pokálel. Jelikož socha Zemana byla vyrobena z bílého pískovce zůstane bazilika zavřená do doby než se podaří absorbované výkaly ze sochy vyčistit. David Černý zřejmě bude čelit obvinění za hanobení svatostánku stejně jako ruská hudební skupina Pussy Riot, která miluje chlazené kurence nacpané přímo tam.

Černý při zatýkání vykřikoval, že po projímadle a dvou klystýrech málem nedoběhl. Tyto prostředky ale prý dokolane dokonaly jeho vlastní BIO dílo v trojrozměrné organické malbě.

Aktualizace: Černý se přiznal, že spolu s výkaly polil sochu i černým atramentem a Zemanova hlava již nepůje umýt. BIO socha bude tedy zakonzerována a převezena do sklepení kláštera Bratří Posledních Neřestí v Hrbatově Kostelci.

Umělecké kruhy (raději bezejména) navrhli udělit Davidovi Černému cenu Václava Havla za odboj.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex na veřejnosti

Ruská skupina Pussy Riot praktikující sex s chlazenými kuřaty

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.