HRBATŮV KOSTELEC

Zelená žlutá, červená, fialová, hnědá a černá. Kněží dostanou odznaky na klopu dle svých preferencí

25. 5. 2023 10:52 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz
Podle barvy poznáte, co má váš kněz rád. Dost bylo chaosu, zní z Vatikánu.

Podle barvy poznáte, co má váš kněz rád. Dost bylo chaosu, zní z Vatikánu.

Věřící už konečně nebudou tápat a lépe poznají ke komu mají chodit nejen ke svatému přijímání, komu mají co nakukat při zpovědi, s kým si lze po mši svaté trochu vyhodit z kopýtka a kterému kněžímu mají vodit zlobivé děti.

Zelený odznáček na klopě bude znamenat, že tenhle sice občas nějakou obšťastnil, ale jinak jde skoro bezúhoného kněze, který může vést i dětský kolektiv a na nějaké speciality ho neužije. Vlastně celkem nuda.

Žluťák je známý sukničkář a tak putuje z vesnice do vesnice, a hledá další naivní slepice, které by obšťastnil svým XXL údem při zvuku varhan.

Červenáček má rád muže, za to přeci nemůže.... Fialka je na chlapečky nebo holčičky základní školou povinné. Fialovým strýčkem můžete strašit děti kdykoliv nebudou psát domácí úkoly nebo nebudou chtít jíst zeleninu. Vatikán je bude umísťovat do problematických chudých regionů se slabým prospěchem a umožní tak rodičům si přividělat na chléb a hry.

Hnědák, jak se říká těm, co rádi moč, scat a jinak upravné výkaly. Mešní víno nevyhledávají, zato vaše chcánky ano. BDSM master nebo sub v sutaně bude nosit černou. Takovým buď musíte podržet v kleci, kterou má v zakristii nebo ho pořádně zešvihat na holou prdel. Pak se potkáte s Kristem 3.0

Nedělní bohoslužby nově i s osaháváním a masturbací dětí

20. 5. 2023 09:39 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Katolická církev nově proškolila své kněze, aby mohli nabízet v rámci svatého přijímání i osahávání genitálií a masturbaci dětí věřících

"Nechceme kolem té věci už nadále vypouštět jen mlhu, pedofilie je součástí dogtríny katolické církve a naši apoštolové naší organizaci vždy vyhledávali, aby se dostali k dětem blíž, než jejich rodiče. Především do trenek.", vysvětluje změny v bohoslužbách polský kněz Ireneusz Figura (72), který působí v Dolní i Horní Snědé na severním Plzeňsku.

"Vyhonil jsem těch chlapců už desítky a většinou se jim to líbilo, tak nevím proč to zakrývat a nenabízet našim věřícím.", odhaluje Figura své duchovní aktivity v plzeňské diecézi.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Slovenská srana Svoboda a Solidarita upálila další čarodejnici

3. 5. 2023 06:49 - Kultura / Náboženství - Andrey Plenkowicz

Na Slovensku v čele se Svobodou a Solidaritou (SaS) se podařilo zajistit a upálit další čarodejnici, tedy čaroděje, který si pěstoval trávu na zahradě.

Bývalý mistr Evropy a nově nebezpečný čaroděj bude sproštěn veškerého majetku, rodiny a bude upálen na Náměstí Svobody na hranici a na své sušené trávě. Prý to bude nakonec velmi veselé a všichni se budou smát.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Senkruvna Milouše Zemena se otevřela veřejnosti

19. 4. 2023 09:26 - Kultura - Andrey Plenkowicz
Senkruvna Milouše Zemana obsahuje především sračky z Velikána

Senkruvna Milouše Zemana obsahuje především sračky z Velikána

Havel má svou knihovnu, Klaus svůj Perníkový Institut VK straší Bílé Dámy a Zeman musí mít alespoň svou žumpu za kterou stojí SPOZ (Společenstvo Přátel Ostatků Zemana).

V Zemanově žumpě (ZZ) plné hoven a bonmotů naleznou návštěvníci i kusy epoxidu s ostatky Zemana. SPOZ bude postupně dodávat do žumpy všechny dárcovské fekálie jeho příznivců.

Senkruvna je skrytá součást venkovských záchůdků. Když je plná, vezme se šoufek a pár starých kbelíků a rozlévá se – obyčejně v zimě nebo v předjaří – na záhony, aby byla úroda. Z hoven příznivců SPOZ a hoven samotného Zemana čekáme jen úrodu spálenou pro velký obsah pálenky a toxických látek.

Karel Srp vhodil nakonec do žumpy srp a kladivo.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.