HRBATŮV KOSTELEC

Bilance oslav příchodu roku 2015

1. 1. 2015 00:20 - Čechistan - Standa Skandál

Jako každý rok, na chirurgii se to hemží potrhanýma rukama, popáleninami a na záchytce otravami alkoholem.

Oslavy příchodu nového roku 2015 si vyžádali:

  • 2176 zranění rukou, obvykle utržené prsty

  • 1683 popálenin III. stupně včetně popálenin obličeje

  • 12563 popálenin II. stupně

  • 7637 otrav alkoholem, hlášení všech protialkoholních léčeben

  • 538 požárů

  • 878947492798 vypálených raket

V Mnichovicích (Praha-východ) vypadly z balkónu dva pětiletí chlapeci a na zemi se srazili v siamské dvojče, s podezřením na úraz hlavy byl letecky dopraveny do Thomayerovy nemocnice. Na jihu Čech uhořel člověk v chatce, další zemřeli při požáru v Třinci a na Šumpersku se pět mužů utopilo ve vlastních sračkách. Další dva lidé zemřeli při autonehodě.

To ale není nic proti válkám vedených na světě pod kuratelou NATO, komentuje situaci bývalý důstojník Karel Schwarzinegeer, který rezignoval na funkci a odevzdal medaile.

Vivat Homo stupidus stupidus!

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

EU přitvrzuje sankce proti Rusku

Evropská unie oznámila přitvrzení sankcí souvisejících s ruskou anexí Krymu. Ve čtvrtek vyšel v platnost ignorační patent, který znemožňuje v Rusku investovat či kupovat nemovitosti.

Evropské firmy mají od čtvrtka zakázáno v Rusku investovat a dále je zakázáno dovážet jakékoli ruské suroviny. „Z hlediska Evropské unie přestává Rusko existovat,“ říká šéfka zahraniční služby EU, Federica Moghegioqkbnmswdlliniová. 

„Rusko bude odstraněno nejen z turistických katalogů, ale i z mapy světa,“ pokračuje Moghegioqkbnmswdlliniová. "V tisku jsou již upravené atlasy pro potřeby škol, které lépe reflektují novou realitu." 

„Nevěřím, že někdy nějaké Rusko bylo,“ odpověděl Bohuslav Sobotka na dotaz, jak se česká Vláda staví k vydání ignoračního patentu.

Otázkou zůstává, jak hodlají politici naložit s nevyužitým územím ve východní Evropě. Podle Klause Junckera by se měl ignorační patent rozšířit, aby definoval, že tam žádné území není - čímž by se problém vyřešil jednou pro vždy.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Hlava stáda Miloš Zeman trpí kontinentální ikontinencí

6. 12. 2014 14:29 - Čechistan - Standa Skandál

Ošetřující lékař prezidenta Zemana přiznal, že nejen Hlava stáda trpí kontinentální ikontinencí. Prý onemocněním trpí defakto všichni v PSP ČR.

"Jde o docela nové civilizační onemocnění, které se projevuje plácáním nesmyslů všude po světě a to i tam, kde to nikdo neposlouchá. Začlo se projevovat teprve nedávno s nástupem globálního liberálního kapitalismu. Je to taková lidská podoba BSE.", vysvětluje diagnózu Zemana ošetřující lékař Hlavatý.

"Kontinentální ikontinence způsobuje, že pacient se octne na vysokém politickém postu, potože trpí slovními průjmy a lid na to skáče. Nicméně jeho schopnosti neodpovídají pozici. V globálním liberálním kapitalismu vládne úplně jiná sorta lidí a je defakto jedno jakého idiota si do politické funkce dosadíte", vysvětluje dále problematiku holotopního onemocnění přeškolený politolog  MUDr. Pehe.

R.E.K.L.A.M.A

Po tomto odhalení navrhuje Pražská ZOO jako dalšího kandidáta na prezidenta orangutana Bimba, jehož otec Kama Ir Sen již zemřel. Bimbo prý toho moc nenamluví a jeho krevní sérum prokázalo dost protilátek na kontinentální ikontinenci.

Kandidát na prezidenta ČR - orangutan Bimbo

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Ficova vláda navrhuje vlaky zdarma pro další skupiny slováků

1. 12. 2014 08:29 - Čechistan - Standa Skandál

Róbert Fico nedávno prosadil vlaky zdarma pro nejméně pracující obyvatelstvo Slovenska a hodlá ho rozšířit na další sociálně ohrožené skupiny obyvatelstva.

 Studenti, děti a důchodci mohou jezdit na Slovensku vlaky zdarma, nyní ale Národná Rada SK schvaluje zákon o strategickém pohybu obyvatel Slovenska. Vlaků zadarmo se tak v nejbližší době dočkají i mentálně postižení, postižení, romové, židé, homosexuálové, političtí nepřátelé a jiné skupiny.

 Slovenské dráhy budou vydávat speciální průkazy se symboly trojúhelníků různých barev a hvězd pro zrychlené odbavení. Zákon kritizuje opozice, a to hlavně kvůli formálním nedostatkům jako je nejasné přiřazení barev u trojúhelníků. Spor je hlavně o růžovou, žlutou a červenou.  Fico zastává výhradně historicky ověřenou a známou symboliku, poslanec Alois Hlina je ale jiného názoru a upozorňuje na možný politický skandál hlavně u Němců, kteří jsou doslova „přecitlivělí“ a problematice už nerozumí. Navíc nejsou zřejmé směry odkud kam bude provoz zdarma.

 Aktualizace: V úterý Ficova vláda schválila jen poloviční formu zákona o strategickém pohybu obyvatel a to ve formě studenti zdarma  všemi směry, důchodci na východ a jih, ostatní skupiny vybavené průkazy jen na východ směr ukrajina, ural. Bezplatné cestování vlakem budou moci využívat důchodci nad 65 let, děti mladší 13 let a studenti denního studia do 26 let, mentálně postižení, romové, židé, homosexuálové, političtí nepřátelé a jiné skupiny. „Rozhodli jsme se pomoci nejohroženějším sociálním skupinám obyvatelstva,“ uvedl po zasedání vlády ministr dopravy Ján Počiatek, který ve středu odstoupil.

 „Tyto kroky můžeme dělat pouze proto, že jsme úspěšně zvládli konsolidaci veřejných financí. Daří se nám nejen šetřit, pokud se týká výdajů státu, ale daří se nám získávat také zdroje především efektivním výběrem DPH i dalšími opatřeními,“ dodal Fico. Posílena bude především dálková doprava mezi Bratislavou a Košicemi, a mezi Košice-Sobrance, Košice-Bardejov, Košice-Humené-Sobrace, Košice-Sárospatak-Užhorod, a zvýší se rovněž počet vlaků mezi jednotlivými regionálními centry. Speciální novoroční vlak zdarma pojede 1.1.2015 jenorázově z Dunajskej Stredy až do Ukrajinského Doněcku, kde se připojí k výletnímu vlaku až na Sibiř.

Slovenské dráhy si rovněž pronajali historické soupravy od Českých Drah na posílení spojů.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.