HRBATŮV KOSTELEC

Islámský stát napadl nástěnky a záchody Centrálního velení USA

13. 1. 2015 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

Hackeři Islámského státu (ISIS) napadli v pondělí poránu hned čtyři nástěnky Centrálního velení USA (Centricon). Napadli také záchody v prvním, druhém a třetím patře zapěněním mís a pisoárů montážní pěnou.

Ani né tak napadené nástěnky agresivní plísní jako ucpané záchody způsobily hned ráno  v Centrálním velení USA doslova průser.
 
Centricon ustavil čety, které měly na starosti operace na Blízkém záchodě, v Jižní Asii i v Severní Africe, aby mísy zprůchodnily. Hackeři napadli i venkovní záchody (YouToilette) a zveřejnili osobní data a erotické fotografie amerických generálů. V jednom vzkazu na Nástěnce hackeři uvedli: „Milí američtí vojáci, přicházíme v míru. Hlídejte si stolici.“ Vzkaz byl podepsán výkaly ISIS.

V dalším vzkazu stálo. ”ISIS je tady, jsme ve vašem záchodě, v židli, v počítači, na každém WC vojenské základny” a v následujícím  „Ve jménu Alláha, nejslitovnějšího a nejmilosrdnějšího toilettingový chalífát pokračuje v toilettingovém džihádu.”

Změněna byla i ikona Velkého Vůdce Černého Muže za oceánem, na které se objevila pozvrácená černobílá fotografie muže vystrkujícího hlavu z mísy.

Centricon přiznal, že použil celkem jednoduchá hesla k hlavní bráně kanalizační stoky a bojovníci ISIS tak pronikli kanalizací do záchoda. Prý stačilo vyslovit jméno amerického presidenta a šéfa CIA a cesta ke sračkám byla otevřená.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Získali i data z výsernic

ISIS zveřejnil  také jmenný seznam velitelů s telefonními čísly jejich milenek  a také mapy, kudyma velitelé chodí do bordelů, což naznačuje, že se hackerům povedlo získat i nějaká ta data.

Na nástěnce se objevila pod vzkazem „Kanalizační Síť Pentagonu hacknuta. Čínský scénář: bude to k posrání” mapa s vyznačením vojenských záchodů. Podle agentury Nova Russia jde o tajné výzvědné snímky z průzkumných letů nad záložními kadibudkami firmy Rectum Czech. To vše naznačuje, že ISIS a udržují kontakty s podsvětím.

Expert BBC na kanalizační technologie a nástěnky David Leer ale uvádí, že nejde o útok nejen na systémy Centriconu. Dvě ze schémat byly už dříve k dispozici na nástěnce Pentagonu.

Také mluvčí amerického prezident Josh Earnest uvedl, že je velký rozdíl, dojde-li k velkému průlomu stoky a úniku mnoha sraček do prostředí a hacknutím pár nástěnek.

K útoku na nástěnky došlo krátce před projevem prezidenta USA Baracka Obamy o bezpečnosti nástěnek ve vládních budovách.

ISIS hacnula i mísy

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

V Praze padá beton

9. 1. 2015 11:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vlak jedoucí z Čunčic do Prahy dnes ráno uvízl z technických důvodů na trati. „Byla to šlupka jako kdyby z nebe spadl beton,“ popsal situaci strojvedoucí Antonín Průša. "Pak jsem se odvážil podívat se před sebe a ono to tam opravdu bylo."

Neobvyklý jev vysvětluje astronom Jiří Grygar: "Kvůli globálnímu oteplování dochází k mísení saharského písku s vodou a vápencem vysoko v atmosféře. To má za následek vznik betonu, který je poté díky zemské gravitaci přitažen až k povrchu Země, což se děje velmi rychle až náhle."

Podle Grygara by v nejbližší době nemělo k dalším pádům betonu docházet. "Společně s ČHMÚ navrhujeme přesto krizová opatření."

Tato opatření by, podle Grygara, měla být obecnější. "Například, co kdyby došlo k pádu pórobetonových tvárnic? Nebo minerální vaty? V případě pádu té vaty navrhujeme jako krizové opatření nedělat nic."

Český spolek skeptiků SISYFOS jehož je Jiří Grygar členem, bude prý napříště také předávat Bludný beton.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Na trhu se objevily chytré anální kolíky

7. 1. 2015 13:33 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nevíte-li co darovat svým blízkým, pořiďte jim chytrý anální kolík. Například Samsung Profylactic 5 či Apple iShit 6.

"Anální kolík je diskrétní a můžete ho nosit jak v kanceláři, tak na procházce. Nevypadne ani při náročnějších sportech jako je horolezectví," říká Pavel Bém.

Bém nedávno vydal novou knihu o svém výstupu na K2. Horolezci si prý análním kolíkem zpříjemňují pobyt na skále a "dosahují vrcholu ještě před tím, než se přehoupnou přes nejvyšší bod."

Chytré anální kolíky dovedou nejen vibrovat, ale i měřit teplotu ve vašem konečníku. V reálném čase ji pak můžete sdílet s vašimi blízkými. Komunikace s okolím je zajišťována obvykle pomocí bluetooth nebo WiFi.

Většina kolíků umí předpovídat příchod stolice. „Varují vás, kdykoli by k tomu mělo dojít v nevhodnou dobu, například při obchodním jednání,“ pokračuje Bém. Aplikace nainstalované v kolících se také postarají o to, aby více lidí ve vašem okolí nepotřebovalo na toaletu ve stejnou chvíli, a to díky propojení s Google Calendar.

„Samozřejmě tyto stavové informace také můžete sdílet s přáteli,“ podotýká Bém.

A nakonec dražší kolíky automaticky vyřizují emaily na zvláštní adrese, „takže můžete lidi doslovat poslat do prdele,“ uzavírá Bém.

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Bilance oslav příchodu roku 2015

1. 1. 2015 00:20 - Čechistan - Standa Skandál

Jako každý rok, na chirurgii se to hemží potrhanýma rukama, popáleninami a na záchytce otravami alkoholem.

Oslavy příchodu nového roku 2015 si vyžádali:

  • 2176 zranění rukou, obvykle utržené prsty

  • 1683 popálenin III. stupně včetně popálenin obličeje

  • 12563 popálenin II. stupně

  • 7637 otrav alkoholem, hlášení všech protialkoholních léčeben

  • 538 požárů

  • 878947492798 vypálených raket

V Mnichovicích (Praha-východ) vypadly z balkónu dva pětiletí chlapeci a na zemi se srazili v siamské dvojče, s podezřením na úraz hlavy byl letecky dopraveny do Thomayerovy nemocnice. Na jihu Čech uhořel člověk v chatce, další zemřeli při požáru v Třinci a na Šumpersku se pět mužů utopilo ve vlastních sračkách. Další dva lidé zemřeli při autonehodě.

To ale není nic proti válkám vedených na světě pod kuratelou NATO, komentuje situaci bývalý důstojník Karel Schwarzinegeer, který rezignoval na funkci a odevzdal medaile.

Vivat Homo stupidus stupidus!

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.