HRBATŮV KOSTELEC

Úsvit podřízl Okamuru. Spojí se s ďáblem a zasadí starou pannu do mramoru.

10. 2. 2015 13:19 - Čechistan - Standa Skandál

Členové nesehnutí jsou nespokojení,to jak Okamura prezentuje jejich pohnutí,Úsvit Strany má navíc,míní všichni přesto zhola nic.

Praha - Poslanci a předsednictvo hnutí Úsvit se dohodli na založení nové politické strany,
všichni se schodli na vedenní Staré Panny.

Chtějí, aby vznikla nová platforma pro hájení francouzských zájmů,
spolupracovat má na zvýšení všech nájmů.

Nespokojenost s Okamurou přerostla nadevšechny meze,
poslanci horlivě sepisují své ponuré teze.
S Okamurou do šatlavy,
píší Stranické moudré hlavy!

S podporou vraha Pechače,
už už připravují tahače.
 
Okamura hledá nové místo,

mezi černé ovce s prasaty u mešit,
bude se spojený moc těšit.

Okamura s prasaty,

Lépe nežli u taty.


Řekl zdroj BIS: šikmooký francouzský špion.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Soud ve Štrasburku řeší budoucnost internetových diskusí

9. 2. 2015 13:39 - Čechistan - Standa Skandál

Má mít v internetových diskusích přednost ochrana nebo svoboda ? Provozovatelé diskusních fór, zpravodajských serverů, ale i právníci se dočkali rozsudku, který povolí jen automatickou diskuzi.

Po vejití rozhodnutí soudu je možné na portálech, v diskuzních fórech provozovat jen takzvanou automatickou diskuzi.

V praxi by totiž svoboda diskuze zmanenala, že by provider musel předem zrušit diskusní fóra pod všemi články, u nichž lze předpokládat, že čtenáři budou reagovat protiprávně či vulgárně. „Už je to pravomocně rozhodnuto, a teď záleží na technickém řešení“ potvrdil informace Práva vedoucí Ústavu práva a technologií Právnické fakulty Masarykovy univerzity Radim Poločák.

Řešení nabízí právě Doc. Vrána z Brněnské univerzity, který je dávným průkopníkem umělé inteligence nasazené na takzvané automatické diskuze. "Taková diskuze bude v souladu s veškerou legislativou dané země. Do našeho systému lze v XML naimportovat slovníky a povolené obsahy diskuzí bez přítomnosti například proroka Mohameda. Vulgarity jsou již minulostí", vysvětluje technologickou vyspělost automatické diskuze Doc. Vrána.

„Když provozuji server, který se profiluje jako nenávistný, a článek takového typu vzbudí pravděpodobně odezvu, v takovém případě mám povinnost vědět, že tam i diskusní příspěvky mohou takto vypadat, a mám tím pádem povinnost to sledovat,“ vykládá smysl rozhodnutí evropských soudů Poločák.  A právě tyto problémy nasazení automatických diskuzí řeší.
 
Ostatně zpravodajský server Hrbatova Kostelce již tento systém plně vyvážené evropsky harmonizované automatické diskuze od Doc. Vrány koupil a provozuje.EU vydává teroristické normy

Terorismus jak ho nově definuje norma EU 235178266516235, se stane nedílnou součástí našich každodenních životů. Ve středu o tom informovala eurokomisařka Věra Jourová.

„Již nebude tak jednoduché prostě někam přijít a odpálit se,“ upřesňuje Jourová. "Teroristická norma EU definuje jak četnost útoků, tak vymezuje použitelné výbušniny, určuje vzhled teroristů nebo  vyjmenovává vhodné lokace a záminky k útokům."

Co konkrétního z normy vyplývá pro běžné občany? Pro útok trhavinou s detonační rychlostí do 8000 m/s jsou nejvhodnější vlaková nádraží, vnitřní vagony metra a významné veřejné objekty. Možné je použít také podomácku vyrobené výbušniny, avšak jejich hmotnost nesmí přesáhnout 20 kg či musejí být na místo útoku přepraveny ve schráně o hranách délky max 50 cm.

Teroristické organizace budou muset dodržovat jednotný vzhled a opatřit si vlastní registrovanou značku a logo. Každá z nich vypracuje manuál (standard kvality), jenž bude nejprve odsouhlasen komisí EU pro terorismus. Doporučují se jasné barevné kombinace: oranžová-černá (licence Islámského státu), khaki-bílá (licence Al-Káida), černá-žlutá (zatím volně k použití), černá-červená (zatím volně k použití) a pro logo písmo Arial (díky dobré čitelnosti) či Comic Sans.

Jako vhodné záminky k útokům definuje EU karikatury proroka Mohameda a/nebo Václava Havla.

Teroristé budou nově také povinni se k útoku přihlásit, a to nejpozději do 8 dnů od útoku, prostřednictvím formuláře Přiznání se k teroristickému činu. O plánovaných a proběhlých útocích budou muset dále podávat jednou ročně Přehled o útocích, v němž uvedou, kolik osob bylo usmrceno a jak. Je-li to možné, také uvedou jména obětí. Jejich příbuzným Česká správa asociálního zabezpečení vyplatí výpalné.

Četnost útoků je definována takto:

  1-5 obětí (drobný útok) jednou měsíčně
  6-50 obětí (klasický útok) jednou za půl roku v předepsané lokaci, jednou za dva měsíce jinde
  51 a více obětí (mediálně zajímavý útok) jednou za rok, nutná předchozí dohoda s novinky.cz

Komisařka Jourová pokračuje: "Díky teroristické normě začala EU konečně řešit Konečné řešení sociální otázky EU. V podstatě to znamená, že odbory svolají demonstraci například na Václavské náměstí (které norma vyjmenová jako vhodnou lokaci k teroristickému činu) a tam ta otázka bude vyřešena."

„Musím v této souvislosti vyzdvihnout dlouhodobou pozitivní spolupráci s ryze českou teroristickou organizací ETA, jejíž spolehlivá elektrická křesla používáme mnoho let,“ dodává Jourová. Organizace se jinak specializuje především na útoky ve Španělsku, čímž se významně podílí na vývozu českého terorismu.

EU navazuje spolupráci s dalšími, tradičními teroristickými organizacemi. "Do tendru na velikonoční teroristický útok se zatím přihlásila Al-Kájda, CIA, FSB, BIS a Boko Haram. Rozhodující je nabídka nejnižší ceny za nejvyšší počet obětí," uzavírá Jourová.R.E.K.L.A.M.A