HRBATŮV KOSTELEC

Evropská komise rozhodla o mezích impedance u polotovarů určených pro ohřev v mikrovlnných troubách

28. 1. 2015 08:02 - Čechistan - Standa Skandál

Evropská komise rozhodla o mezích charakteristické impedance a hloubce vniku elektromagnetické vlny u polotovarů určených pro zpracování a ohřev v mirkovlnných troubách.

„Ohřev mikrovlnnou troubou je dnes neúčinný“, stojí v expertní zprávě z roku 2014 o efektivním využití energií v gastronomii."

Evropská komise se rozhodla zpřísnit kritéria na výrobu většiny polotovarů určených k přímé spotřebě a ohřevu v mikrovlnných troubách. "Dnešní stav je prý katastrofální. Impedanční nepřizpůsobení všech těch možných omáček a gulášů vede akorát tak ke snížení účinnosti už tak neúčniných mikrovlných trub, která nepřesahuje 55%. To máte jako vařit vodu v konvici a půlku jí vylejt do kanálu.", horlivě vysvětluje tristní situaci v polotovarech s vysokým poměrem stojatého vlnění (VSWR) Ing. Tomáš Netumil z expertního týmu Komise.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Počínaje lednem 2016 budou muset všechny polotovary vykazovat ve zmraženém i rozmraženém stavu charakteristickou impedanci 250 až 450 ohmů, tak aby lépe odpovídali impedanci vakua (cca 376 ohmů). Reaktance pokrmů nesmí překročit +/- 50 ohmů. Hloubka vniku pak musí ve frekvenčním pásmu 2,3 až 2,6 GHz vykazovat jednu polovinu tloušťky polotovaru.

"Ty sojové polystyreny a pěny (párky, buřty a salámy), to se zmákne přidáním mletého uhlí jakožto absorbéru, ale největší problém vidím u těch omáček a kusů masa, tam budeme muset dát nějaká nadouvadla nebo polystyren s mletým uhlím. Případně napíchat minerální transformátorový olej, jinak se tam nevejdeme", vysvětluje technické řešení Ing. Netlumil. „Pro výrobce to znamená se co nejvíce pokrmy přiblížit ztrátovému vakuu“, stojí v expertní zprávě.

Lidé se tedy mohou od 2016 těšit na opravdu rychlé a účinné pizzy, matched-knédle a polévky s nadouvadly kompatibilní s mikrovlnným ohřevem s impedancemi od 250+/-50j až po 450+/-50j.

Součástí nařízení je i regulace nízké účinnosti mikrovlných trub, od roku 2016 se nebude smět vyrábět trouba s horší účinností než 70% stanovila Komise.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

 

 

 

 

 

 

 

 

Vývoj elektroniky

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Otázky Václava Moravce na dvojce: Jaká je budoucnost sraní?

23. 1. 2015 13:00 - Čechistan - Standa Skandál

Schválí PSP ČR novelu zákona o defekaci pod stůl v kancelářích, mohou muži močit ve stoje? Nedělní odpolední debatu Otázky Václava Moravce o budoucnosti močení a sraní sledujte od 13h na dvojce

V Německu se diskutuje o tom, zda mohou muži močit ve stoje. Na některých veřejných toaletách je dokonce stání u pisoárů zakázané. Například v berlínském Laboratoriu je doporučená pozice u pisoárů ve dvojici v kleče a ve stoje. O tom, že muži mají svrchované právo doma močit vstoje, rozhodl německý soud. Muže není možné doma nutit k močení vsedě, rozhodl ve čtvrtek soud  v německém Berlíně, když zamítl požadavek bytné na náhradu škody za skvrny od moči na PVC podlaze koupelny. Stále ale probíhá šetření jestli lze močit ve stoji do umyvadla nebo do vany. Prodejce porcelánových umyvadel Basshauss tvrdí, že jejich výrobky vydrží více než moč. „V našich vanách můžete rozpouštět i kusy otrávené otravné bytné v kyselině“, s úsměvem dodává.

R.E.K.L.A.M.ASoudce Stefan Hunk souhlasil s vyjádřením experta přes močení ve stoje, že kyselina močová způsobuje vyjímečně škody na podlaze toalet. Močením ve stoje se pry moč rozstřikuje do okolí a způsobuje naušení nejen mramoru. Nárok na odškodnění za močení ve stoje ale zamítl s tím, že močení vstoje je součástí normy němců i čechů: „Navzdory rostoucí domestifikaci mužů, močení vstoje i pod stůl je stále běžnější praktikou“.

Soudce ale připustil, že i on močí ve stoje a to i do umyvadla a doporučil, že muži kteří se rozhodnou vykonávat potřebu vstoje „musejí počítat s občasnými návaly agrese se spolubydlícími, zvláště ženami, to ovšem neznamená,  že nesou odpovědnost za korozi mramorových podlah toalet a koupelen včetně smradu z umyvadla“. Lakonicky dodal, „budete to muset po sobě víc drhnout“.

Rozhodnutí soudu pochválilo také Skružení zaměstanců močících pod stůl. „Zvláštní diskuzi vyvolala legalizace sdílení močení a sraní vzájemě po sobě na veřejnosti“, dodává Jiří Pissinger a Kateřina Skatová ze Zduření zaměstanců.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Občané v ohrožení: nová emise dluhopisů

21. 1. 2015 14:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Evropská centrální banka (ECB) spustí 25. ledna společně s vládou ČR novou emisi dluhopisů, v rámci politiky tzv. kvalitativního uvolňování. Guvernér ECB, Mario Draghi, upozorňuje na možný negativní dopad dluhopisů v některých krajích ČR.

Emisní limity pro spad dluhopisů jsou dlouhodobě překračovány v Ústeckém kraji a způsobují respirační problémy. „Už teď to tu nevydejcháváme,“ stěžují si občané Ústí nad Labem, "a mělo by to být ještě hroší?" Podle nich by je další emise přivedly do Hrobu.

Vláda společně s ECB vyšle do předpokládaných, nejvíce postižených oblastí, pracovníky České národní banky. "Je potřeba lidem vysvětlit, jak se mají před dluhopisy chránit. Nestačí se potřít krémem z drcených eurocentů a doufat, že to pomůže," říká Draghi.

Občané prý uvidí, že přes počáteční problémy bude mít spad dluhopisů pozitivní efekt. "Díky uvolnění kvality vybere stát více na Dani ze snížené kvality. Z těchto peněz pak zaplatí důležité ozdravné projekty, například ty v Ústeckém kraji," uzavírá Draghi.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Islámský stát napadl nástěnky a záchody Centrálního velení USA

13. 1. 2015 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

Hackeři Islámského státu (ISIS) napadli v pondělí poránu hned čtyři nástěnky Centrálního velení USA (Centricon). Napadli také záchody v prvním, druhém a třetím patře zapěněním mís a pisoárů montážní pěnou.

Ani né tak napadené nástěnky agresivní plísní jako ucpané záchody způsobily hned ráno  v Centrálním velení USA doslova průser.
 
Centricon ustavil čety, které měly na starosti operace na Blízkém záchodě, v Jižní Asii i v Severní Africe, aby mísy zprůchodnily. Hackeři napadli i venkovní záchody (YouToilette) a zveřejnili osobní data a erotické fotografie amerických generálů. V jednom vzkazu na Nástěnce hackeři uvedli: „Milí američtí vojáci, přicházíme v míru. Hlídejte si stolici.“ Vzkaz byl podepsán výkaly ISIS.

V dalším vzkazu stálo. ”ISIS je tady, jsme ve vašem záchodě, v židli, v počítači, na každém WC vojenské základny” a v následujícím  „Ve jménu Alláha, nejslitovnějšího a nejmilosrdnějšího toilettingový chalífát pokračuje v toilettingovém džihádu.”

Změněna byla i ikona Velkého Vůdce Černého Muže za oceánem, na které se objevila pozvrácená černobílá fotografie muže vystrkujícího hlavu z mísy.

Centricon přiznal, že použil celkem jednoduchá hesla k hlavní bráně kanalizační stoky a bojovníci ISIS tak pronikli kanalizací do záchoda. Prý stačilo vyslovit jméno amerického presidenta a šéfa CIA a cesta ke sračkám byla otevřená.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Získali i data z výsernic

ISIS zveřejnil  také jmenný seznam velitelů s telefonními čísly jejich milenek  a také mapy, kudyma velitelé chodí do bordelů, což naznačuje, že se hackerům povedlo získat i nějaká ta data.

Na nástěnce se objevila pod vzkazem „Kanalizační Síť Pentagonu hacknuta. Čínský scénář: bude to k posrání” mapa s vyznačením vojenských záchodů. Podle agentury Nova Russia jde o tajné výzvědné snímky z průzkumných letů nad záložními kadibudkami firmy Rectum Czech. To vše naznačuje, že ISIS a udržují kontakty s podsvětím.

Expert BBC na kanalizační technologie a nástěnky David Leer ale uvádí, že nejde o útok nejen na systémy Centriconu. Dvě ze schémat byly už dříve k dispozici na nástěnce Pentagonu.

Také mluvčí amerického prezident Josh Earnest uvedl, že je velký rozdíl, dojde-li k velkému průlomu stoky a úniku mnoha sraček do prostředí a hacknutím pár nástěnek.

K útoku na nástěnky došlo krátce před projevem prezidenta USA Baracka Obamy o bezpečnosti nástěnek ve vládních budovách.

ISIS hacnula i mísy

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.