HRBATŮV KOSTELEC

Otázky Václava Moravce na dvojce: Jaká je budoucnost sraní?

23. 1. 2015 13:00 - Čechistan - Standa Skandál

Schválí PSP ČR novelu zákona o defekaci pod stůl v kancelářích, mohou muži močit ve stoje? Nedělní odpolední debatu Otázky Václava Moravce o budoucnosti močení a sraní sledujte od 13h na dvojce

V Německu se diskutuje o tom, zda mohou muži močit ve stoje. Na některých veřejných toaletách je dokonce stání u pisoárů zakázané. Například v berlínském Laboratoriu je doporučená pozice u pisoárů ve dvojici v kleče a ve stoje. O tom, že muži mají svrchované právo doma močit vstoje, rozhodl německý soud. Muže není možné doma nutit k močení vsedě, rozhodl ve čtvrtek soud  v německém Berlíně, když zamítl požadavek bytné na náhradu škody za skvrny od moči na PVC podlaze koupelny. Stále ale probíhá šetření jestli lze močit ve stoji do umyvadla nebo do vany. Prodejce porcelánových umyvadel Basshauss tvrdí, že jejich výrobky vydrží více než moč. „V našich vanách můžete rozpouštět i kusy otrávené otravné bytné v kyselině“, s úsměvem dodává.Soudce Stefan Hunk souhlasil s vyjádřením experta přes močení ve stoje, že kyselina močová způsobuje vyjímečně škody na podlaze toalet. Močením ve stoje se pry moč rozstřikuje do okolí a způsobuje naušení nejen mramoru. Nárok na odškodnění za močení ve stoje ale zamítl s tím, že močení vstoje je součástí normy němců i čechů: „Navzdory rostoucí domestifikaci mužů, močení vstoje i pod stůl je stále běžnější praktikou“.

Soudce ale připustil, že i on močí ve stoje a to i do umyvadla a doporučil, že muži kteří se rozhodnou vykonávat potřebu vstoje „musejí počítat s občasnými návaly agrese se spolubydlícími, zvláště ženami, to ovšem neznamená,  že nesou odpovědnost za korozi mramorových podlah toalet a koupelen včetně smradu z umyvadla“. Lakonicky dodal, „budete to muset po sobě víc drhnout“.

Rozhodnutí soudu pochválilo také Skružení zaměstanců močících pod stůl. „Zvláštní diskuzi vyvolala legalizace sdílení močení a sraní vzájemě po sobě na veřejnosti“, dodává Jiří Pissinger a Kateřina Skatová ze Zduření zaměstanců.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Občané v ohrožení: nová emise dluhopisů

21. 1. 2015 14:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Evropská centrální banka (ECB) spustí 25. ledna společně s vládou ČR novou emisi dluhopisů, v rámci politiky tzv. kvalitativního uvolňování. Guvernér ECB, Mario Draghi, upozorňuje na možný negativní dopad dluhopisů v některých krajích ČR.

Emisní limity pro spad dluhopisů jsou dlouhodobě překračovány v Ústeckém kraji a způsobují respirační problémy. „Už teď to tu nevydejcháváme,“ stěžují si občané Ústí nad Labem, "a mělo by to být ještě hroší?" Podle nich by je další emise přivedly do Hrobu.

Vláda společně s ECB vyšle do předpokládaných, nejvíce postižených oblastí, pracovníky České národní banky. "Je potřeba lidem vysvětlit, jak se mají před dluhopisy chránit. Nestačí se potřít krémem z drcených eurocentů a doufat, že to pomůže," říká Draghi.

Občané prý uvidí, že přes počáteční problémy bude mít spad dluhopisů pozitivní efekt. "Díky uvolnění kvality vybere stát více na Dani ze snížené kvality. Z těchto peněz pak zaplatí důležité ozdravné projekty, například ty v Ústeckém kraji," uzavírá Draghi.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Islámský stát napadl nástěnky a záchody Centrálního velení USA

13. 1. 2015 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

Hackeři Islámského státu (ISIS) napadli v pondělí poránu hned čtyři nástěnky Centrálního velení USA (Centricon). Napadli také záchody v prvním, druhém a třetím patře zapěněním mís a pisoárů montážní pěnou.

Ani né tak napadené nástěnky agresivní plísní jako ucpané záchody způsobily hned ráno  v Centrálním velení USA doslova průser.
 
Centricon ustavil čety, které měly na starosti operace na Blízkém záchodě, v Jižní Asii i v Severní Africe, aby mísy zprůchodnily. Hackeři napadli i venkovní záchody (YouToilette) a zveřejnili osobní data a erotické fotografie amerických generálů. V jednom vzkazu na Nástěnce hackeři uvedli: „Milí američtí vojáci, přicházíme v míru. Hlídejte si stolici.“ Vzkaz byl podepsán výkaly ISIS.

V dalším vzkazu stálo. ”ISIS je tady, jsme ve vašem záchodě, v židli, v počítači, na každém WC vojenské základny” a v následujícím  „Ve jménu Alláha, nejslitovnějšího a nejmilosrdnějšího toilettingový chalífát pokračuje v toilettingovém džihádu.”

Změněna byla i ikona Velkého Vůdce Černého Muže za oceánem, na které se objevila pozvrácená černobílá fotografie muže vystrkujícího hlavu z mísy.

Centricon přiznal, že použil celkem jednoduchá hesla k hlavní bráně kanalizační stoky a bojovníci ISIS tak pronikli kanalizací do záchoda. Prý stačilo vyslovit jméno amerického presidenta a šéfa CIA a cesta ke sračkám byla otevřená.

Získali i data z výsernic

ISIS zveřejnil  také jmenný seznam velitelů s telefonními čísly jejich milenek  a také mapy, kudyma velitelé chodí do bordelů, což naznačuje, že se hackerům povedlo získat i nějaká ta data.

Na nástěnce se objevila pod vzkazem „Kanalizační Síť Pentagonu hacknuta. Čínský scénář: bude to k posrání” mapa s vyznačením vojenských záchodů. Podle agentury Nova Russia jde o tajné výzvědné snímky z průzkumných letů nad záložními kadibudkami firmy Rectum Czech. To vše naznačuje, že ISIS a udržují kontakty s podsvětím.

Expert BBC na kanalizační technologie a nástěnky David Leer ale uvádí, že nejde o útok nejen na systémy Centriconu. Dvě ze schémat byly už dříve k dispozici na nástěnce Pentagonu.

Také mluvčí amerického prezident Josh Earnest uvedl, že je velký rozdíl, dojde-li k velkému průlomu stoky a úniku mnoha sraček do prostředí a hacknutím pár nástěnek.

K útoku na nástěnky došlo krátce před projevem prezidenta USA Baracka Obamy o bezpečnosti nástěnek ve vládních budovách.

ISIS hacnula i mísy

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

V Praze padá beton

9. 1. 2015 11:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vlak jedoucí z Čunčic do Prahy dnes ráno uvízl z technických důvodů na trati. „Byla to šlupka jako kdyby z nebe spadl beton,“ popsal situaci strojvedoucí Antonín Průša. "Pak jsem se odvážil podívat se před sebe a ono to tam opravdu bylo."

Neobvyklý jev vysvětluje astronom Jiří Grygar: "Kvůli globálnímu oteplování dochází k mísení saharského písku s vodou a vápencem vysoko v atmosféře. To má za následek vznik betonu, který je poté díky zemské gravitaci přitažen až k povrchu Země, což se děje velmi rychle až náhle."

Podle Grygara by v nejbližší době nemělo k dalším pádům betonu docházet. "Společně s ČHMÚ navrhujeme přesto krizová opatření."

Tato opatření by, podle Grygara, měla být obecnější. "Například, co kdyby došlo k pádu pórobetonových tvárnic? Nebo minerální vaty? V případě pádu té vaty navrhujeme jako krizové opatření nedělat nic."

Český spolek skeptiků SISYFOS jehož je Jiří Grygar členem, bude prý napříště také předávat Bludný beton.