HRBATŮV KOSTELEC

Na trhu se objevily chytré anální kolíky

7. 1. 2015 13:33 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nevíte-li co darovat svým blízkým, pořiďte jim chytrý anální kolík. Například Samsung Profylactic 5 či Apple iShit 6.

"Anální kolík je diskrétní a můžete ho nosit jak v kanceláři, tak na procházce. Nevypadne ani při náročnějších sportech jako je horolezectví," říká Pavel Bém.

Bém nedávno vydal novou knihu o svém výstupu na K2. Horolezci si prý análním kolíkem zpříjemňují pobyt na skále a "dosahují vrcholu ještě před tím, než se přehoupnou přes nejvyšší bod."

Chytré anální kolíky dovedou nejen vibrovat, ale i měřit teplotu ve vašem konečníku. V reálném čase ji pak můžete sdílet s vašimi blízkými. Komunikace s okolím je zajišťována obvykle pomocí bluetooth nebo WiFi.

Většina kolíků umí předpovídat příchod stolice. „Varují vás, kdykoli by k tomu mělo dojít v nevhodnou dobu, například při obchodním jednání,“ pokračuje Bém. Aplikace nainstalované v kolících se také postarají o to, aby více lidí ve vašem okolí nepotřebovalo na toaletu ve stejnou chvíli, a to díky propojení s Google Calendar.

„Samozřejmě tyto stavové informace také můžete sdílet s přáteli,“ podotýká Bém.

A nakonec dražší kolíky automaticky vyřizují emaily na zvláštní adrese, „takže můžete lidi doslovat poslat do prdele,“ uzavírá Bém.

 

 

 

 

 

 

 

Bilance oslav příchodu roku 2015

1. 1. 2015 00:20 - Čechistan - Standa Skandál

Jako každý rok, na chirurgii se to hemží potrhanýma rukama, popáleninami a na záchytce otravami alkoholem.

Oslavy příchodu nového roku 2015 si vyžádali:

  • 2176 zranění rukou, obvykle utržené prsty

  • 1683 popálenin III. stupně včetně popálenin obličeje

  • 12563 popálenin II. stupně

  • 7637 otrav alkoholem, hlášení všech protialkoholních léčeben

  • 538 požárů

  • 878947492798 vypálených raket

V Mnichovicích (Praha-východ) vypadly z balkónu dva pětiletí chlapeci a na zemi se srazili v siamské dvojče, s podezřením na úraz hlavy byl letecky dopraveny do Thomayerovy nemocnice. Na jihu Čech uhořel člověk v chatce, další zemřeli při požáru v Třinci a na Šumpersku se pět mužů utopilo ve vlastních sračkách. Další dva lidé zemřeli při autonehodě.

To ale není nic proti válkám vedených na světě pod kuratelou NATO, komentuje situaci bývalý důstojník Karel Schwarzinegeer, který rezignoval na funkci a odevzdal medaile.

Vivat Homo stupidus stupidus!

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

EU přitvrzuje sankce proti Rusku

Evropská unie oznámila přitvrzení sankcí souvisejících s ruskou anexí Krymu. Ve čtvrtek vyšel v platnost ignorační patent, který znemožňuje v Rusku investovat či kupovat nemovitosti.

Evropské firmy mají od čtvrtka zakázáno v Rusku investovat a dále je zakázáno dovážet jakékoli ruské suroviny. „Z hlediska Evropské unie přestává Rusko existovat,“ říká šéfka zahraniční služby EU, Federica Moghegioqkbnmswdlliniová. 

„Rusko bude odstraněno nejen z turistických katalogů, ale i z mapy světa,“ pokračuje Moghegioqkbnmswdlliniová. "V tisku jsou již upravené atlasy pro potřeby škol, které lépe reflektují novou realitu." 

„Nevěřím, že někdy nějaké Rusko bylo,“ odpověděl Bohuslav Sobotka na dotaz, jak se česká Vláda staví k vydání ignoračního patentu.

Otázkou zůstává, jak hodlají politici naložit s nevyužitým územím ve východní Evropě. Podle Klause Junckera by se měl ignorační patent rozšířit, aby definoval, že tam žádné území není - čímž by se problém vyřešil jednou pro vždy.

R.E.K.L.A.M.A

Hlava stáda Miloš Zeman trpí kontinentální ikontinencí

6. 12. 2014 14:29 - Čechistan - Standa Skandál

Ošetřující lékař prezidenta Zemana přiznal, že nejen Hlava stáda trpí kontinentální ikontinencí. Prý onemocněním trpí defakto všichni v PSP ČR.

"Jde o docela nové civilizační onemocnění, které se projevuje plácáním nesmyslů všude po světě a to i tam, kde to nikdo neposlouchá. Začlo se projevovat teprve nedávno s nástupem globálního liberálního kapitalismu. Je to taková lidská podoba BSE.", vysvětluje diagnózu Zemana ošetřující lékař Hlavatý.

"Kontinentální ikontinence způsobuje, že pacient se octne na vysokém politickém postu, potože trpí slovními průjmy a lid na to skáče. Nicméně jeho schopnosti neodpovídají pozici. V globálním liberálním kapitalismu vládne úplně jiná sorta lidí a je defakto jedno jakého idiota si do politické funkce dosadíte", vysvětluje dále problematiku holotopního onemocnění přeškolený politolog  MUDr. Pehe.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Po tomto odhalení navrhuje Pražská ZOO jako dalšího kandidáta na prezidenta orangutana Bimba, jehož otec Kama Ir Sen již zemřel. Bimbo prý toho moc nenamluví a jeho krevní sérum prokázalo dost protilátek na kontinentální ikontinenci.

Kandidát na prezidenta ČR - orangutan Bimbo

R.E.K.L.A.M.A